Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Sokici  razmontirani od Limoza oni ce brzo da menjaju igracki kadar ili trenera 

Oni neodoljivo podsećaju ove godine na onu sezonu kad su postavili Božu-zar mislite da ja treba da vodim klub koji ne igra EL-Maljkovića,kada su napunili magacin a raspali se u decembru.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Posted (измењено)

Iskreno bas me briga gde ce. Odavno je bivsi u mojoj glavi.

Vise me interesuje koliko cemo i da li cemo uopste nesto zaraditi. Ili cemo dobiti sipak.

Edited by miloshb
  • Палац горе 4

Nije to što je bivši, nego što utoka vežba silu na nama opet...protivpravno će izdati ispisnicu i ovog će preko "Male Krsne" da dovede u Partizan. Da sam na Čovićevom mestu ganjao bih te pacove do Strazbura.

• Палац горе 2

1 hour ago, miloshb said:

Iskreno bas me briga gde ce. Odavno je bivsi u mojoj glavi.

Vise me interesuje koliko cemo i da li cemo uopste nesto zaraditi. Ili cemo dobiti sipak.

Dobicemo sipak. Tako nam i treba kad godinama trpimo nesposobnog Covica koji gura svog sina u Zvezdu.

• Палац горе 1
  • Хаха 2

Posted (измењено)

http://kosarka.hotsport.rs/2018/10/01/hotsport-ekskluzivno-saznaje-partizan-dovodi-bombu-na-poziciji-beka-spremna-je-zamena-video/

Kako saznaje HotSport, Partizan pregovara sa Mani Herisom iz atinskog AEK-a!

Radi se o beku šuteru koji je prošle sezone bio MVP FIBA Lige šampiona i koji ima ‘ubilački’ instinkt kada napada protivnički obruč.

Odlikuje ga fantastičan šut, čak i preko ruke, kao i preuzimanje odgovornosti u neizvesnim završnicama.

Сиротиља...

Edited by Чавке

Manny Harris bomba 😂

Razmisljam da li da ovo prebacim u 'transfer blama'. Steta sto se nisu malo i potukli, bilo bi kvalitetnije..

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Avangardisti. Uzorni gradjani.

Peace, Love, Unity, Respect!

Ovo bre upgradeovani Karton city, majku im...:-D A kakvo je jaje svinja..Čim oseti tvrdo odmah kreće da se uvija i gmiže i kad god je tako zna se šta kanališe strasti- Zvezda i mržnja prema nama. Ujebo ih je u mozak za narednih 20 godina.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Sunce ti, koja ekipa. Ko ih sve spoji na jednom mjestu? Partizan. Jasno je onda valjda kakav je to klub. 

• Палац горе 2

I sad nek kaze meni kako je njima hala ova ispunjena protiz Olimpije a nama toliko ljudi eventualno ako dodje protiv Buducnosti 

A sto ne jbg? Uvek su bili kosarkaska publika + to lozenje i tripovnje da su svi protiv njih..

A nasi na koje da ne racunamo "dok igra ko ne treba" lade jajca, boli ih kita. Znaju da nema para u kosarci ko u fudbalu

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1
  • Палац доле 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада