Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Медијске спекулације, инсајдери 2018!

Recommended Posts

30 минута раније, Levo krilo said:

Da, citiraju mondo i Balerinu... ali zvanicno jos uvek nista.

Mene vise brine mogucnost da odu Borjan i Krsticic do kraja prelaznog roka, nego Radonjic za koga se znalo da 99.9999999999999999999999999999999999 % odlazi do 31.8.

pa sad,

spojiš brisanje postova tamo, bilo kakvu ponudu za igrača sa našim gen. dir. i čemu možeš da se nadaš/nadamo ?

23 minutes ago, Dr. Mabuz said:

Pa Markos je jos na pocetku prelaznog roka rekao da ce Borjan otici ako stigne neka ponuda od nekog kluba iz PL, navodno ovom je velika zelja da igra tamo...Ako Krsticic ode gotovo sam siguran da je Causic zamena za ovog.

Inace 5% od transfera Radonje ide u klub u kojem ponikao.

Sta je Pl? Premijer  liga ili poljska?

Ako mislis na premijer kolko znam zatvoren prelazni rok tamo.

• Палац горе 2
  • Хаха 2

Just now, Dr. Mabuz said:

Pa Markos je jos na pocetku prelaznog roka rekao da ce Borjan otici ako stigne neka ponuda od nekog kluba iz PL, navodno ovom je velika zelja da igra tamo...Ako Krsticic ode gotovo sam siguran da je Causic zamena za ovog.

Inace 5% od transfera Radonje ide u klub u kojem ponikao.

Netacno.
Tih 5% dele svi klubovi u kojima je bio do 23 godine, Partizanu valjda ide 1.7%.

• Палац горе 3
  • Гроф 1

58 минута раније, Dražo said:

Гледам вчрс спортски блок на дневнику, кажу да је Радоњић завршен за 12 милки + нека 2 милиона бонуса ако оствари нешто у Марсеју.

Нажалост, највјероватније ће остварити хемороиде од гријања клупе тренеровом љубимцу Окампосу.

• Палац горе 2
  • Хаха 1

5 minutes ago, Dark22 said:

Sta je Pl? Premijer  liga ili poljska?

Ako mislis na premijer kolko znam zatvoren prelazni rok tamo.

Premijer liga, bila je neka prica da ce otici ako iskljucivo stigne ponuda iz te lige, jedino ako je ovaj promenio stav u vezi toga

13 минута раније, Saluki said:

Нажалост, највјероватније ће остварити хемороиде од гријања клупе тренеровом љубимцу Окампосу.

Ја мислим да се то не односи на лични учинак, већ да ће Олимпик Звезди исплатити по 500 хиљада за сваку годину Радоњићевог уговора, уколико они остваре пласман у ЛШ. Барем сам ја тако разумео, можда грешим.

На страну што је уопште беспредметно расправљати о двомилионском бонусу, кад Радоња неће провести све 4 године уговора тамо. Или се неће снаћи, или ће експлодирати као Сергеј.

• Палац горе 1

Sad i Hotsport pise za Nesterovskog, ako dodje do dogovora docice na pozajmicu uz pravo otkupa.

• Хаха 1

U slucaju odlaska Krsticica trebali bi da nadjemo nacin da vratimo Ristica. On bi kod miloja procveto. Prava zamena za Krsticica. Jak je, brz je. Moze da igra u oba pravca. U ovu ekipu bi se opasno uklopio.

• Палац горе 4
  • Гроф 1
  • Палац доле 5

Sto se tice tog pritiska na igrace zbog pisanja medija,po meni to utice samo na nas koji citamo te raznorazne portale,ako nesto postoji za Radonjica ili bilo kog drugog oni su ljudi sigurno pre obavesteni za interesovanjenje nekog kluba nego li  neki burek novinarcic 

• Палац горе 1

2 минута раније, keyser_soze said:

Pas koji daje Krsticic , Ristic ne moze da da iz 100 pokusaja...Risticeva noga je u rangu Kovacevica....Isto se moze reci i za fudbalskuj intelogenciju....Ristic moze biti samo zamena Jovicicu ..taj tip

Ubedjen sam da gresis.

• Палац горе 2

Bome se Krsticic ubio od fudbala pre dolaska u Zvezdu

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Samo zreliji i iskusniji. Nista vise. Ristic bi kod Miloja postao igracina.

• Гроф 1

Ako je verovati mafijasko-kladionicarskom sajtu, Darko Lazovic ima 400.000 evra platu u Djenovi, a mi se razbacujemo sa parama i ugovorima... Verujem da bi dosao u Zvezdu za 500.000 evra i opet ne bi bio u top5 najplacenijih

Posted (измењено)

Posle sezone u Zvezdi, zaboravljaju svi da je Krsticic crkavao posle pola sata igre cak i posle prvih priprema sa Zvezdom. Inace, ne kazem da sam za dolazak Ristica samo se ubacih u to kako je ovaj na klupi, kako nema sezonu iza sebe.. a ista situacija sa Krsticicem bila pre dolaska

Edited by Kisli Krastavac

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада