Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

МиланЦЗБГ

Играчи ФК Црвена звезда - сезона 2018/2019.

Recommended Posts

@DzoniJa za njega NIKADA ali NIKADA nisam rekao da je neznalica, panj. Ako neko nadje takav post ja vise necu poslati ni jedan komentar na ovom forumu.

Ja sam to isto sto ti govoris, govorio posle utakmice sa Salzburgom. I zasluzuje sigurno da bude prvi spic za pokazano do sada. Za Boacija sam odavno rekao da on nije igrac za Evropske utakmice, da jednostavno nema psihu za to i da mi izgleda kao veliki tremaros i ustvari kao malo dete je kome je potrebno porodicno okruzenje bez prevelikog pritiska. TO JE MOJE LICNO MISLJENJE I SVAKO IMA SVOJE KO I DUPE. Plus je Pavkov daleko bolji u toj duel igri od njega. Bocko definitivno ima vise tehnickih sposobnosti i bolji je sa loptom u nogama, daleko kreativniji i brzi.

Ali aman zaman ljudi vetrov opis je takav ko da imamo Levandovskog ili Ibrahimovica iz najboljih dana. Pa ajmo realno Pavkov ima jos mnogo da radi da bude nivo jednog recimo Prijovica a kamoli nekog vrhunskog spica kao sto je Kavani. Meni je cak drazi njegov prvi gol protiv Liverpula jer to je bas njegov kvalitet sa 1,95 m da onako ko Musemic zakuca loptu u mrezu. Ovakva ista polemika se vodila sa vetrom oko kvaliteta Racica. Znaci izvlacio je svaki njegod dobar pas na utakmici i negodovao kad mu se ukaze da taj Racic obavezno bar jednom na utakmici pravi fatalnu gresku u pasovima na kriticnim delovima terena. Isto sto vidim kod Causica skoro na svakoj utakmici. A i taj isti Racic je bar za klasu losiji igrac nego Grujic, to je moje licno misljenje. A ne da ga poredimo sa nekim  igracima iz omladinske skole Barse ili Reala.

Molim vas nepravite od muve slona i od Pavkova superspica. Nit sam Pavkov mrzitelj,nit sam sujetan, vazna mi je Zvezda i zelim mu da na svakoj ubode bar po jedan i da napravi karijeru bar ko Van Nistelroj ili eto bar ko Ziru.

• Палац горе 4

@Dzoni Nije se ceo post odnosio na tebe, nego je cela diskusija krenula od mene a  tebe sam citirao zato sto sam slicno napisao posle Salzburga i to je moj prvi pasus. Drugi deo se odnosi na ostale komentare. Najvise mi se dopao post koji je napisao @Levo krilo ovde nema zdravog rezona, ili si pukovnik il si pokojnik i do toga se stize iz utakmice u utakmicu. Nekad je dovoljno i po poluvreme. Uvek se odmah pozivaju svedoci ili PLJUVACI( ovu rec bi trebalo zabraniti). Ovde se ide iz krajnosti u krajnost. Izgledamo ko jebeni rijaliti. Neki ljudi ni ne citaju post odmah te svrstaju u jednu od grupa. 

• Палац горе 2

Ima drugih igraca. Evo na primer Degenek, kojeg je isto veliki broj navijaca posle nekoliko partija okarakterisao kao slabu zamenu za Le Taleka, pa ne vidim da je iko priznao gresku kad je decko pokazao suprotno, i ne vidim da se proglasava supertalentom i slicnim nebulozama kao sto se pise za Pavkova. Cuj supertalenat. Sta je onda Joveljic? Talenat kakav se nije video vekovima? Neko treba da uzme tablete za dijareju. 

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Au brate koliko ti Pavkova ne mozes ocima da vidis. Pusti coveka vise na miru, svaki drugi post ti Pavkov..

• Палац горе 1

Protiv decka nemam nista, nego protiv proseravanja i licemerstva. Nije kriv Pavkov sto prave od njega bozanstvo. Ali tanka je granica izmedju ljubavi i mrznje. Samo cekam kad ce poceti da ga zasipaju slajmarama. Stvara se pogresna slika o njemu i stvara se pritisak. Kad se ne bude video na par utakmica videces kako se menja ploca. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1

24 минута раније, AlexMCZ said:

Protiv decka nemam nista, nego protiv proseravanja i licemerstva. Nije kriv Pavkov sto prave od njega bozanstvo. Ali tanka je granica izmedju ljubavi i mrznje. Samo cekam kad ce poceti da ga zasipaju slajmarama. Stvara se pogresna slika o njemu i stvara se pritisak. Kad se ne bude video na par utakmica videces kako se menja ploca. 

Jbg. brate , ja sam pisao o onome sto je Pavkov u dresu Zvezde  vec isporucio na ovih desetak utakmica u kojima je igrao . A isporucio je mnogo - da ne ponavljam .

Sto se mene tice ne mora dati vise gol do kraja polusezone - opet je uradio odlican posao i necu ga kritikovati ... dao je momak sve od sebe na svim utakmicama - meni dosta za pozitivnu ocenu ....

Naravno da je Joveljic ogroman talenat i ne vidim da to neko osporava ( mada i takav kosensuz i prevelika ocekivanja navijaca mogu biti svojevrstan pritisak na mladog igraca !  )   , saglasni smo uglavnom svi ovde i u tome da se Degenek odlicno uklopio i odlicno odigrao ( dva puta u timu kola LS , a dosao za 200 000 evra i malu platu ) - ali i o tome sam vec pisao ...

Slazem se ja  sa stavom da se prevelikim uzdizanjem Pavkova stvara pritisak na igraca - ali on sa tim mora sada da se nosi ... takav je fudbal ... i verujem da ce uspeti da ,,  ostane na zemlji ,, ....

Niko od nas ne moze znati kako ce Pavkov odigati sledece utakmice - ja licno bas i ne ocekujem od njega golove ni protiv Napolija , ni protiv PSZa ( mada u toj  drugoj utakmici protiv GMO supaka   ima vecu sansu da se upise u strelce - po mom laickom misljenju )  .... ovo zbog taktike koju ocekujem da ce Miloje spremati za te utakmice  - ali o tom potom , kad dodju na red ....

• Палац горе 4

16 минута раније, kusha said:

Jbg. brate , ja sam pisao o onome sto je Pavkov u dresu Zvezde  vec isporucio na ovih desetak utakmica u kojima je igrao . A isporucio je mnogo - da ne ponavljam .

Sto se mene tice ne mora dati vise gol do kraja polusezone - opet je uradio odlican posao i necu ga kritikovati ... dao je momak sve od sebe na svim utakmicama - meni dosta za pozitivnu ocenu ....

Naravno da je Joveljic ogroman talenat i ne vidim da to neko osporava ( mada i takav kosensuz i prevelika ocekivanja navijaca mogu biti svojevrstan pritisak na mladog igraca !  )   , saglasni smo uglavnom svi ovde i u tome da se Degenek odlicno uklopio i odlicno odigrao ( dva puta u timu kola LS , a dosao za 200 000 evra i malu platu ) - ali i o tome sam vec pisao ...

Slazem se ja  sa stavom da se prevelikim uzdizanjem Pavkova stvara pritisak na igraca - ali on sa tim mora sada da se nosi ... takav je fudbal ... i verujem da ce uspeti da ,,  ostane na zemlji ,, ....

Niko od nas ne moze znati kako ce Pavkov odigati sledece utakmice - ja licno bas i ne ocekujem od njega golove ni protiv Napolija , ni protiv PSZa ( mada u toj  drugoj utakmici protiv GMO supaka   ima vecu sansu da se upise u strelce - po mom laickom misljenju )  .... ovo zbog taktike koju ocekujem da ce Miloje spremati za te utakmice  - ali o tom potom , kad dodju na red ....

Na tebe nisam ni mislio. Ti si se vise puta dokazao kao odlican poznavalac fudbala. Nego ovi klinci pogodili za jednog igraca da nije neznalica i sad mi ostali nismo dostojni da komentarisemo o fudbalu. :D

Inace, da nisu Jovelju zakinuli za golove, bio bi danas izjednacen na listi strelaca u prvenstvu sa Bockom i Pavkovim. 

• Палац горе 2

jel zna neko konkretno šta se dešava sa Kafuom ?

On 10/25/2018 at 7:51 PM, AlexMCZ said:

Evo, opet ista partija u prvom pol. protiv Dinama. Vrsi presing, bori se, pomaze odbrani, ali napred nista. Ne usudjuje se da pokusa 1 na 1.

Значи срнић плус 20 цм ,без обзира што 20 цм пуно звучи , милион је пуно :smeh11:

• Палац горе 1

2 минута раније, AlexMCZ said:

Povredjen. Boli ga kita. 

ne, ozbiljno pitam

da li je neko ozbiljno razgovarao sa njim ? Šta je pla sa njim ?

nije to loš igrač nimalo, tako su mogli kataija da sklone svojevremeno pa su uspeli da ga dovedu u neki red, sumnjam da je ovaj teži slučaj od njega.

• Палац горе 2

3 минута раније, cvećka said:

ne, ozbiljno pitam

da li je neko ozbiljno razgovarao sa njim ? Šta je pla sa njim ?

nije to loš igrač nimalo, tako su mogli kataija da sklone svojevremeno pa su uspeli da ga dovedu u neki red, sumnjam da je ovaj teži slučaj od njega.

Ma pisali su ljudi da od njega ne treba ocekivati da se cima u odbrani. On svoj pun potencijal moze da iskaze samo ako ga pustis da igra svoju igru. To su u Ludogorecu radili. Cim je presao u Bordo, pa zatim i ovde, gde se trazi dvosmerna igra, gde ima dosta duela, gde se igra tvrdji i takticki fudbal, on je poceo da se gubi. Pre ce Jirka bolje da se pokaze, iako je daleko tehnicki slabiji. 

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада