Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Кошарка:Медијске спекулације, инсајдери

Recommended Posts

3 минута раније, salexxx said:

To majstore ,baci kosku 😁

Ево брате.

✋

• Палац горе 2

Vama je smesno, ali Cvelo je dosta kompletniji igrac od Rebe. 

• Палац горе 2

5 минута раније, SHERIFF said:

Искуснији јесте али бољи није

10 минута раније, SHERIFF said:

• Хаха 4

Ja sam vise za varijantu da Nenadic, Baron, eventualno Radanov, Davidovac krpe na jedinici nego da dovodimo nekog domaceg, jer je izbor krajnje uzasan...

• Палац горе 4

Smešno bi bilo vraćati škart samo zato što ne postoje druge opcije. Reba je još i odigrao neke utakmice na visokom nivou što je za Iznoguda grobarskog pojam. A klub bi mogao nekog da proba i da stvori kroz utakmice ili da vrbuje kvalitetne trenere mlađih kategorija i sl.a ne da se talentovana deca daju raznim KLIPAnima. Ovoliki broj stranaca je samo nužno zlo, nikako ne može biti dobro i dugoročno rešenje. Mislim vrtimo istu priču svako malo..Al dobro,bar se olakšamo ovde.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 4

Najveci problem je sto mi evo vec 7 godina imamo Zvezdu kao krovni klub, imamo FMP kao tzv filijalu a opet dovodimo bekap opcije sa strane. 

Niko ne ocekuje Gudurica svake sezone (bar ja ne) ali daj da kroz kontinuirani rad u mladjim kategorijama i sezonu ili dve u FMP- u  stvaramo igrace koji su sposobni da bar budu druga ili treca opcija na svojoj poziciji u Zvezdi. Pa ko je sposoban neka napreduje polako ka ulozi nosioca. Tako bi vecu imali kontolu nad tehnicko - taktickom obukom igraca, da ne dodje opet sutra u prvi tim neko sa strane ko ne zna osnove timske kosarke.

Da ne gresim dusu u zadnje dve sezone stvari u FMP- u idu na bolje ali uvek moze jos bolje.

• Палац горе 2
  • Лајк 2

Jbg nije da se nije probalo ,kroz FMP su prošli Djoković, Pot verovatno sam nekog i zaboravio  ,kod nas Rebić ,Cvelo ,Rakićević  ali nema pleja pa nema 

naša najveća greška što smo propustili Gordića i Ivanovića, za ovog prvog znam da je cigan iako je igrao za prekoputaše ,lično sam od njega dobio info pre par godina 

• Палац горе 1

Иначе, прошле сезоне смо започели нови циклус™, логичан след догађаја би био надоградња започетог, међутим...

Ове сезоне ћемо довести буљук нових играча, с тим што, бар ја тако резонујем, нико од њих неће бити ту за сезону 19/20. Наравно, ако заиста потпише неко од ових чијим се именима лицитира ( Николс, Фаје, Перпероглу ). Делује ми да клуб овим паничним и безглавим потезима жели да се одмах врати на чело АБА, како Футура не би успоставила трајнију доминацију и одскочила од конкуренције у региону на неки дужи период. 

Мени ово ипак, за сад, не улива поверење.

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Гроф 1
  • Палац доле 1

12 минута раније, Дзјуба said:

Плеј не може да се створи прво због Филипа, друго због лоших тренера.

До Филипа су стварани одлични плејеви и комбои.Зороски, Мариновић, Рашић, Васић, Теодосић.После Филипа нико.

I Bojan Popovic. Nisu samo plejmejkeri problem, kroz mladje kategorije i FMP nije stvorena legitimna cetvorka ili petica za prvi tim. Ajde da kazemo da bi to mozda bio Ristic da nije otisao. Za prethodnih 7 godina od igraca koji su imali doprinos u prvom timu tu su samo Guduric i Dobric, Davidovca ne racunam jer nije prosao mladje kategorije. Nesto tu ne stima. 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

4 минута раније, Opie said:

I Bojan Popovic. Nisu samo plejmejkeri problem, kroz mladje kategorije i FMP nije stvorena legitimna cetvorka ili petica za prvi tim. Ajde da kazemo da bi to mozda bio Ristic da nije otisao. Za prethodnih 7 godina od igraca koji su imali doprinos u prvom timu tu su samo Guduric i Dobric, Davidovca ne racunam jer nije prosao mladje kategorije. Nesto tu ne stima. 

Да, Бојана сам заборавио.

Бекови су требали да буду Стојановић и Аранитовић да нису отишли.

Четворка је требао да буде Симанић, али је лошим радом и држањем на клупи упропашћен.Исто важи за Раданова.

