Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Bolest. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Posted (измењено)
13 minutes ago, Ganac said:

Gde to?

Koliko bolestan moraš biti, koliko umno poremećen da želiš smrt nekome? Nekom sportisti, timu?

Veliko je zlo kod njih, mržnja će ih pojesti... nemojte dozvoliti da i nas savlada zlo, budimo pametniji i volimo svoj klub a ne da nam je primarni osećaj mržnja. 

Imas na Mozzartom portalu takve pacijente, cak i na onom zadnjem klipu RSB-a neka grupica pisala smrt ciganima i onda su ovi pobrisali te komentare.

Doduse mogu da opravdam te retarde, jer budaletina sa njihove klupske televizije sve to zakuvava i onda manipulise njima, non stop spominje kako ce doci do krvoprolica ako  se ne spreci "otimacina" Radnickog Nisa i Zvezde.

A glupi Terzic trckara za njima i vadi novcanik da im plati rucak.

Edited by Dr. Mabuz
  • Палац горе 1

Aj ne budite placipicke pre svega. Zele nam smrt, okej. To je njihov obraz i njima na cast.

Na nama je da im i na terenu i van terena jebemo majku.

Nikad vise ne sme da se ponovi 2017 i nacin na koji su nam uzeli titulu. Ljudi, protiv ozbiljne masinierije imamo posla. I Gebels bi im pozavideo na propagandi.

Ovde nema mesta kukanja i moralisanju. Moramo kao klub i kao navijaci biti daleko namazaniji, nego sto smo to do sada bili.

Ovo je blato i mulj, nema mesta za gospodu. 

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Savetujem vam da batalite njihove forume i onog ludog pantica.Samo se bezveze opterecujete i nervirate.Ne treba vam to.A oni nek se uguse u sopstvenom smradu.Sta da im radiml,ako su ludi,ludi su.Ne moramo i mi biti takvi.

• Палац горе 3

Samo budite svesni da je fudbal postao jedan od najunosnijih poslova. Ne kolju se oni slucajno za svaki bod. Mnogo to love donosi. Kod nas je fudbal prerastao teren, borba se vodi i van terena. Jos kad se uzme u obzir koliko smo kao nacija podllzni manipulaciji, nije ni cudo sto se ponasamo kao.da je rat.

• Палац горе 1

Jest u *****, kod nas nema takvih bolesnika? Ide se iz krajnosti u krajnost, sredina ne postoji.

• Палац горе 2
  • Палац доле 1

Ja ne pratim njih niti znam o cemu pricaju. Al sigurno ne mrze Zvezdu kolko ja mrzim partizan. Ali partizan kao pojavu, ne mrzim navijace partizana, ne mrzim igrace partizan, ne zelim im nista lose. Jedino sto im zelim je poraz, bilo kad i bilo gde.

• Лајк 1

1 hour ago, Савацијум said:

Aj ne budite placipicke pre svega. Zele nam smrt, okej. To je njihov obraz i njima na cast.

Na nama je da im i na terenu i van terena jebemo majku.

Ja nikom od njih ne zelim smrt ,zato sto me ne zanima da li su uopste zivi.

Nasi igraci i treneri nikad ne ucestvuju u valjanju u govnima ,meni je to najbitnije.

Da li na svetu postoji glodar koji ce da prizna da su makar jedan aut dobili na poklon .Sta onda uopste sa njima raspravljati.

Realni zvezdasi im samo dodaju gas u uverenju da samo njih kradu.

Zasto su samo Srbi zlocinci,pa zato sto imaju realne Srbe BiSerko, Vuco ,demonkrate,evo sad i Vucic postaje realan i vidimo cemu to vodi i da li je dobro.

• Палац горе 2

Posted (измењено)
19 minutes ago, salexxx said:

Ja nikom od njih ne zelim smrt ,zato sto me ne zanima da li su uopste zivi. 

Nasi igraci i treneri nikad ne ucestvuju u valjanju u govnima ,meni je to najbitnije. 

Da li na svetu postoji glodar koji ce da prizna da su makar jedan aut dobili na poklon .Sta onda uopste sa njima raspravljati.

Realni zvezdasi im samo dodaju gas u uverenju da samo njih kradu.

Zasto su samo Srbi zlocinci,pa zato sto imaju realne Srbe BiSerko, Vuco ,demonkrate,evo sad i Vucic postaje realan i vidimo cemu to vodi i da li je dobro.

Ovo bas i nije tacno.. 😉 Imali su i nasi par ispada. Necemo i tu da se pravimo mutavi?
Koliko smarate sa tim "realnim zvezdasima" da mi se kenja od vas takvih. Ako ko pravi neke podele to ste vi, kako vas da nazovem? Licemjerni zvezdasi? Moze?

Edited by Kisli Krastavac
  • Палац горе 2

Jel pravis ti razliku izmedju par ispada i pravila ponasanja? Ne znam kako se zove neko ko priznaje nesto i kad ga niko nista ne pita da bi toboze pokazao svoju velicinu i dobio neko uvazavanje ili sad po novom lajkove.Mozes misliti koliko me zaboli uvazavanje tako nekog koga ja ne zarezujem.Ili mislis da je neko lud da ne zna situaciju u nasem fudbalu gde je svaka utakmica u korov ligi dogovorena.

A tebi ako se sere radi to gde treba a nemoj srati na forumu.

Tu si u pravu, nema mesta na forumu od vas.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Posted (измењено)

Jel ti ocekujes sad da se ja svadjam  sa tobom?

Edited by salexxx

Ja ocekujem da se ne prepirete, ili ako to vec radite, da radite preko PP-a.

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Dokle god se simpatizeri jsd-a hrane mrznjom,sire je,dokle god bude ex jehovin svedok uredjivao "partizanov bolesnik" ,dokle god im klub vode ratni huskac,pedofil,narkoman i kelner a na tribinama budu u 3,5,7 frakcija nista nam nece biti na putu proslavama duplih kruna u narednom periodu...opusteno,mrznjom mozda moze nesto kratkorocno da se postigne ali na duze staze vidi se iz prilozenog 

• Палац горе 3

Jasno je dokle ide mrznja, kada se pominje krv i umiranje za klub! Neke sekte nemaju ovoliko isprane i glupe mozgove. Ocigledno je moronu data sloboda, da prica apsolutno sta mu pada na pamet i to bez ikakvog pokrica.

HOSPITALIZUJTE PANTICA!

S81001-141431.jpg

S81001-141628.jpg

• Хаха 2

Saka jada, to su isfrustrirani pacenici. Najbolje cemo se izboriti sa njima ako vezemo nekoliko titula i ulazaka u LS, nadam se da to niko iz vlasti nece sabotirati jer smo mnogo bolji i imamo buducnost u svojim rukama.

• Палац горе 4

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада