Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Ostaje onaj idiotski sistem sa podelom bodova ?? Nesto su pricali da ce ostaviti taj plejoff i da ce ukinuti samo podelu bodova 

• Палац горе 1

Mislim da ostaje podela i naredne sezone ali nisam siguran zato nisam ništa o tome naglasio u uvodu.

• Палац горе 1

Рикардо Гомеш > Стоиљковић

• Лајк 1
  • Терза 1
  • Милпар 1

To sto je bio brutalan ne mora da zvaci da ce biti i ovde, statistika itekako ume da prevari, uostalom videcemo. Iglica se do sad nije bas nesto proslavio sa crncima.

Po vidjenom ali sa klipova meni je ovaj Gomes dobar igrac za nase uslove. Bio je najbolji strelac u drugoj ligi. Reprezentativac svoje zemlje. Cini mi se da ima bas lep dribling. Jedino sto sam procitao da je on ustvari tek proigrao kad je prebacen na krilo. Neznam kako ce se snaci ovde ali to je znak pitanja za svakog stranca. Realno kao sto sam vec rekao cini mi se kao dobar fudbaler. Pa nije se Iglica bas puno zajebao. Jeste da ih je Suma unakazio finansijski, a za to su dobili tuki na terenu. Jebiga svako ima svog Rikardinja samo sto je njihov bio papreno skup. Everton je bio dobra radilica i nosio je celu ekipu, Tavambu ce prodati, na Leonardu su uzeli kintu i bio je realno njihov najbolji igrac te sezone. 

• Палац горе 3

I ja mislim da je ovaj Gomes dobar napadac.Kako ce se pokazati ovde to niko ne moze da zna unapred,ali mislim da ima dobar sut i da moze da preti iz daljine,vise je krilni napadac a videcemo koje mesto i ulogu ce mu naci Djukic.

Ako mi budemo na nivou ja se ne brinem.

• Лајк 1

28 minutes ago, Asta Cohones said:

Pratio sam Partizan prošle sezone u Ligi Evrope, bio je u grupi sa Arsenalom:smeh211:

Blic i Joksa rekbu, naravno, ne znaju nista o ovoj izjavi. Komedija su :biggrin:

• Хаха 1

Znači sad znamo kako ga je Iglica privoleo da dodje.Još uvek nije kasno da skrene kod autokomande.:smeh11:

• Палац горе 1

Сваке сезоне све више и више...следеће идемо преко 20 :)

Radnicki 17 penala :smeh11:

• Терза 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада