Jump to content

Буди тренер, буди скаут, реалне жеље

Никола

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dembo Darbo, špic Soligorska. Pravo otkrovenje, prošlu sezonu proveo u ekipi Škupija (Makedonija) gde je na 18 utakmica tresao mrežu 16 puta. Sledi transfer u Šahtjor iz Soligorska gde je na 8 utakmica eksplodirao i pogodio čak 9 puta, a ima i 4 asistencije.

Agilan, brz, dobar realizator, ma pravi ubica pred golom. Svakako da mislim da ga treba ako ništa ispratiti...

Hajlajtsi iz Makedonije:

Gol protiv Batea proslo kolo...

Posted (измењено)

Pa Bogami za kakve smo mi panjeve sve plaćali milionska obestecenja... Naravno, ovo leto su free transferi prioritet, ali ulazak u Ligu šampiona i prodaja ovih bonusa bi nam doneli neku finansijsku injerciju i mozda bi se i moglo nesto izboksovati.

Edited by Zvezda le

Posted (измењено)

Imamo zaista sjajne mlade igrace u omladinskom timu/Graficaru i ocekujem da nekoliko njih prebacimo u A tim iduce sezone.

Nije lose pogledati i listu domacih igraca kojima ugovor istice na kraju sezone/godine ili ce biti dostupni za pozajmicu. 

Aleksandar Prijovic – Odlican gol igrac, nadam se da ce se stvoriti uslovi da nosi nas dres naredne sezone.

Nemanja Radonjic – Najbolji igrac na ovoj listi ali i nedostupan osim u nekim ludim okolnostima ukoliko ne dobije odgovarajuce ponude, jer ocigledno u Marseille-u na njega ne racunaju.

Aleksandar Dragovic – Top pojacanje, ima boljih opcija od nas, vidjecemo da li ce presuditi glava ili srce.

Uros Spajic – Igra u Feyenoord-u na pozajmici iz Rusije. Sa Rusima ima ugovor do 2023. Mislim da bismo ga pojurili za pozajmicu samo ukoliko se sve druge opcije izjalove.

Aleksandar Kolarov – Odigrao 11 utakmica ove sezone, trenutno se oporavlja od operacije. Bivsi kapiten reprezentacije i igrac koji bi nakon 13 sezona u Lazio-u, Machester City-ju,Romi i Interu dosao da pomogne da se plasiramo u LS i ostvarimo dobar rezultat u tom takmicenju.

Slobodan Tedic – 2 gola na 14 utakmica za Zwolle. Mislim da u trenutnim okolnostima nije dobar fit za nas tim, sto ne znaci da se situacija nece pronjeniti kad pocene prelazni rok. Naravno mogucnost dovodjenja zavisi od toga sta City planira sa njim.

Vukasin Jovanovic – nije igrao ove sezone u Bordo-u i mogao bi da dodje kao bekap varijanta u zavisnosti od ostalih transfera na poziciji stopera. Vec imamo Babica, koji je u boljoj formi jer standardno igra na pozajmici na Iberijskom poluostrvu.

Aleksa Terzic – procitao sam da postoji mogucnost da Viola raskine ugovor sa njim. U tom slucaju mozda ga dovesti za bekap poziciju, slicno kao i Jovanovica. Nije bonus igrac.

Srdjan Plavsic – mislim da nije za startera a nisam siguran da bi se zadovoljio ulogom rezerve. Pretrpani smo na njegovoj poziciji ali je bolji igrac od Vukanovica, Bakayoka, Srnica.

Mirko Topic – izhajpovan domaci defanzivni vezni (ne znazi da je los). Nisam ga puno gledao, ali ukoliko stvarno ima visok potencijal, eto nama zamjene za Njegosa.

Aleksandar Pesic – Po svemu sudeci zavrsio je za Izraelom. Ukoliko se kockice poklope, solidan bekap (ovo podrazumjeva da ne produzimo Falicnellija i da Pavkov dobije sjajnu ponudu)

Vladimir Golemic – visoki stoper, standardan u Krotoneu koji je ove sezone ispao iz Serie A. Nisam ga nikad gledao pa necu ni dati komentar.

Sinisa Sanicanin – reprezentativac BiH, solidna sezona u Vojvodini. OK igrac, ali ne za startera.

Aleksandar Filipovic – jos jedna opcija za bekap na lijevom beku, u slucaju da se ostali planovi izjalove. Ima ugovor do Decembra 2021, za razliku od ostalih igraca sa ove liste.

Branislav Ivanovic – 15 utakmica ove sezone, imao je i povredu. Prosle sezone je odabrao PL, vidjecemo ima li motiva za jos sezonu-dvije pro fudbala.

Ima tu jos igraca kojima isticu ugovori, ali ih ne bi stavio na listu iznad. Par poznatijih: Vesovic, Boranijasevic, Dejan Drazic, Gemovic, Komnen Andric,Petar Golubovic, Igor Zlatanovic, Petar Bojic - mislim da nijedan od njih nije u nasim planovima.

Pominjali su se kao interesantni i Krsticic (ugovor do 2022), Radoja (ugovor do 2022),  Ristic (ugovor do 2022).  Trebalo bi da je Petar Stanic vec dogovoren.

Edited by bergues

• 2 weeks later...
Posted (измењено)

Za one koji vreme vole da ubijaju tako što gledaju utakmice nepoznatih klubova iz neke zabiti u Africi dve utakmice i highlights igrača koji se meni baš dopao.

Name: Akoto Sadick
Date of Birth: 19th November, 2001
Nationality: Ghanaian

Ovde sam ga zapazio, baš je odigrao dobro.

Edited by geometar

Posto volimo da vracamo bivse igrace i velike Zvezdase evo jedan "vlazni" tim :D 

Borjan - Dragovic, Jovanovic, Degenek - Lazovic, Ristic - Matic - Ivanic, Katai, Radonjic - Arnautovic

Formacija, za one kojima je to bitno. 3-2-1-3-1, bez stranaca.. a sa 4 stranca... mama mia... :D

40 минута раније, Са истока Маракане said:

Posto volimo da vracamo bivse igrace i velike Zvezdase evo jedan "vlazni" tim :D 

Borjan - Dragovic, Jovanovic, Degenek - Lazovic, Ristic - Matic - Ivanic, Katai, Radonjic - Arnautovic

Formacija, za one kojima je to bitno. 3-2-1-3-1, bez stranaca.. a sa 4 stranca... mama mia... :D

Laza potpisao novi ugovor na 3 godine. ?

• 1 month later...

Marko Marin - taj momak bi se daleko bolje snašao u ovom timu Zvezde nego u prethodnom mandatu.

Pre svega sada imamo daleko kvalitetniji vezni red i manje obaveza bi ga čekalo. Sad iza sebe ima Ivanića, Kangu, Sanoga, Nikolića, Krstičića da ga rasterete u prenosu lopte i organizaciji. Jedino što treba je da rola tu loptu oko 16m i urniše protivnika. Samo ofanziva.

Može Marin da bude ona desetka kao Tadić u Ajaxu. Stavi oko njega bilo koja dva igrača, eto ti brutalnog napada. Katai i Falco, Ben i Pavkov, Dioni i Falco - može da se kombinuje dosta. Sve je ubojito!

Uh to da. Koliko su zbirno plate Vukanovića, Srnića, Krstovića? Ok eto i Ben da ode, to je taman plata za Marina, plus mesto stranca slobodno ? 

Mislim da bi nam on baš legao sada. Više i njemu odgovara stil koji forsira Dejan nego Milojevićev. 

Tehnicki bi mogao, ako dobije spor sa Arapima. Em je stariji, em je trzisno manje vredan nego u prvom mandatu kod nas, em bi se dobrano napunio para. 

Sa druge strane, po meni imamo i vise nego dovoljno kreativnih igraca napred trenutno. Kanga, Ivanic, Katai, Falko.. nisam siguran sta bi dolazak Marina dodao, a sta oduzeo.

• 2 weeks later...
8 minutes ago, Са истока Маракане said:

Ne, nego Radulovic levo, Katai iza napadaca, a Ivanic polulevo u tandemu sa Krsticicem/Sanogom . Tako da njih trojica prave trougao. Desno Falko u napadu Dioni.

Valjda se onda nece tvrditi da igramo sa 2 zadnja vezna (a tako nismo igrali u SLS nikad, osim protiv Partizana) posto je Ivanic "ofanzivniji" od Krsticica. Cak i Kanga moze tu, ali mu treba osigurac u vidu Krsticica/Sanoga, onda je vec guzva.

Posto je ovo AntiBen forum, njega prodati za saku kikirikija i jedno Zajecarsko...

Krilo, to je suviše veliko tumbanje.  Na krilima i u sredini smo pretrpani.  U tvojim planovima ovdje nema recimo uopšte Kange. A kamoli Velje,  Njegosa ili Gavrica.  Katai u sredini je nepotrebno tumbanje,  neka njega tu dje je, dje je najbolji i najbolje se osjeća. Zaboli me inače organ da li je forum anti -Ben i da'li se društvo zabavlja samo sa svojim anti-Ben,  anti-crnci fetishom. Ben > Falco,  Kusha je već nacrtao zašto. 

Krilo, to je suviše veliko tumbanje.  Na krilima i u sredini smo pretrpani.  U tvojim planovima ovdje nema recimo uopšte Kange. A kamoli Velje,  Njegosa ili Gavrica.  Katai u sredini je nepotrebno tumbanje,  neka njega tu dje je, dje je najbolji i najbolje se osjeća. Zaboli me inače organ da li je forum anti -Ben i da'li se društvo zabavlja samo sa svojim anti-Ben,  anti-crnci fetishom. Ben > Falco,  Kusha je već nacrtao zašto. 

Nije uopste tumbanje, nego potpuno moguce resenje.

Nama treba i resenje na klupi koje ce razdrmati ekipu, ne da guramo sve na teren. Ne moze 5 majstora u isto vreme, nije realno da budu kompatibilni.

Ne bi trebalo da bude zabavno pljuvati igraca Zvezde, uvek i na svakom mestu i kad igra dobro i lose i kad postigne gol i kad promasi sa 3m. To prelazi u patologiju.

Ovde se opravdano kritikovao Bob jer pise jedno te isto 100 puta, sad se to tolerise i to radi bar 3 lika u isto vreme, skoro pa sinhronizovano.

Na srecu, Dekija i Terzica zabole Vulin sta se pise po forumima, imamo rezultate pa se sve zaboravi brzo.