Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Raka Delija

АБА ЛИГА 2017/2018

Recommended Posts

Raka Delija    33,654

Igokea može da dobije goveda samo kad bi malo manje srljali.Kad su usporili ritam napravili su očas 10 razlike,čim ubrzaju ovi ih stignu.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Lux    7,911

Kakva odbrana kakvi bakraci..

Daj 300p za utakmicu ...

poskok    2,233

Ne znam šta se ovo dešava, ABA liga kao NBA niko ne igra odbrane sve po 200 poena na utakmicama!!!

TeamTerza    4,132

AirBall najavljuje na tw nesto, a on je realno najbolji insajder na netu.

TeamTerza    4,132
3 minutes ago, biancorosso said:

Па Загорца, нема кога другог

Mozda i 4 Amera dovedu, ima i ta prica.

Savacijum    1,567

Ако дође Загорац Партизани ће имати најјачи тим после Вујошевића, биће зајебано.

Плус Футура и Цедевита, грчевита борба за ел.

Ако не доведемо неког мамојебача доле под кошем, плус овај паклени ритам утакмица, нека нам је бог у помоћи.

• Палац горе 2

SNS ce da uradi sve da skine KKCZ sa trona ove sezone. Cilj im je da uvedu KKP u EL, jer vanredni parlamentarni izbori mogu biti svakog trenutka i treba kupiti grobarski elektorat nekim potezom.

Realno, sada su namirisali krv i bice zanimljivo kakva ce biti Covina reakcija, jer ocigledno hoce diskoriste to sto imamo najslabiji tim od 2014. plus novi strucni stab...

Изгледа да овом малом нису могли да нађу ниједан ЕЛ или јачи ЕК клуб, па на крају ајде у јсд.Да је другачије потписао би још пре 10-15 дана, не би чекали оволико.Никад нећу заборавити како су га Дангуба и Лаза неутралисали па је плакао на конференцији.

Не брине мене што они доводе тог малог, могу да доведу кога хоће, ако смо ми прави, а нисмо.Мени се још одавно не допадају неке ствари код нас у клубу.

• Палац горе 2
  • Лајк 1