Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

25.коло СЛ:Црвена Звезда - Вождовац - 73 РОЂЕНДАН!

Recommended Posts

Ma igra u grcu zato sto i sam kapira da nije bas ubedio navijace u svoj kvalitet .... Kad pokusa nesto komplikovanije da odigra uglavnom pogresi - upravo zbog nedostatka samopouzdanja ...

Ja decka necu kritikovati , zelen je on ... neiskusan ... ali da pokazuje volju i zelju ( cak i neke znake napredka u igri ) pokazuje ... Stoga podrska momku , iako nam treba bas pojacanja u veznom redu ( minimum Maksimovic , Ivanic .. i ako odigra dobro polusezoni Djuricic ) .... Da skockamo dobar vezni red - a ja bih protiv jakih timova koji ce nam se svakako ispreciti na putu za grupu LS igrao sa pojacanim veznim redom ..... ne bih se kurrcio .... i da imamo fond kvalitetnih igraca za igre na 3 fronta u sledecoj sezoni .....

• Палац горе 2
  • Гроф 1

Ma igra u grcu zato sto i sam kapira da nije bas ubedio navijace u svoj kvalitet .... Kad pokusa nesto komplikovanije da odigra uglavnom pogresi - upravo zbog nedostatka samopouzdanja ...
Ja decka necu kritikovati , zelen je on ... neiskusan ... ali da pokazuje volju i zelju ( cak i neke znake napredka u igri ) pokazuje ... Stoga podrska momku , iako nam treba bas pojacanja u veznom redu ( minimum Maksimovic , Ivanic .. i ako odigra dobro polusezoni Djuricic ) .... Da skockamo dobar vezni red - a ja bih protiv jakih timova koji ce nam se svakako ispreciti na putu za grupu LS igrao sa pojacanim veznim redom ..... ne bih se kurrcio .... i da imamo fond kvalitetnih igraca za igre na 3 fronta u sledecoj sezoni .....
Ja mislim da treba pokušati sa Kristijanom Ronaldom i Benzemom. Prvi ulazi u duboku starost a drugom zvižde navijači Reala. Nadam se da Benzema ima vozačku a Ronaldo može da nadje školu u Beogradu. Mislim da bi se uklopili u Vladanov sistem.
Malo realnosti ne bi smetalo jer od nedolaska Djuričića prešao si na Maksimovića a vidim njemu baš puca patka da se vraća.

Verstuurd vanaf mijn Nexus 6P met Tapatalk

Racic ne sme toliko riskantno da igra. Ne znam da li mu je to trener odredio, ali ne sme tako da komplikuje. I Buskets u Barsi bira jednostavna resenja i ne komplikuje mnogo. Racicevo je da ojaca jos i pocne da dobija vise duela na sredini, kako vazdusnih tako i na zemlji. Pas do prvog slobodnog igraca (ne milion vracanja nazad), dug pas na suprotnu stranu kad igrac ima prostora da je ustopuje, i da trenira taj sut sa distance. Ako bude radio jace bice solidan igrac. 

• Палац горе 2

Screenshot_20180305-101220.jpg

Screenshot_20180305-101253.jpg

Screenshot_20180305-101319.jpg

Screenshot_20180305-101345.jpg

Screenshot_20180305-101416.jpg

Screenshot_20180305-101435.jpg

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Гост
This topic is now closed to further replies.