Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Raka Delija

Суперлига Србије 2017/18

Recommended Posts

Ivar    8,238

Koliko vidim,bice veselo na derbiju :sm35:

keyser_soze    2,369
Posted (измењено)
1 hour ago, Kisli Krastavac said:

Imaju tri grupe valjda, one na Jugu, na istoku su "zabranjeni" kao i valjda stari "juzni front" koji vodi Kimi.

Ne treba previse da nas zanimaju ali zanimaju nas jer nam dolaze u prvom kolu u PO, bas da vidim sta ce nasi da urade s njih, a vec sam rekao da bih im ja dao samo jug pa se pusite koliko hocete. Dajemo im Istok gde ispasta obicna narod sa decom, lome nam stolice, provociraju. Znaci, imamo 2 kaveza, + jug, ka istoku mali i ka zapadu gde su bili navijaci Kelna, CSKA i Arsenala. Taman za njih

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Grobari se pocepali i sada su kao Al Kaida podeljeni na celije

Trebalo bi da im se da samo jug , pa eto da im se ucini i da se podeli u 3 kaveza pa neka budu kako i dolici :)..Sa cirkuzantima cirkuzantski ....Kolorado :srpski:

Edited by keyser_soze
  • Палац горе 2
  • Лајк 1

Ivica Cvetkovic    1,579
Imaju tri grupe valjda, one na Jugu, na istoku su "zabranjeni" kao i valjda stari "juzni front" koji vodi Kimi.

Ne treba previse da nas zanimaju ali zanimaju nas jer nam dolaze u prvom kolu u PO, bas da vidim sta ce nasi da urade s njih, a vec sam rekao da bih im ja dao samo jug pa se pusite koliko hocete. Dajemo im Istok gde ispasta obicna narod sa decom, lome nam stolice, provociraju. Znaci, imamo 2 kaveza, + jug, ka istoku mali i ka zapadu gde su bili navijaci Kelna, CSKA i Arsenala. Taman za njih

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Oni ovako razjedinjeni nista od toga ( jug + 2 kaveza ) nece napuniti a samo zauzimaju prostor ( racunajte i tampon zonu koja razdvaja kaveze od juga na jednoj strani i istok i zapad sa obicnim gledaocima na drugoj strani ) i smanjice kapacitet stadiona. Najbolje , evo im jug ceo pa neka se dele kako im volja.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

• Палац горе 3
  • Лајк 1

keyser_soze    2,369

Ja ne kapiram zasto im se izlazi u susret...Mislim ko ih jebe....Neka se obrate ispred grupe zvanicno dopisom ( zahtevom ) svaka grupa pojedinacno da se izdvoji i da navedu razloge ..Pa celnici kluba razmotriti taj predlog ...Ko ih jebe malo da ih ismevamo , ponizavamo ...Za drugo i nisu

• Палац горе 2
  • Лајк 1

ДоброЗнај    19,667

I ja sam za to da se svi strpaju na jednu tribinu.. ali ako se to ne desi, nadam se da ce nasi biti spremni na istoku. Nisam huligan, niti za bilo kakvo nasilje, ali onoj stoci se ne smije vise dozvoliti da sire komplekse po istoku. Kad ih murija ne planira zaustaviti, vjerujem da se moze naci neko ko hoce.

A mislim da im mi ne dajemo nista, nego da MUP tu ima znacajan udio. Slicno kao kada su nas htjeli u NS na onu malu tribinicu, pa je mup naredio da budemo na istoku.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Kisli Krastavac    6,795
Posted (измењено)

Ja se bukvalno svaki put iznerviram kad je derbi i vidim da smo im dali istok. Da mi je znati sta glumimo mi time, neku gospodu, nek se teraju u ***** na jugu

Edited by Kisli Krastavac
  • Палац горе 2

AleksMCZ    41,468

Dmitrovic vise nije trener Radnickog iz Nisa. Novi trener je doskorasnji sef struke Dinama iz Vranja Dragan Antic.

Ivar    8,238

Radnicki ove sezone 150 penala.

• Палац горе 3

Ivar    8,238

Ma bre nema ustupanja,gurni svu bagru na jug...da mi sa drugih tribina na miru gledamo peglu :;

• Палац горе 3

Kisli Krastavac    6,795
Posted (измењено)

Pa upravo to, nek se kolju tamo ko ih jebe. Ali opet ne zavisi sve od nas, mnogo tu faktora utice, mnogo sluzbi, svi zajedno donose odluke ali moramo da se pobunimo jednom pa i po cenu da se pusti samo Sever i oni sa sezonskim, jee, sve vidim da bi oni nama dali istok, ne daju ni da pridjemo ogradi sa Severom, naprave tampon zonu.

Edited by Kisli Krastavac

keyser_soze    2,369

Poenta je da oni mogu npr hipoteticki napraviti 20 grupa ...I sta onda? ....Svaka grupa pa tampon zona pa obezbedjenje i 2/3 stadiona ....Ja kazem zasto da uopste pravimo ustupak ako se ne obrate zvanicno ...Celnici kluba kazu ""Evo npr mi nemamo pojma ko ste vi ?  Ne znamo za grupu grobari i uopste nemamo pojma i ne pratimo vas razvoj da ste razbijeni na par grupa" ...I sta sad ?...Zasto mi celnici kluba i uopste organizatori utakmice morali da prate koje grupe psotoje i ko je s kim dobar i sl ..Pa oni organizuju utakmicu a ne samit navijackih gupa ..Znaci KO VAS JEBE  ....Naravno dok se ne oglasite i predstavite :)

dikili kontakt    7,119

Kimijevi diraju najurene,grobari diraju Kimijeve,najureni diraju grobare ako te neko dira i ugnjetava odes i prijavis u policiju  :sm21:   :smeh211:

Ivica Cvetkovic    1,579
Dmitrovic vise nije trener Radnickog iz Nisa. Novi trener je doskorasnji sef struke Dinama iz Vranja Dragan Antic.
Odkud sad to ?!?

kusha    18,708

Terzicu , premiraj Backu , aman !! ...  da vidimo koliko  si sposoban !

p.s.   Mrka kapa , ima lik zmiju u novacaniku ...... i iz principa premira samo sebe ....:a015:

• Палац горе 1
  • Хаха 3

Haker    7,460
1 hour ago, Ivica Cvetkovic said:

Znaci Dinamo Vranje odustaje od ulaska u Super ligu

Takve informacije sam dobio preko rodjenog brata coveka iz strucnog staba kluba,rodjaci moji.Kaze da nemaju kinte za taknicenje na visem nivou i da ce u nastavku spustiti gas.Ta prica je bila pre 2 meseca.

• Палац горе 1