Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

ДоброЗнај

Олимпијске игре и Олимпијски комитет Србије

Recommended Posts

ДоброЗнај    17,725
2 hours ago, Јури Ангемон said:

Za mene su Ana Ivanović i Jelena Janković kao strane teniserke. Možda su glupe guske ali svejedno slikanje sa ubicom srpske djece ne praštam. Uz to su i izjavljivale da im je velika čast i bla bla.. Tada su završile sa mojim sipatijama prema njima, milija mi je debela Serena od njih dvije. 

Novaku kapa dole za sve što je uradio i sve što radi. Nije on kriv što mediji pumpaju priču o njemu i pretjeruju naravno. Siguran sam da ga zabole šta piše kurir, blic i ostale budale, kao što ni ja ne otvaram natpise o njegovom psu, ženi, djetetu, ocu i sl.. Svako ko mrzi Novaka zbog medija je po  meni prilično ograničena osoba.

Nadam se da će mu tijelo izdržati i da će još dugo godina harati svetskim tenisom. Sportista bez ikakve mrlje, primjer svima kako se treba ponašati na terenu i van njega.. Sasvim normalna je reakcija NemanjeKG na milparove prozivke. Mi smo navikli na milpara i ne smeta nam kad se glupira (prilično sam siguran da on kao Srbin iz Srpske navija za Novaka svim srcem) ali Nemanja vjerovatno to ne zna i njegova reakcija je normalna. :mon12: 

Сложио бих се у потпуности са свиме што се Новака тиче. А ове двије горе наведене свакако не готивим, без обзира што не знам о каквим се сликама ради.

Што се тиче Новака.. нити претјерано пратим нити волим тенис.. али драго ми је кад год он узме турнир, што је све ближи томе да буде најбољи у историји.. Не знам, они што пљују Новака су за мене мање-више дебили. А то је по овим друштвеним мрежама сада као у моди. Човјек то апсолутно својим поступцима није заслужио.. то што бљиц и слични каче свакакве вијести, није баш до њега.

• Палац горе 1

милпар+    13,544

Да ***** мајку распалом М:ТЕЛ-у и Опен трио пакету фиксна, интернет и телевизија што су нашли вечерас да сервисирају нешто код њих па немам ни једног јединог канала. 

Berloq    3,467

Bruka je kakavi likovi igraju za reprezentaciju... Stimac i Bircevic ne bi igrali ni u Kini. Ne mogu da se pomirim da smo na ovo spali...

Uscanac    6,831
10 minutes ago, dragan wien said:

Siluju nas ameri za sad

Jbg, krinuli smo na sigurno, da ih Birca razbije sutem za 3, ali to nekako nije profunkcionisalo :biggrin:

• Палац горе 1

Јури    20,198

bez krvi smo izašli. pa ne može tako. simon i jovke kad udju odbrana se diže 2 nivo iznad ;) 

• Палац горе 1

petro    4,162

Igrao sam h2 na nas, hendikep 25,5...

Kakav sam entuzijasta...rastimovanost u odbrani ce nam doci glave..

• Палац горе 1

ultra_prag    688

moze li neko da mi nadje statistiku bogdana bogdanovica za ovo poluvrijeme?? nista detaljno, samo minuti i ucinak. hvala

Јури    20,198

mora selektor da prestane sa ovim glupim otvaranjima utakmice sa beerčom, markovićem i sl.. svaku utakmicu krenemo sa 10 poena minusa..

Uscanac    6,831

Daj da pobedimo ovo, da obezbedimo prolaz :biggrin: Jer ako se Francuzi dosete, pa puste Venecuelu :zvizduk:

Wizard    278

Simonovic zadnjih 10 sekundi sam na trojci i ne sme da sutne, na kraju onaj ustasa Bogdanovic pravi faul u napadu..

dragan wien    22,140

Tacno da su nam tu Bobi i Bjelica poklali bi se sa Amerima ljudski, Simon kapiten jajca ko klikeri, nije Bogdan jos spreman za NBA

Хлапи    2,404

Лепу кошарку играмо, асистенције онако на фињака а Радуља купи све. Бирчевић селектору обрађује главић, ја другог објашњења за њега у репрезентацији немам.

Боби и Бјелица, Бирчевић и Штимац НЕБО И ЗЕМЉА. 

dragan wien    22,140

Stimac decko pogubljen, majko draga na sta on lici

• Палац горе 2

Uscanac    6,831

Ne moze da sutne trojku 12 sekundi pre kraja napada, poslednji napad imamo. To se ne sutira ni na mnogo opustenijim utakmicama od ove.

• Палац горе 1

petro    4,162

Svaka cast nasim momcima, nisu se obrukali.

Ameri imaju brutalan individualni kvalitet, strasno kakvi su to igraci.

Јури    20,198

boga mi svaka čast košarkašima. dobro će nam doći ova utakmica zbog samopouzdanja i daljih jokićevih igara. još da bogdan pronadje formu i možemo sa svima da igramo. baš baš dobra utakmica protiv amerike, svaka čast. 

• Палац горе 1

Lux    8,187

***** ti Bogdana, nikad nista od njega u poslednjoj sekundi...

Uvek idemo na njega i uvek zajebemo stvar..

Steta, odlicna partija nasih

• Палац горе 1

Uscanac    6,831

Steta majku mu, steta. Da je usla ova trojka povratio bih od srece :smeh11:

Јури    20,198

i samo da kažem, dok teo može da igra nema zime za nas. kakav majstor jbt i ja se uvijek iznenadim kad ga gledam :D 

• Палац горе 1