Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Медијске спекулације, инсајдери 2018!

Recommended Posts

9 hours ago, Levo krilo said:

Sutra ce pasti kisa..Avanti i BB razgovaraju, pa se jos citiraju... uskoro ce i sobu da iznajme... da gledaju fudbal zajedno :D

Nadam se da ce stati, ali da to ne znaci da ce se ova dvojica baksuza posvadjati :D

• Палац горе 1
  • Терза 1
  • Хаха 1

Idi begaj @Levo krilo izbaksuzirao si vreme totalno. Valjda će stati do jednu 20h

Hoce oko 16h :D

• Палац горе 1

Zato sto se fudbal i sport generalno menja. To sto mi forsiramo filozofiju sa 3 "desetke" (Tadic. Ljajic, SMS), to je nas problem, zato smo tako i prosli. Moramo da shvatimo da se u 21. veku fudbal igra potpuno drugacije i da ZIdanoliki igraci vise prakticno ne postoje ili igraju po krilu, pa se ubacuju po sredini (Azar, Inijesta, David Silva...) ... A puni su snage, igraju odbranu, pokrivaju igraca i sl.

• Палац горе 1

Pre bih Bocka nego Uga.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 3

38 minutes ago, Levo krilo said:

Zato sto se fudbal i sport generalno menja. To sto mi forsiramo filozofiju sa 3 "desetke" (Tadic. Ljajic, SMS), to je nas problem, zato smo tako i prosli. Moramo da shvatimo da se u 21. veku fudbal igra potpuno drugacije i da ZIdanoliki igraci vise prakticno ne postoje ili igraju po krilu, pa se ubacuju po sredini (Azar, Inijesta, David Silva...) ... A puni su snage, igraju odbranu, pokrivaju igraca i sl.

Zato smo i propali sa Kangom 

• Палац горе 4

Хуго је на профилну поставио слику са промоције у Звезди.:zvizduk:
18299586_1903962766543149_4240650270536630272_a.jpg?_nc_eui2=AeFyF8ArZAkL8SJ6CDTXNwhQ1jhwXo0Lf3mKaX-68FVDLb0pkKHFh3B2ijw3Wc10hrc-6_BYdAo5b_z6_Rnqfvk3
Opet lazni profil ili imas dokaze da je pravi?

1 hour ago, Kisli Krastavac said:

Pre bih Bocka nego Uga.

C6wsgKcV4AE3HpD.jpg

• Палац горе 2
  • Терза 1
  • Гроф 1

Posted (измењено)

Boaci danas ima utakmicu, nastavlja se Kinesko prvenstvo, najaveljen kao starter, u 13:35h . Nadam se da ce da se izblamira pa da ga sutnu. Inace u sredu/cetvrtak ce se znati 100% dolazi li ili ne.

Edited by Kisli Krastavac
  • Палац горе 1

Sta nam je trebalo da ulazimo u pricu sa Boacijem,kada nije bilo sigurno od pocetka.Dolazi danas 100%,sutra 100%,pa je onda stigao,pa samo sto nije,znace se do kraja nedelje...kenja mi se od ovih salata prica.

• Палац горе 3

Na srecu Spartaks nije Rendzers, a kod nas se i tako sve menja preko noci

• Палац горе 2

Po cemu jedan od boljih prelaznih rokova? Ajde prvo da vidimo kako ce igraci da se uklope, Degenek, Ebisilio, Sumaila, Jevtovic.. Negde na polusezoni se moze doneti neki sud, imena su solidna, nista spektakularno. Od svih dovedenih ja sam najvise prizeljkivao Degeneka i Jevtovica, meni licno prelazni rok nije nista extra odradjen. Opet smo usli u sezonu bez dovedenih bekova, krpicemo se, doveden napadac koji je povredjen, vezni igrac koji je nespreman.. Ne donosim nikakav sud samo kazem da sacekamo malo sa ocenama.

Najveci plus je sto za sada nisu pridati vazni igraci, mada za to ima jos vremena..

• Палац горе 1
  • Гроф 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада