Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

25.коло СЛ:Црвена Звезда - Вождовац - 73 РОЂЕНДАН!

Recommended Posts

Da Krsticic nije dao gol, igrace bi trebalo kazniti oduzimanjem dijela plate. Nije problem kiksnuti, ali je problem kad izadjes na teren samo da bi izasao, a ne igrao.
Racic nije kriv sto ne zna.
Grehota je sto Radonjic ima prednost u odnosu na Adzica.

• Палац горе 1

3 minutes ago, AleksMCZ said:

Bolji bekovski tandem nismo imali bogte pitaj otkad. :th_icon_hail:

Reko sam, njihov kvalitet će da dodje do izražaja kada prodju kompletne pripreme sa ekipom. 

Rodić srpski Markos Alonso i Stojković crnogorski Sergi Roberto

Da li se sjećaš kad smo ja i ti rekli da je Stojković bolji od Petkovića? 
Malo je ljudi bilo za Stojkovića tada.. 

Terziću čitaš li forum Terziću?!!?

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Рачићу отварање контри противнику постаје главна одлика. Код гола не зна да избије чисту лопту. Послије питају што га неко критикује и пишу се бајке о њему како је играчина.
Nije igracina, sasvim prostojan igrac. Kritikujete ga po defaultu, kriv vam momak sto je ziv, nista vise. Kad Milojević ode obavezno jedan od vas strucnjaka sa foruma na klupu Zvezde jer eto izgleda bolje znate od njega.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2
  • Хаха 1

Meni se više svidja Ilić od Račića. Bolje da smo prodali Račića za 6M u Juventus a Ilića zadržali još koju godinu. 

Сада, AleksMCZ said:

Pa dobro. I ja sam jedno vreme bas bio ''anti Pavkov'' nastrojen, ali decko polako pokazuje da nije bas toliko los. Nije vazno ko bude u pravu, samo da nama to pomogne da ostvarujemo ciljeve.

Nemoj da ste skromni kolega, imate jako dobar njuh da namirišete dobrog igrača. 

Pavkov Aritz Aduriz 

• Милпар 1

Ma nisu problem greske, to je najmanji problem. Ja od ljeta trubim i trazim da mi neko kaze, sta to Racic ima fudbalsko u sebi, koji kvalitet. On za sve ovo vrijeme nije pokazao nista, i vjerujem da on ne bi mogao da igra ni u Macvi, Backoj. Nasi pokusavaju da na osnovu njegovih godina i marketinga da ga uvaljaju nekome, al bojim se da slijepaca nema.

• Палац горе 4

Ima nešto i u teoriji o imenima. Ne možeš da se prezivaš Račić i da budeš glavni igrač na sredini terena Crvene zvezde. 

• Терза 1
  • Хаха 2

Браво, момци! Победа је најбитнија, сваким кораком смо ближи титули. 

Бен је озбиљан играч, може да игра на 4 позиције у тиму, сваки потез му је промишљен, зна фудбала. 

Жуле, Рода, Крле, велико браво! Драго ми је због Крстичића највише, баш добар и скроман лик. 

Рачић играо плеја за Веселиновића, сјајно повукао контру, па наместио човеку на волеј :biggrin: Не дирајте га. 

• Палац горе 3

Балерина са Моцарта на стадиону, у новинарској ложи која је малтене у линији са помоћним судијом и оном страном терена на коју је Вождовац нападао у другом полувремену (дакле, према Југу) и лик мртав 'ладан напише ''Могуће да је био офсајд'', а офсајд био два метра, јао мајко мила. Исто тако напише и Мондо. Буди Бог с нама ко све од тзв. новинара прати Звезду и извештава о њој и њеним утакмицама.

• Палац горе 3

Три бода се пишу, и то је најважније. Могло је ово и другачије да се заврши, нисмо баш били на нивоу вечерас, а и Вождовац је одлично одиграо и лепо нас стисао. Рачић, по обичају, правио кардиналне грешке, Доналд, такође, неприметан и незаинтересован. Жуле и Родић су врхунски бековски тандем. Још једна лепа асистенција Пешића, Борјан, као и увек на нивоу. Бен добар.

Све у свему, најбитније је да смо увећали предност. Титула је све ближе, све је у нашим рукама, само без опуштања!

• Палац горе 3

Код првог гола велике заслуге припадају Радоњићу због додавања петом.

Крстичићев гол исти као Милијашев у 143. дербију.

• Палац горе 3

Pa jel Pesic ili Radonjic dodao petom?

Гост
This topic is now closed to further replies.