Jump to content

Буди тренер, буди скаут, реалне жеље

Никола

Recommended Posts

• Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

18 hours ago, Nikola PM said:

Conde nije nesto sad bas posebno :) ,mada ja sam cuo da je Dinamo Bukurest zainteresovan,cini mi se da sam tako cuo,ali gledajuci sve nije mi bas zapao mnogo za oko,ima visinu ali los pas nije to ni toliko lose koliko ga malo koristi,on je vise u zraku,voli duel,visok je i snazan, ima problem veliki kad izadje visoko,brz je ali gubi koncentraciju,lose se postavlja,ide na snagu uvijek,zalijece se,opasnije je recimo u protivnickih 16 metara kad je prekid nego sto moze da iznese recimo loptu i slicno...

On dok je bio u Dnjepru imao je povredu ligamenata koljena,dosta ga usporilo,bio van 9 mjeseci,pa se to nesto iskomplikovalo u toku oporavka pa nije posle toga igrao jos 6 mjeseci,ostavilo traga definitvno...ako mislim na istog igraca...

Bio je on solidan u Amkaru,tu nema dileme i price,htjeo ga je Bukurest Dinamo zimus,ne znam sta je tu bilo,ali ja ga pamtim ko ne bas ekstra nesto i bas posebno,ok igrac ali sta se sve moze naci od Afrike mislim da je on ona malo slabija varijanta,moje misljenje,ko zna mozda grijesim :) 

Al , kad si vec tu , sta mislis da mi nekako lapimo ovog Patrika iz Internacionala - pre nego mu cena ode na 20 -30 miliona .... Za moj ukus je strasan igrac .... daleko ocekujem da dogura ..... a tanki smo za tu poziciju , pogotovo ako Krsta ode .....

3 hours ago, kusha said:

Al , kad si vec tu , sta mislis da mi nekako lapimo ovog Patrika iz Internacionala - pre nego mu cena ode na 20 -30 miliona .... Za moj ukus je strasan igrac .... daleko ocekujem da dogura ..... a tanki smo za tu poziciju , pogotovo ako Krsta ode .....

Nemamo mi love za takve igrace a ni smisla ,a nismo ni destinacija za takve fudbalere,bar ne ona ozbiljna destinacija za takve fudbalere,oni idu Holandija,Belgija,Portugal,pretezno Portugal...

Ja bi bio srecan kad bi upecali ovakvo nesto ,kad bi se moglo doci do njega Nicolas Saint-Ruf, igrac Nansija... https://www.transfermarkt.co.uk/nicolas-saint-ruf/profil/spieler/170962

Ja kad bi imao svog novca,jedno 2 miliona evra :) ,ulozio bi u ovog djecka https://www.transfermarkt.com/triantafyllos-pasalidis/profil/spieler/470422 ,to je novi Manolas, uz Dimitrosa Nikolaua koji je u Oliju i Mavropanosa koji je vec i Arsenalu tamo najveci talenat, za Pasalidisa kazu da je vec razapet izmedju Olija i evropskih ekipa kao sto su Lacio,Roma,Sevilja,Viljareal,Leverkuzen,Monako itd. ekstra talenat...ulaganje u njega sigurnije nego ulaganje u (ZKB) Svajcarsku banku :) 

Ovo je godina pre...sad je duplo bolji igrac !!!

@ALcaponeDeLiJa Ma Grci u zadnjih 10-tak  godina proizvode bas dobre-pametne stopere. Igrace sa mozgom kao nekadasnje libere. Mene onaj Sokratis iz Dortmunda odusevljava.

Kad smo vec kod brace Grka, imao sam jedno pitanje za tebe, posto ti radis skauting na nekom profesionalnom nivou sta mislis o ovom igracu. Ja sam nacuo da je Oli u igri za njega. Igrao za Ofi. 23 godine, prosle sezone brutalna statistika 27 golova i 10 asistencija. Istice mu ugovor.

https://www.transfermarkt.com/dimitrios-manos/profil/spieler/206563

https://www.transfermarkt.com/jack-wilshere/profil/spieler/74223

Ovaj decko je slobodan po isteku ugovora. :153304:

Objavio je da trazi novi klub, jer novi ugovor nije potpisan. Rekao je da bi u Arsenalu pristao da igra za smesne pare, ali mu je novi trener saopstio da ne racuna na njega. Bio je na Rajku prosle sezone, mozda mu se svidela atmosfera i boja dresa. Ako mu nije bitna lova nek dodje da igramo LS, kad vec Arsenal ne moze. Ionako nam treba desetka.:n-friends:

Pristao bi mozda u Arsenalu za 'smesnih' 3M evra :) Ne verujem da ce igde hteti da potpise za ispod 4-5 miliona, al' kontam da si se vise zajebavao nego sto si ozbiljno predlozio. Da ne pricam o tome koliko smo za usrane Engleze 'kurcina' on zemlje i naroda, on ne bi za nas potpisao ni za vece pare. 

Da AlCapone na njega, šta misliš za Sivakova dal bi nam bio zanimljiv, iskusan štoper, i dal bi u skorijoj budućnosti kod nas imalo mesta za Jovana Nišića napustio Teleoptik i potpisao za Voždovac. Dal može da se još nešto probere u Rusiji posle gašenja Amkara, Kubana i Volgara. Hvala

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Trent Sainsbury stoper reprezentacije Australije.

Ako trazim parnjaka Savicu, ovaj je nezamislivo kompatabilan. Ovo prvenstvo igra neverovatno. Brz,  dobar u skoku,dobra anticipacija, iznosi lepo loptu, agresivan i siguran pas. 

Kupio ga Jiangsu 2016 te za 1,5 milki od Cvolea. Proslu godinu igrao za Grashopers. Ugovor istice sledece godine, pustili bi ga valjda za neku razumnu sumu.

On 20. 06. 2018. at 12:10 AM, Dark22 said:

@ALcaponeDeLiJa Ma Grci u zadnjih 10-tak  godina proizvode bas dobre-pametne stopere. Igrace sa mozgom kao nekadasnje libere. Mene onaj Sokratis iz Dortmunda odusevljava.

Kad smo vec kod brace Grka, imao sam jedno pitanje za tebe, posto ti radis skauting na nekom profesionalnom nivou sta mislis o ovom igracu. Ja sam nacuo da je Oli u igri za njega. Igrao za Ofi. 23 godine, prosle sezone brutalna statistika 27 golova i 10 asistencija. Istice mu ugovor.

https://www.transfermarkt.com/dimitrios-manos/profil/spieler/206563

On je potpisao za Oli,odlican igrac,ne znam sta bi ti rekao ono sto neces i sam vidjeti :) ,sjajan je,pogledaj : 

On 20. 06. 2018. at 4:39 AM, Nikola PM said:

Da AlCapone na njega, šta misliš za Sivakova dal bi nam bio zanimljiv, iskusan štoper, i dal bi u skorijoj budućnosti kod nas imalo mesta za Jovana Nišića napustio Teleoptik i potpisao za Voždovac. Dal može da se još nešto probere u Rusiji posle gašenja Amkara, Kubana i Volgara. Hvala

Uh i Sivakov i Egor Filipinko za nas bi bili ekstra,samo pitanje je koliko je to realno,sjajni igraci,obojica,stoperi,iskustvo...

Jovan Nisic je sjajan talenat ,sta se desilo tamo u partizanu nije mi jasno,mali je bio sjajan u mladjim kategorijama,mozda i najveci talenat tamo kod njih u tom godistu,sta bi ne znam...

Amkar,Kuban imaju dosta zanimljivog materijala ali zahtjeva dosta vremena,gledanja,analiza a ja sad za toga nemam vremena... :)

Posted (измењено)

Hvala na odgovoru AlCapone, Filipenko se vraća u Bate, možda za Nišića otkrili da je naš pa ga najurili. Ima li možda u dijaspori neki naši interesantni klinci za pokupiti da ne bude posle kasno kao sa Darkom Jevtić (vidim ako je tačno Lech ga bio platio samo 200 000),ima li on potencijal za reprezentaciju ako ima naš pasoš i kaži mi šta misliš o Srđanu Spiridonović iz Panioniosa.

Edited by Nikola PM

За мене је Бен више полу шпиц секундарни нападач а не креатор и везњак ...

по ономе што видим и по ономе што је Капон писао играч који треба да буде трећи у средини биће карактеристика сличних Крстичићу можда офанзивнији али играч који ће имати и дефанзивне карактеристике, ако се не нађе такав играч може да се деси да играч буде и дефанзивнији али би онда Крстичић преузео улогу офанзивнијег а тај играч његову улогу, један од два играча имаће више дефанзивније а један офанзивније али у суштини слични типови играча....

5 hours ago, Дрипац said:

S obzirom da imaju 60+ igraca pod ugovorom, vidi se da im se moze sa gomilaju igrace i da probaju takve eksperimente. Mi nemamo taj luksuz.

Zato imamo luksuz da placamo stotine hiljada evra za Stefana Ilica, Gavrica, Cakija, Matosa, Misdongarda, itd.

Dovedes najboljeg napadaca druge lige na probu, dovedes najboljeg asistenta, najboljeg klinca, itd. Ako ne prodju probu, teraj dalje. A proba cesto ne bi ni bila potrebna da imamo nekoliko skauta koji ce uzivo pratiti drugu ligu.

21 hours ago, Nikola PM said:

Hvala na odgovoru AlCapone, Filipenko se vraća u Bate, možda za Nišića otkrili da je naš pa ga najurili. Ima li možda u dijaspori neki naši interesantni klinci za pokupiti da ne bude posle kasno kao sa Darkom Jevtić (vidim ako je tačno Lech ga bio platio samo 200 000),ima li on potencijal za reprezentaciju ako ima naš pasoš i kaži mi šta misliš o Srđanu Spiridonović iz Panioniosa.

Ih Spiridonovic je dobar igrac,lijeva noga,brz,dobar sut,zna dati gol,dobar asistent,dobar igrac...

IMA IGRACA NARAVNO SAMO TREBA VREMENA I RADA DA SE DODJE DO TIH IGRACA, za Zvezdu bi mozda bio intersantan desni bek Becke Austrije Petar Gluhakovic,za reprezentaciju Vasilije Janicic a ne znam cije drzavljanstvo ima Dejan Ljubicic,nase ili Hrvatsko,nisam upoznat jer mali je iz Kiseljaka,iz Federacije a Kiseljak je multietnicki grad bio i pre rata a i danas dan je,pa zato ne znam koje je nacionalnosti,ja mislim Srbin ili mu je jedan od roditelja Srbin,tako nesto,ne znam 100%,inace igra u Rapidu i sjajan je igrac.Ima mnogo igraca,sa nasim pasosem ili ti nase gore list :) 

Pozdrav

• Lokalac featured this topic
  • Lokalac pinned this topic
  • Lokalac unpinned this topic
  • Lokalac pinned and unfeatured this topic