Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Медијске спекулације, инсајдери 2018!

Recommended Posts

Eto odlazi Pavkov. Onda moze Lescuk kao zamena, mada zamenu za Pavkova mozemo da nadjemo u svojim redovima, najdalje u nasoj ligi. 

Spica ako trazimo, treba da tezimo da bude, bolji od napadaca koje trenutno imamo. I naravno da bude drugaciji od ovih sto imamo. Ne trebaju nam tri ista napadaca. 

• Палац горе 2

3 minutes ago, Pbp said:

zamenu za Pavkova

Pavkov je nezamenljiv  :D

• Палац горе 1
  • Хаха 3

40 minutes ago, ALcaponeDeLiJa said:

I AEK hoce Milica...

A je l` hoćemo mi Huga? Šta se tu dešava?

1 hour ago, Лунатик said:

Моцарт пише да Ваљадолид хоће Павкиња.

58 minutes ago, ALcaponeDeLiJa said:

I AEK hoce Milica...

Bice para 😃

• Терза 1
  • Хаха 3

A da prodamo mi i Bena posto roba ide dobro na trzistu

• Хаха 4

Чуди ме да никоме у клубу није Дауда пао на памет...

Мислим да није више он ниво за нас. Завршио је у другој турској сад.

• Палац горе 1

2 hours ago, ALcaponeDeLiJa said:

I AEK hoce Milica...

Pakuj ga sa sve masnicom  nadam se da im nece vise pasti na pamet da dovode takve igrace 

• Палац горе 3
  • Палац доле 5

Kakav Hugo ljudi, covek izasao na nos svima. Kasnio na pripreme, sebican do bola, jedva docekali i mi i on da ode i ljudi ga zele opet...

• Палац горе 3
  • Хвала 1

Posted (измењено)
3 hours ago, Pbp said:

Eto odlazi Pavkov. Onda moze Lescuk kao zamena, mada zamenu za Pavkova mozemo da nadjemo u svojim redovima, najdalje u nasoj ligi. 

Spica ako trazimo, treba da tezimo da bude, bolji od napadaca koje trenutno imamo. I naravno da bude drugaciji od ovih sto imamo. Ne trebaju nam tri ista napadaca. 

Upravo tako - Boaći (Stojiljković), Soldano (Joveljić) bi bio neki idealan napadački kvartet. Naravno treba mnogo toga odraditI da bi se takav plan i ostvario. Danas imamo Stojiljkovića (Pavkova) i Joveljića. Opet, pitanje je da li su i potrebna 4 napadača, ali svakako da u timu nećemo imati Stojiljkovića i igrača poput Leščuka, a čija je zamena Joveljić.

Edited by Kokoloko
  • Палац горе 1

Неки утисак да на Судаву идемо без било каквих појачања, а што се тиче одлазака ако понуда буде добра продаће Павкова без обзира дал је Стојиљковић још повређен исто важи и за Милића и Срнића...

Кад ће доћи тренутни утисак да ни они не знају , спремне замене неће доћи тражи се решење кад ће се наћи не зна се, може бити брзо а може бити споро , пошто су мале шансе да дође за Литванце за очекивати је да наши схвате да имају две недеље форе и ако то није тако ал познајме наш менталитет ако не успеју довести за Литванце неће журити...

Нисам задовољан како се одвија, за сад утисак да од нових појачања једино Дегенек вероватно због светског првенства стиго спреман, остали утицај паузе или дуге сезоне без играња, сви су појачања за мене али нису за одмах , ал европа јесте одмах...

Зато тајминг продаје Пешића мени говори колико се озбиљно схвата...

• Палац горе 4
  • Палац доле 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада