Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Медијске спекулације, инсајдери 2018!

Recommended Posts

Posted (измењено)

ja bih doveo Bocka i Causica dosta, bio bi to dobar vezni red za dve pozicije bakula , jovanca, krle i caus dve postave za dve utakmice.

Edited by Дејановић
  • Палац горе 4

Могућа појачања Боаћи,Марин,Сио и још два неоменована нападача

• Палац горе 1
  • Збуњен 2

Lazar Randjelovic je prodat Olimpijakosu za 550 000e, bukvalno su ga ugurali u avion nista ga pitali nisu 

• Палац горе 2
  • Скењ 1

A on se sve kao bunio, iz raspale SL ide u Grcku za 3x vece pare. Strpali smo i mi isto tako Kangu i Boacija

• Палац горе 1
  • Гроф 1

Kako se jos razmatra,zar Boaci nije vracen? Inace Marin ako dodje kojim cudom,igrace na Radonjinoj poziciji.Bar ja tako msm.

• Палац горе 4

Posted (измењено)

Sta ti je veliki Zvezdas...Sad se kune u nas pa bi dosao gospodin za platu od milionceta,nema sta pravi delija!Sto se tice Boacija,postaviti mu crveni tepih kada bude izlazio iz aviona!Marin moze ali jedino ako hoce za 200 hiljada!

Edited by cola981
  • Палац горе 2
  • Лајк 1

Ma ja sam za to da se dovede igrac koji igra u klubu,ove godine koga god da smo doveli od zvucnijih imena,ni jedan od njih nije zaigrao 6 meseci pa navise...najzvucnija pojacanja nam sede nespremna  na klupi protiv Salcburga...Evo ako dodje i Marin garantujem da ni on nije spreman i bog zna kad je zadnji put odigrao neku utakmicu,a nama prva utakmica za 20 dana!

• Палац горе 3

Ја бих најпре оног Македонца из Италије 

• Хвала 1
  • Гроф 1

Jbt kad se setim koliko je puta Terza isao u Spaniju da ga privoli da igra za Srbiju...

14 минута раније, cola981 said:

Ma ja sam za to da se dovede igrac koji igra u klubu,ove godine koga god da smo doveli od zvucnijih imena,ni jedan od njih nije zaigrao 6 meseci pa navise...najzvucnija pojacanja nam sede nespremna  na klupi protiv Salcburga...Evo ako dodje i Marin garantujem da ni on nije spreman i bog zna kad je zadnji put odigrao neku utakmicu,a nama prva utakmica za 20 dana!

Tacno je sve sto si napisao .... ali evo , ja garantujem da ce Marin , ako uopste dodje , da se uklopi kao Krsta, Zule, Borjan ...Zasto ? ..Pa zato se bolji igraci lakse uklapaju , plus sto nije stranac i nema mnostvo prepreka koje obicno prate uklapanje stranca -  ne poznaje jezik , ne poznaje klub , zahteve i  velicinu kluba , neki nemaju osecaj odgovornosti gde su dosli ( mozda je zato Milioje neka skupa pojacanja   , za koja je znao da nece ni sekund odigrati u Salcburgu , iako su bili spremni fizicki i sanirali povrede poveo tamo - da vide sta je to Zvezda , koliko ljudi je prati i na stranim terenima i u stranim drzavama ... da stave prst na celo i ne izigravaju neke zvezde  )  ....

• Палац горе 3

5 minutes ago, Balkan Boy said:

Da vas podsetim da ce biti haos do veceras. Strpite se, ako nista drugo dovesce se igraci koje Miloje odobri a vec je jednu ''klasetinu'' odbio i to debelo ispod cene, da se Terza pitao on bi ga dovezo na biciklu  pozadi. 

Mnogo igraca nam se nudi ispod cene, glupo je pominjati bilo sta, napadac stize sutra, zavrsena prica, ja bih neko levo krilo ako moze :D ... i da prodamo nekog sa klupe za rezerve, nemamo ih gde vise, ali na treningu ce biti igraca koji stvarno vrede...

O kome pricas?

Kakav bre Krkic , pa bolje onda iz Stouka da dovedu Krauca 

Ono Terzic ode da pregovara za Krkica a dovede Krauca , taktika "gledam kupus vadim meso" :) 

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада