Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

ДоброЗнај

Евролига 2017/18

Recommended Posts

Афри    5,858

Мајк Џејмс близу повратка у ПАО. После Пејна још једно јако добро појачање, видео сам да је имао неке фине бројке на појединим утакмицама у НБА.  

Они као да се ломе да ли да напусте или да освоје ЕЛ. :smeh211:

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Lux    9,110

Javio se Janakopulos

Kaze da je Dzejms dogovoren i da ce zavrsiti sezonu u Evroligi.. Ako Evroliga ne skine kaznu Janakopulosu napustice Evroligu, kaze da nema potrebe za glasanjem i da su juce sve rekli sa zvizdanjem i bojkotom

• Палац горе 3

Kisli Krastavac    5,770

Ne znam za vas al sam ovaj put na strani zeceva. EL mi se smucila sa svojim arsinima

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

tolero    1,711

Ja sam takodje na njihovoj strani,neka napuste takmičenje :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

• Хаха 4

Kisli Krastavac    5,770

I sta onda? Mislis da ce nama da daju licencu ako ovi odu? Pored Bajerna, Asvela.. Samo na nas cekaju. Ne smeta mi Pao, klub ko klub, vise mi smetaju turci.

• Палац горе 1

Don Gogac    3,897

Ako se udje malo dublje u sustinu problema, ne bi me cudilo da je ovde posrijedi novi rat izmedju Fibe i Uleba. Najveci klubovi malo po malo dizu glas, s tim da je ovo sto Pao radi sada bas rigorozan potez. Hocu da kazem da mislim da bi se uskoro mogao saznati konkretan epilog cijele ove price, te da bi iz Fibe mogli ovo da iskoriste.

• Палац горе 1

Kisli Krastavac    5,770

Ludost sto hoce da napusti takmicenje jer su ga kaznili sa godinu dana zabran prisustva bilo koje utakmice u EL?

• Лајк 1

ДоброЗнај    18,930

Pa ludost jeste jer je opravdana kazna. Covjek preko instagrama vrijedja Obradovica, koji je prakticno jedna od ikona EL u zadnjih 25-30 godina. To jednostavno nije normalno i treba biti kaznjen. Mozda je godina previse, ali mu to nije prvi ispad.. i prethodnih sezona je javno srao o sudjenju, pa cak mislim i protiv nas ove sezone. Ako te nekoliko puta upozore, a ti nastavis, onda i trebas biti kaznjen.

Klasican primjer derista bogatih roditelja. Ne bih volio da istupe, ali bih volio da se pojavi u hali i da ih poderu za onih nekoliko stotina hiljada evra.

• Палац горе 1

Don Gogac    3,897

Otac mu je, za razliku od njega, bio dasa, a kod njega vlada ona teorija za niske Grke i njihove komplekse nize vrijednosti. Dzaba mu sve pare ovog svijeta.

• Палац горе 1

MisterDelija    13,573

To ismevanje Obradovica prvo pokazuje koliko je retard, dici se kako je na celu najveceg evropskog kluba, a ovamo vredja i ismeva trenera koji je tom klubu doneo 5 od 6 titula. 

• Палац горе 3

Kisli Krastavac    5,770
10 minutes ago, ДоброЗнај said:

Pa ludost jeste jer je opravdana kazna. Covjek preko instagrama vrijedja Obradovica, koji je prakticno jedna od ikona EL u zadnjih 25-30 godina. To jednostavno nije normalno i treba biti kaznjen. Mozda je godina previse, ali mu to nije prvi ispad.. i prethodnih sezona je javno srao o sudjenju, pa cak mislim i protiv nas ove sezone. Ako te nekoliko puta upozore, a ti nastavis, onda i trebas biti kaznjen.

Klasican primjer derista bogatih roditelja. Ne bih volio da istupe, ali bih volio da se pojavi u hali i da ih poderu za onih nekoliko stotina hiljada evra.

Po tome onda mi istoj EL ne bi mogli prismrditi narednih 10 godina.

EL je privatna mafijaska organizacija, guraju pojedine timove, one koji imaju pare, videli smo prosle sezone sta se radilo sa Darusafakom ali se ocigledno brzo zaboravlja kod Srba.

ДоброЗнај    18,930

Pa kakve veze ima to i ko to uopste spori? Pricamo o konkretnom slucaju i kakav god moj stav o EL bio, necu da mi se to mijesa u prosudjivanju ove situacije. A situacija je takva da su u pravu i nemam se potrebu stavljati na stranu nekog derista (u glavi, ne godinama) samo zato sto ovi iz EL vole pare. Sad opet, to je sve individualna stvar. Ako ti mislis da on ne treba biti kaznjen sto malo malo kao prvi covjek jednog kluba preko drustvenih mreza kmeci na sudije ili da otvoreno vrijedja trenere drugih ekipa, ja ne mislim.. pa zbog toga i mislim da je sve sto mu se desava apsolutno zasluzeno.

Sto se tice bolda, pa nas i kaznjavaju konstantno. Ali kaznjavaju zbog navijaca, ne zbog ponasanja Covica. A i uostalom, nije kaznjen Pao zbog njegovog ponasanja, nego Jankopulos.

Opie    7,737

To kakva je EL nema nikakve veze sa tim kakav je Janakopulos.

Covek sere o sudjenju na instagramu posle svake utakmice pa cak i kad mu sudije donesu pobedu kao na mecu sa Zalgirisom.

Konstruise neke samo njemu znane zavere protiv kluba.

Posle naseg meca u Pioniru isto je srao o sudjenju, nesto u fazonu Pao je veliki klub da bi ga ponizavali ovakvim sudjenjem.

Vrhovni dervis na mestu predsednika kluba.

• Палац горе 4

Kisli Krastavac    5,770

Pa ima razloga da sere o sudjenju, nikad gore nije bilo. Normlano da nece da sere kad njemu donesu pobedu, tad treba neko drugi ako mu smeta, njemu smeta, zato sere jbg.

Opie    7,737
2 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Pa ima razloga da sere o sudjenju, nikad gore nije bilo. Normlano da nece da sere kad njemu donesu pobedu, tad treba neko drugi ako mu smeta, njemu smeta, zato sere jbg.

Sudjenje jeste gore nego ikad (najvise zbog promene pravila).

Samo sto on ne kaze da je sudjenje lose, on kaze da je sudjenje lose zato sto postoji zavera protiv Panatinaikosa. Tu postoji razlika.

Bold - Srao je protiv sudjenja posle meca sa Zalgirisom kad su mu sudije direktno svojim odlukama donele pobedu.

kusha    16,653

Ja verujem tom Grku sta god kaze protiv celnika EL , a takodje verujem i celnicima EL sta god kazu protiv toga Grka . th_coffee.gif

• Хаха 2

miloshb    1,643

Ana Panter izdominirala opet... Ima tu jos par sudija koji manje vise bas lose sude.

• Палац горе 2

dragan wien    26,514

EL logo za F4 u Beogradu. 

IMG_20180213_144516.jpg

• Палац горе 2