Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Кошарка:Медијске спекулације, инсајдери

Recommended Posts

5 минута раније, Valar_Morghulis said:

Ma ne, grejace klupu sinku i Keselju?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Ово је највећа срамота, боље трпити Раданове грешке које знамо да су услед неискуства него грешке незналице сина драгана без косе...

Ја разумем играће увек најбољи, али иод кога је синко бољи.....

Једино што је искуснији како да не буде кад има 10 година искуства...

Пре бих да оду обојица него Раданов...

• Палац горе 4

Prestalo je nekako da se radi na duze staze u klubu i zato smo tu gde smo...treba da istrpimo prvo Tomica kao trenera i uhvatiti neki kontinuitet sa njim. Drugo moramo da istrpimo neke igrace koji nisu vise tako mladi a mi yo ne radimo...gledam juce, nikome ne ide a nece da da sansu Nenadicu...zato ce nam i odlaziti igraci u suprot i tabor...

• Палац горе 2

10 минута раније, Asta Cohones said:

To je nazalost tacno ali Radanov nije safet dijabola decko je top talenat  ukoliko bi otisao zbog sina onda moze zajedno i presednik kluba da ode sa sinom !

Red do kad Radanov ima ugovor ?

Nisam Red, ali Radanov ima ugovor do leta 2019.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=02&dd=05&nav_id=1093424

• Палац горе 2
  • Хвала 1

4 минута раније, Велики Делија said:

Inace jos davno sam na instagramu primetio kako ga stocari vrbuju u svoje redove.

Nudili su mu da predje proslog leta, zahvalio se na pozivu. Mislim da je Strale pisao o tome.

• Палац горе 4

2 minutes ago, Дзјуба said:

Nudili su mu da predje proslog leta, zahvalio se na pozivu. Mislim da je Strale pisao o tome.

Ako je zaista cigan, nece proci tamo ni pod razno, valjda.

Kod A. Aranitovica je bilo drugo, on nikad nije navijao za nas, kao i brat mu.

• Палац горе 2
  • Гроф 1

Проблем је дал ће да остане а не само говна , ја бих отишо јер ако би синак узимо минуте знао бих да нешто није добро ако останем онда и самном...

• Гроф 1

24 минута раније, Дзјуба said:

Na B92 kazu da je potpisao trogodisnji ugovor a na zvanicnom sajtu cetvorogodisnji.

Al' pazi kako su na zvanicnom sajtu srocili vest o potpisu Radanova. Pa sad covek treba da razume sta je pisac hteo da kaze...

Aleksa Radanov do 2019 crveno-beli

KK Crvena zvezda Telekom potpisao je u petak 5.februara 2016.godine četvorogodišnji ugovor sa juniorskim reprezentativcem, Aleksom Radanovim.

Znaci 2016. potpisao cetvorogodisnji ugovor koji istice 2019. Zanimljiva matematika. 

http://www.kkcrvenazvezda.rs/aleksa-radanov-do-2019-crveno-beli-05-02-2016.html

• Палац горе 2

Imao je i Safet ugovor pa nismo postovali, ko zna dal ovome postujemo.

Otisao bih i ja al ne bas u Partizan, kao sto bih pokupio svoje dete iz FK da ga imam i otisao negde drugde gde ce da ga cene.

3 hours ago, Govan said:

Sto se Reglanda tice, prica se da ima vec par godina neke privatne probleme(navodno mu je neko od najblizih poginuo skoro) i ima povremeno problema sa alkoholom i zbog toga je bio vec sankcionisan od strane kluba.

Navodno je u te izlaske ukljucen i Mo Faye...

Ne znam sta da kazem, ovo sto smo juce odigrali je preslikana prosla sezona... Nisam pametan... 

Kako za Filipa ne dobijes neke insajd informacije.Ispade da svi u klubu imaju poroke samo mali Fico zivi sportski zivot

• Лајк 2
  • Гроф 1
  • Хаха 1

Posted (измењено)

Teodosic da je hteo dosao bi odmah kad je dobio otkaz u LA.

E sad... Zasto nas klub izbegavaju velika zvezdaska imena u trenucima kad je klubu tesko pitanje je...

Uzgred nadam se da ste pogasili te silne grejalice. Doci ce vam veliki racuni za struju.

Edited by miloshb
  • Хаха 2

1 hour ago, milojica said:

Kako za Filipa ne dobijes neke insajd informacije.Ispade da svi u klubu imaju poroke samo mali Fico zivi sportski zivot

Jebo te Ficko!

1 hour ago, RedHart said:

Jeste, smrdizanovac je oduvek bio, to mi potvrdio i njegov tatko.

Aleksa ima ugovor do leta 2019, pisao sam vec.

Aleksu sam gledao jos od 15 godine, gde je igrao pleja u mladjim kategorijama, narocito dobro kod Jakovljevica i Dusana Jelica njegovog pomocnika.

I pazite sad ovo, agent Radanova je Mare Jelic(Oktagon), Dusanov(1974,210) rodjeni brat, ciji je klijent i nas kouc Mungos koji uopste nema poverenja u sposobnosti Radanova, a on je cak i debitovao kod Saleta Nacionaleta u reprezentaciji. Cudi me zaista da forsira Keselja koji je blago receno daleko od prajma, da ne upotrebim neku tezu kvalifikaciju, ne znam valjda hoce da ga reanimira i da ga masno prodamo na leto !!!

Ja mogu sad da pisem sta se zamera Radanovu, ali necu, poenta je u tome da on pravu sansu nije dobio ! Ne znam kog djavola forsira Keselja koji je gle cuda  ljubimac Zalizanog, valjda treba da se istrpe svi propusti mladog igraca dok ne postane klasa, al' sa ovakvim tretmanom gde sledi klupiranje nakon samo jedne greske, i Durantula bi bio na nivou pacera.

Apropo Tea, on je kontaktiran od vrha kluba ,jasno su mu predocene nase zelje, jasno mu je naglasen momentum kluba, apsolutno su se poklopile mnoge stvari. Samo malo dobre volje, samo malo razumevanje kluba, samo malo vremena koje bi ga ucinilo besmrtnim u ocima armije Zvezdasa , ja to ne mogu da shvatim zaista, da neko nema gram casti i postenja, pa lepo izadje pred nasu javnost i napise saopstenje zasto, zbog cega nije hteo, sta je bila objektivna prepreka ! Pitanje finog vaspitanja je bilo samo da se obrati Zvezdinoj populaciji i da kaze razloge, al' on nista, samo jedno nepostovanje i kuliranje, u fazonu ma bas me briga, aj nemojte me smarati. Za mene je to nepostovanje naseg kluba, ne treba doticni vise uopste da prica o nama, jer on to ne zasluzuje.

Jedan je legenda Dzaja koji je poslednju sezonu karijere odigrao za Zvezdu kada se mnogi od nas nisu ni rodili, jedan je Rakoc sto se tice basketa, koji je u 35/36 godini bio skroz solidan. Ovaj vise ne zasluzuje da pominje Zvezdu u kontekstu naseg navijaca...

Ma da, Teo govnar!

Ajte bre ljudi, sta vi pisete, ja ne mogu da verujem.

Zena koja mu se skoro porodila je bila u 9. mesecu trudnoce, on ce sada da je ostavi u LA da se porodi i da ne vidi svoje dete da bi nama navijacima ispunio zelju.

Porodica je svetinja, zena, dete, to je nesto sto volis vise od sebe i zbog cega bi ceo svet na glavacke preturio.

Zvezda, partizan i ostali sportski klubovi su najnebitnija stvar u poredjenju sa time...

Ali dobro, pljujte, ako vam je tako lakse...

• Палац горе 1

Гост
This topic is now closed to further replies.