• Палац горе 3
  • Гроф 1

Ako Reba ili Junior budu ispred Radanova/Uskokovića, onda smo stvarno debili klasični. 

U sezonama kad smo igrali Evroligu, dešavalo nam se da drugi plej bude tada mladi Rebić ili Cvetković, rehabilitovali Micića, pa rezultati nisu trpjeli.. A sada kada igramo Evrokup, kada pored tog startnog pleja što treba da dodje imamo još i Berona pa i Davidovca.. mi guramo mladog talenta u FMP a vraćamo igrače koji su se dokazali da ne mogu ili ne znaju. 

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Гроф 1

Prvo bih pitao @RedHart.. sta je plan u vezi Lazica, da li on ostaje?

Ako ostaje, onda mi teoretski na pozicijama 2/3 imamo njega, Dobrica, Davidovca i Radanova. Plus Barona kao 1/2 opciju i Perperoglua kao 3/4.  Baron moze sasvim dobro odigrati Djenkinu ulogu gdje uzima minute na pleju kada je potrebno, a da pri tome imamo Dobrica i Lazu koji u tim trenucima mogu igrati na beku. Elem, poenta je da mi (nakon dovodjenja pleja) mozemo lagano ubaciti Uskokovica u roster da bude rezervni plej (znaci iza stranca, a ako je neophodno minute moze uzeti i Baron). Moram reci takodje da se slazem povodom Uskoka, da on moze biti odlican igrac u buducnosti jer prije svega ima IQ i odlicnu pik igru, a ne zaostaje ni u pitanju prodora (mada je potrebno da jos ojaca, ali ne moze svanuti prije zore) ni u pitanju suta koji je sasvim dobar.

Dakle, s obzirom na to kako se odvija prelazni rok, neka moja zelja je sto se tice rostera

1 - stranac, Uskok

1/2 - Baron

2/3 - Lazic, Dobric, Davidovac,  Radanov

3/4 - Perperoglu (?!)

4 - stranac, Jankovic, Simanic

5 - Cirbes, Odzo, Ristic

Feldina sam vec otpisao jer vjerujem da se ni ne racuna na njega. A stavio sam i Radanova i Simanu u roster, mada je pitanje sta se uopste planira sa njima i sta oni uopste planiraju.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Sve se slažem, samo što bih ja negdje još ubacio Dangubu. 😀

• Палац горе 1

14 минута раније, ДоброЗнај said:

Prvo bih pitao @RedHart.. sta je plan u vezi Lazica, da li on ostaje?

Ako ostaje, onda mi teoretski na pozicijama 2/3 imamo njega, Dobrica, Davidovca i Radanova. Plus Barona kao 1/2 opciju i Perperoglua kao 3/4.  Baron moze sasvim dobro odigrati Djenkinu ulogu gdje uzima minute na pleju kada je potrebno, a da pri tome imamo Dobrica i Lazu koji u tim trenucima mogu igrati na beku. Elem, poenta je da mi (nakon dovodjenja pleja) mozemo lagano ubaciti Uskokovica u roster da bude rezervni plej (znaci iza stranca, a ako je neophodno minute moze uzeti i Baron). Moram reci takodje da se slazem povodom Uskoka, da on moze biti odlican igrac u buducnosti jer prije svega ima IQ i odlicnu pik igru, a ne zaostaje ni u pitanju prodora (mada je potrebno da jos ojaca, ali ne moze svanuti prije zore) ni u pitanju suta koji je sasvim dobar.

Dakle, s obzirom na to kako se odvija prelazni rok, neka moja zelja je sto se tice rostera

1 - stranac, Uskok

1/2 - Baron

2/3 - Lazic, Dobric, Davidovac,  Radanov

3/4 - Perperoglu (?!)

4 - stranac, Jankovic, Simanic

5 - Cirbes, Odzo, Ristic

Feldina sam vec otpisao jer vjerujem da se ni ne racuna na njega. A stavio sam i Radanova i Simanu u roster, mada je pitanje sta se uopste planira sa njima i sta oni uopste planiraju.

Laza ostaje sigurno jer ima ugovor na jos godinu dana...

• Палац горе 2

На почетку стварања тима пре првог појачања , ја бих при стварању прво тражио два добра плеја од којих очекујем да играју мало више од 20 минута по утакмици (мање више) да бар један буде шутер и да бар један може на два што значи могу неке минуте заједно провести на терену...

трећи странац би био неки шутер који може покривати позицију 2,3 ...

На ово бих довео најмање још два странца ...

Позиција плеја је најважнија из тог разлога два странца да све време буде бар један на паркету...

И таман Ускоковић 3 да учи и кад се укаже да добија минуте...

Јер ништа боље да створимо домаћег плеја....

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада