Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Raka Delija

АБА ЛИГА 2017/2018

Recommended Posts

NemanjaKg    800

Mozete da pisete hiljadu opravdanja kako nam kao ne treba centar jer nam je sistem igre drugaciji i mogu da se slozim da ste u pravu jednim delom ali pitanje da ako ti imas nekog dobrog pod kosem kako bi igrali Rocesti i Feldin.Ljudi nemaju sa kim da igraju.Nasi centri da ih sve spojis dobijes jednog da valja.Onaj Lesor je najveci panj u ovom timu i on nece napredovati ni malo jer kad do sada nije a igra uvek mnogo ja ne znam kad ce onda. Meni se Alimpijevic ovo do sada ne svidja nesto kao trener ali da ima bolje igrace pod kosem verujem da ne bi samo sutirali trojke.

• Палац доле 1

tolero    1,710

Ma mani se od goranceta , on je služio za sprdnju još pre desetak godina na b92 forumu, isto pisao tako i imao neka cepanja kako više ništa ne prati neće da se nervira :)

• Лајк 2

ДоброЗнај    18,845
11 minutes ago, tolero said:

Ma mani se od goranceta , on je služio za sprdnju još pre desetak godina na b92 forumu, isto pisao tako i imao neka cepanja kako više ništa ne prati neće da se nervira :)

Nemam ja nista protiv toga sto on ne gleda utakmice, nego sto posle svakog poraza ulijece sa istom pricom.

Inace, koliko god je Lesor neinteligentan, toliko su i neinteligentne price da on nece napredovati. Momak je skoro napunio 22. godine, igra prvu sezonu na jacem nivou i normalno da nece dominirati odma i sada. Cirbes je imao EL iskustvo, bio i stariji kada je dosao, pa nije bio nista bolji od Lesora u prvoj sezoni. Cak je bio i veca rupa u mnogo boljem defanzivnom sistemu, a u prvih pola godine, cesce je pravio faul u napadu nego u defanzivi. Ja sticem utisak da ce Lesor prije napasti licem nego ledjima, a opet nema dovoljno lopti ni za to. Mada svakako kao da ima nekih problema sa odrzavanjem stabilnosti, pa mu svaki pokusaj izgleda kao akrobatski.. kao i sa prepoznavanjem toga da ima manjeg igraca od sebe kraj sebe.

• Палац горе 2

kusha    16,471

Ne brinem ja za Lesora , ispasce od njega vremenom dobar centar . Samo neka radi , trenira i sazreva, mlad je on i naucice ....

Meni se ne svidja stanje na 4 - Jankovic nista ne radi u ofanzivi ... u odbrani tek ponesto ... a Milko skapava ...

Voleo bih da dovedemo nekog 4/5 igraca, ali ocito da cemo sa ovim sto imamo zavrsiti sezoni i da se nema para za pojacanja ....

• Палац горе 1

Lux    9,067

Kada muceni Partizan dovede 2 stranca u poslednjih 7 dana a samo mi trazimo dlaku u jajetu..

Doveli su novog pleja i novog centra.. 

Neka se steka Covic jos malo

• Палац горе 1
  • Хаха 1

ДоброЗнај    18,845
5 minutes ago, Lux said:

Kada muceni Partizan dovede 2 stranca u poslednjih 7 dana a samo mi trazimo dlaku u jajetu..

Doveli su novog pleja i novog centra.. 

Neka se steka Covic jos malo

Kao da je problem dovesti igraca koji u AEKu ima 3 poena u prosjeku. Da mi sutra dovedemo takvog, bila bi gora kisa govana nego da nismo nikoga doveli. Ne valja nam Lesor koji je sa ovog Bandju vjerovatno Karl Anthony Towns.

• Палац горе 4

NemanjaKg    800

Ako ne moze da se nadje klasicna petica dovesti cetvorku da odmeni malo Bjelicu koje se covek raspada sto je logicno s obzirom na godine. Partizan dovodi strance koji ne znam kakvog su kvalieta ali ce sigurno biti jaci sa njima nego slabiji. Mi dovodimo igraca tako da kao trazimo a u stvari molimo Boga da ga ne nadjemo.

• Палац горе 1

Raka Delija    35,636

Podsetimo da u petak u 23.59 ističe poslednji rok za registraciju novih igrača u ABA ligi, posle čega neće biti promena u timovima do kraja "jadranske" sezone.

Kad pročitam ovo muka me uhvati...

Ono kad se nadaš a znaš da ništa neće biti. :dry:

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Палац доле 1

Чавке    1,528
1 hour ago, ДоброЗнај said:

Je l ti stvarno mislis da niko od Zvezdinih navijaca preko 30-40 godina ne gleda utakmice?

Imam blizu 40, mislim da nisam namerno propustio niti jedan kosarkaski i fudbalski mec, ako sam ga propustio jedini razlog je visa sila. Nerviranje uz Zvezdu ne gine, i retko ko to razume, moja zena prva ne :smeh211:, ali sto rece neko, Zvezda je kao droga...

