Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Кошарка:Медијске спекулације, инсајдери

Recommended Posts

Niste,problem je odnos Jankovic-Lazic....Jankovic ne zeli vise da igra sa Lazicem...

Pa ***** mu... taj Partizai preko noći od kluba sa 7 000 000 duga postade tim koji uzima igrače jednom Evroligašu i stavlja pištolj na slepoočnicu Jankoviću da potpiše. Mnogo su opasni nema šta a Čović onako jadan ruke su mu vezane...

• Палац горе 2

Najveci poraz Covica od kada je u klubu. Tonemo sve nize a sve je pocelo kad je doveo onog prevaranta od trenera. Ovako vise ne ide. 

• Палац горе 3
  • Лајк 1
  • Палац доле 1

Niste,problem je odnos Jankovic-Lazic....Jankovic ne zeli vise da igra sa Lazicem...
Ajdeee [emoji3] Laza ga maltretir'o?

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Хаха 2

2 минута раније, Delija096 said:

Нек плати па нек иде преко Дринне

• Хаха 1

Posted (измењено)
5 минута раније, Delija096 said:

Ne želim da kritukujem kapitena ali znam momka koji je igrao sa njim košarku iz njegove priče čujem da je umišljen tip voli da glumi glavnog ali pitanje je hoće li Novica klimadžija sa Jankovićem 😃

Edited by poskok
  • Палац горе 2
  • Хаха 1

U prevodu rekao je "Ili Lazic ili ja" i eto.... neka ide ako ce tamo da mu bude bolje. Sacekace njega Laza u derbiju,ne gine mu sudbina pecarosa 😎

• Палац горе 1
  • Гроф 1

A sta je cudno? Lazic mi deluje kao sabancina neka koja u toku utakmice se dere na mladjeg saigraca, suflira treneru da ga izvede. Uopšte se ne bih iznenadio da je ovo tacno.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Ne znam, kolega ništa nije odgovorio. Ako ga je Laza rasplak'o, onda mladjanog i emotivnog Jankelu razumem.

Aha, evo ga...Znači, ili plačipička ili Laza koji je, slobodno mogu da kažem, legenda kluba. Definitivno je prsotina [emoji3]

• Палац горе 2

47 minutes ago, Punkerstein said:
Ne znam, kolega ništa nije odgovorio. Ako ga je Laza rasplak'o, onda mladjanog i emotivnog Jankelu razumem.

Nije "laza" njega rasplakao, "laza" je u rangu Jankovica sa IQ, mozda i ispod njega, on je u prenosu drkao Jovanovica, galamio na Alimpijevica da doticnog izvede iz igre. Takav lik je nama kapiten.

49 minutes ago, Милијаш капитен said:

• Палац доле 2

1 минут раније, Kisli Krastavac said:

Nije "laza" njega rasplakao, "laza" je u rangu Jankovica sa IQ, mozda i ispod njega, on je u prenosu drkao Jovanovica, galamio na Alimpijevica da doticnog izvede iz igre. Takav lik je nama kapiten.

Inace je Jovanovic kad god ga je Alimpijevic uveo u igru napravio cudo, pa je Lazic radio protiv KKCZ time sto je onom muceniku na klupi suflirao da izvadi iz igre ovog bizgova.

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Хвала 1
  • Хаха 1
  • Палац доле 1

Pogledajmo istinu u oči koliko nam je kapiten napredovao kod Radonje toliko je nazadovao kod Alempija blagi užas šta je Lazić igrao zadnje sezone to je Bogu plakati prosto ne znam ko mi je više kidao živce on ili Janković sa retardiranim faulovima

• Палац горе 3

Posted (измењено)

Nikad mi neće biti jasno kako se kod nas uvek stvaraju takve labilne ličnosti kao Mustafa, Omer, nekada Milko debilko, pa onda Vujanić, pa sada ovaj nesretnik iz Kanade...  Inače Partizai me sada dosta podseća na KK CZ iz sezone 12/13 kada smo napravili tim sa tri Amera i Rakočevićem i još vratili Katića (on se ne računa jer bio prvo kod nas) a na kraju osim kupa ćorak!! Tako i ovi sada očekujem da uzmu cvetka i to je to a nama briga da budu Budućnost i sokići!!

Edited by poskok
  • Палац горе 1

Idealna prilika da Simanic dobije sansu. 

Ne zaostaje fizicki za Jenkelom, nije losiji suter. Malo slabiji defanzivac. Nista strasno. Pokrpice to Ojo... 

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада