Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Аутомобили

Recommended Posts

ima li ovde preporuka za ista narodno, za srpski budzet? :D 

34 minutes ago, Meda said:

ima li ovde preporuka za ista narodno, za srpski budzet? :D 

Evo ga :smeh211:

• Палац горе 1
  • Терза 1
  • Хаха 1
  • Скењ 1

Dobro urađena nova JETTA. 

• Палац горе 3
  • Скењ 1

maxresdefault.jpg

Ko nije vozio Juga, taj ne zna da vozi

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Ја полагао на њему...када сам требао да убацим у рикверц прво сам се прекрстио и помолио пар пута.

• Палац горе 1
  • Хаха 3

Suzio sam izbor na 3 automobila i ne znam na koji da se odlucim,Opel Astra G (2002) 1.6 1598 cm3 101ks benzin,Skoda Fabia 1.4 TDI (2005) 1398 cm3 75 KS Dizel i Golf 4 (2001) 1600cm3 102 KS Benzin, neko vase misljenje.

• Палац горе 1

2 minutes ago, Nikola PM said:

Suzio sam izbor na 3 automobila i ne znam na koji da se odlucim,Opel Astra G (2002) 1.6 1598 cm3 101ks benzin,Skoda Fabia 1.4 TDI (2005) 1398 cm3 75 KS Dizel i Golf 4 (2001) 1600cm3 102 KS Benzin, neko vase misljenje.

ASTRA STARA,SKODA LIJEPO GODISTE,NE TROSI PUNO,DIJELOVI JEFTINI,GOLF STANDARD...

On 12. 02. 2018. at 11:44 AM, Levo krilo said:

maxresdefault.jpg

Ko nije vozio Juga, taj ne zna da vozi

On 12. 02. 2018. at 11:46 AM, Чавке said:

Ја полагао на њему...када сам требао да убацим у рикверц прво сам се прекрстио и помолио пар пута.

Najjaca reklama za auto ikad :) inace obozava ove likove,cepam se uvijek kad ovo gledam...

Posted (измењено)

Znaci Skoda,sta podrazumevas kada za golf kazes standard,imas li nesto jos da predlozis tu do 2300,i da li su to dobra kola za pocetnika kao sto sam ja.Ja sam hteo da uzmem bmw 320\318 iz 2004 1998cm3 116 KS,naso je za 2750 u bg-u,al me nesto finasije zajebale i spao na ove "jeftinije" varijante,sto se fabie ticam imam i ovu 2006 god 1198cm3 60 KS benzin.

Edited by Nikola PM
  • Палац горе 1

40 minutes ago, Nikola PM said:

Znaci Skoda,sta podrazumevas kada za golf kazes standard,imas li nesto jos da predlozis tu do 2300,i da li su to dobra kola za pocetnika kao sto sam ja.Ja sam hteo da uzmem bmw 320\318 iz 2004 1998cm3 116 KS,naso je za 2750 u bg-u,al me nesto finasije zajebale i spao na ove "jeftinije" varijante,sto se fabie ticam imam i ovu 2006 god 1198cm3 60 KS benzin.

Nije dobro da BMW vozi pocetnik :) ,ali nikako :) ,drzi se ti za pocetak Skode :) 

Pa golf je standard,auto koje je pravljeno za nase podneblje,za nase puteve,ja licno ne volim,ne golfa vec ni pasate, ali su zahvalna i  ekonomicna auta,odrzavanje jeftino,udobnost solidna,dijelova na sve strane...

Skoda isto,s tim sto je ajmo reci malcice namazanija,ali sve je to manje vise isto...

Nemam ti ja tu puno sta predlozit,ne znam kako se krecu cijena auta po Srbiji pa da ne lupetam,ali otprilike to su neka auta ok,za pocetnike,posle skode ili golfa pokusaj sa Pezo,pa posle dalje,kako lovu skupljas tako i idi ka gore :) i tak... 

Ja imam dva auta,Fokusa 2008 godiste,1,6 dizel, gradsko auto,udobno,malte ne novo,cura i ja uzeli pre 3 godine,platio sam ga 4500 hiljade eura,iskreno odusevio sam se sa udobnoscu u kvalitetom jer sam bezao od Forda kao djavo od krsta jos kad sam pocinjao da vozim uopste,cura polozila i kupila Korsu,Opel,2003,vozala godinu dok nije savladala i dok mu dusu uzela nije,nema gdje nije ogreban,kad god dodje iz grada nova modrica :) ,kupila je boja crvena a posle nije bio crven :):):) 

Pa kad je savladala uzmem Forda Fokusa njoj da vozi ali i ja picim sa njim po gradu,zahvalan auto,dobar menjac,uzmem od covjeka uvozi iz Italije fina auta

Inace kad vec laprdam o autima, imao sam Audija 4,2010 godiste,2.5 benzin,auto je bas bio bombona,metalik sivi,inace sam slab na audija :) ,pa prodam šuri  :) 2014 godine i kupim Jaguara to sam se sjebao zestoko ali bio cef :) ,jeftino od jednog Hrvata iz Osijeka,jedini sam ga u regiji imao :) , XJ,3.0 BIO ,v6 motor,nebeska munja je bio :) ,kupim od covjeka za male pare,dugovao mi neke pare i ja mu dam 10 hiljada i uzmem Jaguara,inace on ga cijenio 28 hiljada,ja ga vozao i prodam ga u Tuzlu i to vjerovaoili ne nekakvom Hodzi :):):) ,nisam znao da je Hodza :) ,lik dosao i kupio :) ,vozio 2 godine i prodam ga i sad vozim odnedavno BMW X6, 2012 ,maslinasto zeleni,3.0 ,imao sam ludu srecu naletim u Stutgartu kod strica kolega prodavao,kaze prodavao ga godinu dana nije mogao da ga proda trazio 25 hiljada eura,posle ga nudio za 22 hiljade i kaze neki Poljak dolazio i nije uzeo.

I ljudi dobiju da idu za Kanadu i ponudi ga mom stricu za 18 hiljada,ja ga uzmem odmah nisam ni vidjeo,stric me nazvao i rekao a ja mu kazem uzimaj stizem :) 

Ide kao sam djavo :) ,123 hiljade na satu,novo bas,covjek ga vozio,zena pezoa 407 imala ,dva auta u kuci,nije to ni gazeno,nije izaslo van Svabije,samo jednom u Spaniju isli i to je sve,jedino sto je u cugu preslo,uradjen veliki servis na 110 hiljada,novo ba malte ne,,inace takvi su po 25 do 30 hiljada zavisi od opreme,ja sam ganjao bijelog,sa kafe kozom ali eto na kraju mi zapade maslinasto zeleni i unutra trula visnja koza a istrument tabla boja kafe,onako lijep je bas,ja ga za 18 uzeo :) ,kao pak po ledu ide,uvezem ga sebi odma,a steta sto su ljudi isli volio sam ga malo vozat sa njemackim tablama kurcit se malo ali ljudi putovali pa sam morao prevest hehehe :) 

Inace sad nevezano za ovu pricu nasu ,hvalili su mi dosta Insigniju,2015 godiste,kazu opasno dobar auto...i ne samo to godiste i mladje,kazu jako dobar auto,pa ako neko ima mogucnost neka pokusa,meni svi hvale to auto.

Pozzz odoh kunjat,pozzzz

Hvala 'mafijo'na odgovorima,uvek je lepo od tebe cuti neko pojasnjenje. :spavam::car::delijesxu0:

• Хвала 1

Posted (измењено)
On 2-9-2016 at 1:49, AleksMCZ said:

Spoiler

Al' ga je opravio, svaka mu cast! :th_icon_hail:

Ima jos po neki slican model, ali me mrzi sad da trazim. Toliko za sada.

Ja sam lud za Amerikancima samo zbog izgleda i zvuka motora. Mustang je definitivno decacka zelja aili postoji jos jedan koji je mrtva trka sa njim:

1970-dodge-charger-or-challenger-which-would-you-buy.jpg

@Nikola PM I ja bih ti preporucioSskodu. Mozda nije bas mladalacki auto ali  pogotovo ovako male kubikaze dusu dalo za grada. E sad iskreno ja  vozim i vozio sam dosta vw-auta ali uglavnom starijih tipova sa 1.9 motorom. Neznam kako su se pokazali ovi 1.4. BMW je prelep auto ali racunaj da odrzavanje ubija koliko kosta. Drugo dosta su prefinjena vozila. Posto si pocetnik i spavaces u autu, dizel je logicna opcija pogotovo lokal. Pazi BMW je svakako izazovniji, padaju curice i tako to ali auto ti treba da se vozis a ne da kukas kolko kosta benzin i sto te majstor odrao

1964-plymouth-baracuda-hi-9.jpg

Edited by Dark22
  • Лајк 1

6 hours ago, Nikola PM said:

Probaj da nadjes Punta 1.3 ,dizel.. Em mali, em brz koliko je to moguce, delovi i majstori na svakom cosku, mozes naci i relativno mlad godiste....

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12570162/fiat-punto

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12190099/fiat-punto-13mjt

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12646465/opel-corsa-d-12