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Meda    6,534

sve je to tacno da nam fali centar kome moze da se spusti lopta pod kos, da bi taj centar doprineo da protivnici skupe odbranu, da bismo imali vise opcija u napadu, mogli da igramo na sigurnije, ali: 

mi nemamo dovoljno para u budzetu ni za postojeci igracki kadar. nadali se punoj areni u svakom mecu da bi bili barem blizu zatvaranja budzeta, a ovako smo u debelom minusu. bicemo u velikom minusu na kraju sezone, a ovog puta cak nemamo ni koga da prodamo. 

kako na sve to dovesti jos jednog igraca i racunati da ce i on da igra za 2 plate i da ceka da mu se kasnije isplati ostatak? 

a ako je verovati gazdi, Evroliga pravi pregled izmedju sezona i klubovi koji ne izmire obaveze ne mogu da igraju EL. 

kukamo za Doelmanom, a on covek nije uopste centar i ima igru pod kosem isto koliko i Pero Antic. samo bi nam falio jos jedan suter na ovu sutersku ekipu koju imamo. 

a cak i da se ode u jos veci minus (i kasnije da se moli drzava da pomogne s dugovima) i dovede pravi centar, to bi znacilo da smo se odrekli i Jovanovica. mogao bi da se oprosti i od ovih par minuta koje dobije ponekad. dodajmo na to i Radicevica, Keselja... preveliki iznosi novca su u igri.

• Палац горе 1

NemanjaKg    800
Posted (измењено)

Mnogo veci minus i u veca govna ces upasti ako ne osvojis Aba ligu i ne udjes u Evroligu. Nas samo Evroliga drzi iznad vode kao sto je drzala i Partizana.Cim nema Evrolige krece raspad i batovi i ostalo.Bolje veci dug za 300 hilada evra dajem primer nego neigranje Evrolige naredne sezone.A za Jovanovica kao i za druge se ne sekiram vazniji su rezultati kluba nego pojedinci.

Edited by NemanjaKg
  • Палац горе 1

Mazzan    15,991

Znas kako, u ovakvom odnosu snaga, vrlo je verovatno da kad-tad necemo osvojiti Aba ligu, jer se za nju bore najbolji klubovi iz nekoliko zemalja, od cega neki privatni i finansijski jaci. Nas trenutno vadi sto imamo kosarkaski pismeniju i jacu upravu, sto smo ipak najkosarkaskija zemlja u regionu i na vreme smo preuzeli tron. 

Nece biti smak sveta ni ako ne uzmemo svake sezone Abu, ali ce biti smak sveta ako nam se tada urusi ceo klub i vise nikada ne dodjemo u situaciju za uzimanje Aba lige. 

• Палац горе 4

Погребњак    11,737

Зашто немамо пара и поред свих излазних трансфера?Како смо их имали док нисмо играли ЕЛ и нисмо продавали играче?

Нас је прво сјебао Радоњић, јер нам ниједног играча није створио за ову сезону.Гледао је само тренутни резултат, не би ли се што боље уваљао у неки ЕЛ клуб, а причао другу причу..Уместо млађих перспетивних, доводили смо Ракићевића, непотребног Томпсона и Волтерса, који је ај да кажеш послужио сврси, али није био залог за будућност.Ни овај на челу клуба што држи конференције свако мало није ништа бољи, јер му је све то ћутке одобравао.Знао је добро да нам више од пола тима пали на крају сезоне.

• Палац горе 3
  • Палац доле 1

NemanjaKg    800

Dion Tompson je iskreno izmislio kosarku za ove nase trenutne centre tandem JJ i Lesora. 

• Палац горе 2

Погребњак    11,737
6 minutes ago, NemanjaKg said:

Dion Tompson je iskreno izmislio kosarku za ove nase trenutne centre tandem JJ i Lesora. 

Јесте, али је и скупљи и странац је, а није нам био неопходан у прошлој сезони.Све је могло да се постигне и без њега.И да смо уши у топ 8, проблеми који су настали, не би били избегнути.

• Палац горе 4

NemanjaKg    800

Pa normalno da je skuplji kad je bolji. Iako ne volim te niske centre sad bi nam i on zavrsio veliki posao. Ne bih rekao da nam nije bio potreban jer i on i Volters su resili neke bitne utakmice.

Meda    6,534

i to je tacno. mogao je Radonja da razvije nekog od mladih igraca, imali smo materijala. Radanov, Simanic, pa kroz njegov sistem cak i Lazarevic. Mogao je i neki mlad igrac da se dovede koji bi ucio i doprinosio mozda manje ali ove sezone bio jako bitan. Neko od Miškove plejade talenata. Ali eto, hteo je i on da ima najbolju sezonu i zabode negde jak ugovor, ali je izgleda pogresio. 

Tompson jeste bolji igrac pod kosem od ovih nasih, ali bi daleko korisnije bilo da smo umesto njega tad doveli nekog Bitadzea, Lesora ili koga god, ko bi prosle godine u tom dobrom sistemu stasao u pravog igraca za ovu godinu.

• Палац горе 2

AleksMCZ    39,129

Simanic ultra-mega-giga talenat, a raspada se vec nekoliko sezona. Pre ce biti da je izvikan i dobro reklamiran. 

• Палац горе 2

NemanjaKg    800

Radonja je imao veliku ponudu Baskonije koju je odbio da je cak i Misko  pokusavao da ga ubedi da prihvati a on je ipak ostao u Zvezdi. Da je srece  a je ostao i ove sad ne bi gledali ovakvu prangijasku kosarku

• Палац горе 1