Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Кошарка:Медијске спекулације, инсајдери

Recommended Posts

Ne ocekujem klince i te ''projekte''. Imamo ih i vise nego dovoljno. Ocekujem nekog igraca dovoljno kvalitetnog i spremnog da izdrzi gomilu utakmica koje su pred nama. Dovodjenje veterana je potez ocajnika. Nemas para, a nemas ni skauting. I onda ti preostaje da dovodis istrosene igrace, koji uzgred, sto kaze Red Hart, ne mogu da igraju u oba pravca. Bicemo rupetina bas. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Гроф 1
  • Палац доле 1

Perper i Danguba ne iskljucuju jedan drugog, mogu oni zajedno. Samo ne verujem da CZ moze da priusti takav luksuz u ovom trenutku kad vec ima nekoliko igraca pod ugovorom koji su pokrivali tu poziciju prosle sezone. 

• Палац горе 3

Ovaj Faye sto se spominje mi se ne svidja uopste. Ponadao sam se Nikolsu ali  idalje se nadam da ce doci bolji igrac na 4 od Fayea.

Za sad su ovo sve glasine, vidjecemo da li ce se klub oglasiti.

A dje su potvrde? Kao dva done deala, a nigde nista. Ne moze covek posteno ni na soavanje otici.

Ovi igraci  koji doloaze iz Grcke su logicno trenerove zelje,al malo bode u oci godine ovih igraca,ne mora to nista da znaci,samo nemoj opet da sprcamo sezonu a da nismo napredovali ko prosle god.

Meni mnogo ne smetaju godine ovih igrača ako su i dalje fizički spremni. Imamo mi igrače koji mogu da napreduju. Npr u reketu ako bi doveli ovog Senegalca, on i Cirbes bi bili iskusniji dok bi Janković, Ristić i Ojo imali prostor za napredak. Imamo i spolja mladih igraca, ako bude želje da se forsiraju neće nam mladosti faliti. 

Jedino bih volio da rizikujemo sa nekim koledz igračem, i to neki bek atletski moćan, poput onog Gbinijea što su tražili prošlog ljeta, takvog nemamo u ekipi. Neko ko bi se Dobricem trčao tranziciju i ludovao malo. Npr ako ne žele da daju šansu Uskokovicu ili Radanovu onda bih na mjesto rezervnog pleja pokušao da nadjem takvog igrača u Americi. Mnogo mi je zao sto smo pustili Enisa, meni je ono bio baš korektan igrač. 

Ovog Fajea se sjećam sa Svetskog prvenstva, dobar je bio čim mi je ostao u sjecanju da fantazija. 

Po meni bolje da ne bude potvrda iskreno. Ajde Stratos moze da posluzi kad vec ide Danguba i saradjivao je sa Tomicem ali ne mogu da vidim logiku kod dovodjenja Senegalca. 33 godine i uglavnom se mota pa slabasnim ekipama. Kazu sut za 3 i skok mu najjace oruzje a on sutira trojke malo preko 30% i hvata svega 5 skokova po mecu. Trebalo bi cudo da se desi da on bude dobar izbor.

33 минута раније, Berloq said:

Po meni bolje da ne bude potvrda iskreno. Ajde Stratos moze da posluzi kad vec ide Danguba i saradjivao je sa Tomicem ali ne mogu da vidim logiku kod dovodjenja Senegalca. 33 godine i uglavnom se mota pa slabasnim ekipama. Kazu sut za 3 i skok mu najjace oruzje a on sutira trojke malo preko 30% i hvata svega 5 skokova po mecu. Trebalo bi cudo da se desi da on bude dobar izbor.

Дангубић је одавно отишо 

2 hours ago, Opie said:

Perper i Danguba ne iskljucuju jedan drugog, mogu oni zajedno. Samo ne verujem da CZ moze da priusti takav luksuz u ovom trenutku kad vec ima nekoliko igraca pod ugovorom koji su pokrivali tu poziciju prosle sezone. 

Дангубић је одавно отишо није више играч Звезде

• Палац горе 1
  • Палац доле 1

A i RTS javio za Faye-a... 

A Čova nas sad prži neće skoro da objavi na zvaničnom sajtu za Perperoglua samo zato što su skoro svi mediji preneli da je gotovo. 😃

Držaće vodu garant do večeras ako ne i sutra.

• Лајк 1
  • Хаха 2

Perperoglu je ok ali se nadam da nece biti potrebe da objave za Fayea. :D

• Палац доле 1

Сувише је ово странаца по мом мишљењу, нарочито ако се узме у обзир да по правилу доводимо ино играча на позицију плеја. Шта знам, у том случају правимо неки сличан заокрет као и Цедевита. 

Шта мислите ко ће бити номинални бек-ап плеј? Ја типујем на Ребу.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

7 минута раније, Tipsa91 said:

Сувише је ово странаца по мом мишљењу, нарочито ако се узме у обзир да по правилу доводимо ино играча на позицију плеја. Шта знам, у том случају правимо неки сличан заокрет као и Цедевита. 

Шта мислите ко ће бити номинални бек-ап плеј? Ја типујем на Ребу.

Ту је Човић за плеја квалитетан странац никад није пуно није сигурно даће плеј бити странац

• Збуњен 1
  • Палац доле 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада