Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Кошарка:Медијске спекулације, инсајдери

Recommended Posts

Пошто смо стару тему архивирали, отварамо поново нову, али ће бити под кључем док не буде свежих вести и информација за коментарисање. 

• Палац горе 2
  • Гроф 1

uh brate... Jako cenim tvoje misljenje i slazem se s vecinom stvari koje si napisao, ali da se nesto pitam, ne bih doveo Jaramaza ni dzabe da mi igra. Divljak, bez osecaja za razigravanje saigraca, sto kazes selekcija suta neadekvatna, igrao u Megi rekreativnu kosarku, kao i svi ostali. Imamo Uskokovica, bolje njemu dati sansu. 

Jovicev plafon moze samo da sanja. Za Jovica se i u Radnickom videlo da moze da bude strasan plej, jos tad je bio ovakav, samo na nizem nivou. 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Iskreno, ja ne bih rekao da ima veci plafon od Jovketa. Ne vidim ga nikada kao elitnog organizatora igre i defanzivca na Evro nivou kao sto je to Jovke. Mislim da moze biti slabija verzija Nedovica.. i ono, zna se moj stav da ga ne cijenim previse, ali u ovakvoj situaciji sa domacim igracima mozda se ne bih ni zalio ako bi ga doveli.

Sto se tice Uskokovica, volio bih da naredne sezone ima 20ak minuta u FMPu.. pa da ga one druge prekomandujemo u Zvezdu kao spremnog igraca. Jos je mlad i neiskusan, ali ja od njega ocekujem puno u buducnosti.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Је л' постоји нека шанса да доведемо Јеловца? Човек је, буквално, главни играч у Нижњем, можда не би био лоше решење? 

• Палац горе 4

Nemojte Jaramaza k'o boga vas molim.@RedHart Nego, sve da pitam...Roč..Kakvo mu je raspoloženje oko ostanka? Jel nagovestio nešto?Jesmo li mi raspoloženi? I šta se dešava sa tom ponudom milogoraca? [emoji3]

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 3
  • Збуњен 1

5 minutes ago, МиланЦЗБГ said:

Је л' постоји нека шанса да доведемо Јеловца? Човек је, буквално, главни играч у Нижњем, можда не би био лоше решење? 

Mislim da on igra za ogromne pare u Rusiji i da ga tesko mi mozemo ugrabiti. A i bilo mi je cudno sto ga nismo ganjali prethodnih sezona dok smo igrali EL.. vjerujem da je tada bio realniji nego sada.

Inace i ja bih volio znati kakva je situacija oko Rocha i postoji li ikakva sansa da ostane. Valjalo bi uraditi sve sto je moguce da ga zadrzimo, iako sam ga ja vec prezalio.

• Палац горе 2

5 minutes ago, МиланЦЗБГ said:

Имамо Јанковића,гађамо странца на позицији 4.

Мислим човек никада није играо ЕЛ,нешто ми сумњиво код њега да није за високе домете.

Posted (измењено)

Али и комбинација Gоss и Јарамаз може бити убитачна,подразумева се уз одговарајуће корекције обојице.

Хипотетички наглас размишљам...

Edited by RedHart
  • Палац горе 2
  • Хвала 1

5 minutes ago, SHERIFF said:

Kako nije? A Ritas?

Ja imam inf da on nije dobar za svlacionicu a igra za dosta kesa kao Micov 

• Палац горе 1

Омић се помиње исто за Будућност.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Svaka cast Omicu zasluzio je da ostane i nijedan normalan navijac ne moze da podrzi bojkot ali mislim da ce otici sigurno jer nije atmosvera oko kluba zdrava ukoliko ga grupa bojkotuje iako razlog naravno ne podrzavam.

Под хитно се мора направити како се зна јака екипа за освајање Аба лиге

• Палац горе 4
  • Збуњен 1

15 minutes ago, Punkerstein said:

Gledao sam pre par dana Jelovca u Nižnjem protiv Uniksa...Dosta koševa su primili preko njega, dosta mu lopti skinuli na skoku...Previše me podseća stilom na Milka,jedino što je levoruk emoji3.png

Gos može biti dobra varijanta. Korektan je igrač a i ovi bi pocrkali. Ne znam samo da li je pod višegodišnjim ugovorom..

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Јесте, нажалост.

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Гост
This topic is now closed to further replies.