Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Uf jbt život. Bilo bi lepo kad bi se Zvezdaši odazvali i pomogli. 

Drž se mali...

Jbt šta je ovo u zadnje vreme sve neka sranja...

Ne daj se Čikiću, zvezdaši su uz tebe! 

Баш бедак ! Сутра би одмах отишао да дам крв али ја сам крвна група Б . Где је играо после Звезде ?

ZVEZDA NA HUMANITARNOM MEČU U PANČEVU: Za Čikića prikupljeno 189.000 dinara.

Dinamo i Crvena zvezda odigrali su u Pančevu humanitarni meč čiji je prihod uplaćen na račun bivšeg igrača crveno-belih Stefana Čikića za lečenje od leukemije, a crveno-beli su pobedili 10:0 (4:0)

Na Gradskom stadionu se okupilo mnogo humanih ljudi, prodate su 1.254 ulaznice, ukupno je prikupljeno 189.000 dinara i sav prihod je namenjen Čikićevoj životnoj utakmici.

Sam rezultat bio je u drugom planu, a golove za Zvezdu postigli su: Ebisilio u 19, Stojiljković u 25, Hajdin u 37, Kafu u 45, Pavkov u 63, Simić u 69, Joveljić u 74 i 89, Stojić u 81. i Jevtović u 89. minutu.

- Ukazala nam se prilika da odigramo humanitarni meč i damo svoj doprinos, ne samo finansijski, već i ljudski i da pomognemo Stefanu da što pre ozdravi i da se vrati na fudbalski teren. Poželeo bih Stefanu brz oporavak, sigurno će uz Božju volju i pomoć biti dobro, u to sam ubeđen. Razgovarao sam sa Stefanovim ocem i rekao mi je lepe vesti, da njegovo lečenje ide u dobrom pravcu. S obzirom na to da je oduvek bio veliki borac, nadam se da će što pre ozdraviti. Znam da mu je fudbal velika ljubav, poželeo bih mu i da se što pre vrati na teren - rekao je trener Vladan Milojević.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада