Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

1 hour ago, Govan said:

Uthoff je opasan, opasan suter.

Vec ga par godina prizeljkujem kod nas.

Fale mu malo kilogrami, ali strasan suter.

Simona vredjaju ova govna, a on se ne vidi.

Jarrod je predlagan klubu jos dok je igrao u Ajovi,ali odbijen je zbog neiskustva...

• Палац горе 1
  • Скењ 2

Gledam ove naslove po nasim portalima i imam samo da kazem ovo-sta uradi duga apstencija od trofeja pa ti sada svaka dzudza izgleda kao Monika Beluci

• Палац горе 1
  • Гроф 1

1 hour ago, RedHart said:

Jarrod je predlagan klubu jos dok je igrao u Ajovi,ali odbijen je zbog neiskustva...

Kao i mnogi Red, ali nama je nazalost to uvek bio prevelik rizik...

• Палац горе 1

Posted (измењено)

Naslovi u ovdasnjim medijima kao da su uzeli Evroligu. 

A sto se tice vredjanja, reci cu samo jednu rec - mrcine. Izuzev telegrafa.rs i kurira niko drugi nije preneo. A za klimoglavca Novicu smo bombardovani tekstovima ravno mesec dana.

Edited by miloshb
  • Палац горе 2
  • Лајк 1

21 минута раније, Haker said:

Jedva cekam derbi da ih spustimo na dupe.Tanki su za moj pojam,stisnes im Vanjicu i Cmagorca,svedes na prosek i nemaju nikakve sanse.Unutra ce ih silovati Cirbes i Odzo.

Zenit je prvo pol odigrao znacajno bolje,u drugom su pali usled skracene rotacije,plus indisponiranog Simona nije uvodio u igru.

Jebace ih Mornar Bar!

Slazem se da smo u reketu daleko jaci.

Ovaj mec je po meni prelomio Nikolic.

Moram priznati da bi nam grobos legao kao bek ap.

Igra stvarno dobru odbranu i uneo je neverovatnu energiju koja je po meni presudila, mada im ne bi to pomoglo da su tu bili Dzening i Karasev. 🙂

• Палац горе 1

Moze da se desi :

A 1 - Crvena zvezda

B2 - Cedevita 

C3 - Partizan

D4 - Mornar 

Grupa u Top 16 Eurokupa Zvezda, Cedevita, Partizan, Mornar. Nije nemoguce. Ako mi budemo prvi u svojoj grupi, a grobari treci onda je Zvezda -Partizan evropski derbi. 

• Гроф 1

22 минута раније, zvezdaš-rajvoSa said:

Moze da se desi :

A 1 - Crvena zvezda

B2 - Cedevita 

C3 - Partizan

D4 - Mornar 

Grupa u Top 16 Eurokupa Zvezda, Cedevita, Partizan, Mornar. Nije nemoguce. Ako mi budemo prvi u svojoj grupi, a grobari treci onda je Zvezda -Partizan evropski derbi. 

Daj Boze da bude ova grupa, eto nas onda lagano u nokaut fazi sa sve vrhunskom atmosferom na gotovo svim tekmama. :D

• Палац горе 4

Selektore jel ste vi videli radeta,ej selektore jel ste videli sta radi rade,selektore,selektore.........

Nadam se da selektor brise bulju sa vasim novinama ***** li vam materina kompleksaska

• Палац горе 2

Rebic odlucio u Torinu,trojkom...poslednjih 3 min nije promasio ,penali 4-4 i 1-1 za 3.Od domacih,posle Markovica moja zelja na poziciji Filipa,ljudski kvaliteti,radna etika,sut stabilan...prenos poboljsan

• Палац горе 1

У нашој групи:

Улм-Галатасарај 103-92

Андора-Бреша 110-91

• Палац горе 3

Локомотива и Валенсија преозбиљне екипе за овај ниво такмичења.

12 hours ago, CIGANIN 74 said:

Rebic odlucio u Torinu,trojkom...poslednjih 3 min nije promasio ,penali 4-4 i 1-1 za 3.Od domacih,posle Markovica moja zelja na poziciji Filipa,ljudski kvaliteti,radna etika,sut stabilan...prenos poboljsan

A nama nije valj'o :)

• Терза 2

6 hours ago, Савацијум said:

A nama nije valj'o :)

Tekuca sezona ce dati odgovor moze li Rebic ili ne,Aba,EK,finale CG lige je odlican test za njega.Ono sinoc sto sam u  zavrsnici video obecava da bi nam valj‘o😉

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада