Jump to content

Звездини Евро изазови

dragan wien

Црвена звезда ће на крају групне фазе заузети  

81 чланова је гласало

1. 1. Црвена звезда ће на крају групне фазе заузети

• Прво место
      19
    • Друго место
      27
    • Треће место
      27
    • Четврто место
      8

Recommended Posts

Možda nije loše ovo što je Hofenhajm u gostima prva utakmica. Realno gledano, to je i najteža utakmica i u slučaju poraza bi bilo dosta vremena da se ekipa vrati na pobednički put. Daleko nezgodnije bi bilo da je to poslednje kolo i da nam trebaju bodovi za prolaz.

Samo da mi budemo pravi, tada će raspored biti i nebitan.

Nije lose to prvo kolo u Nemackoj... Pre toga igramo derbi tako da cemo se sigurno potrositi. Jos i ako ne daj Boze izgubimo, zajebano bi bilo da treba da se vadimo u Ceskoj ili Belgiji. Ovako realno igramo protiv favorita a i oni nemaju bas lagan raspored taj period (Dormund pa Bremen) pa ce mozda rotirati ili cak i igrati malo opreznije. Vise se bojim sto poslednji mec igramo u Ceskoj, to ce biti nezgodno, ali se nadam da ce do tada oni izgubiti sanse za prolaz i da ce to biti za njih samo revijalna utakmica. Idealno bi bilo da posle prvog kola sve ekipa imaju po jedan bod.

Zvezda sprema cene kompleta: Sever 3600 dinara, popust za sezonce

Papreno će biti skup samo VIP deo zapada

Evropska kuća fudbala je podigla rampu, čeka se samo odobrenje državnih organa, ali sve je izvesnije da će mečeve Liga Evrope Crvena zvezda igrati pred navijačima. Tačnije, pred oko 17 hiljada fanova, pošto će u upotrebi biti 30 posto kapaciteta stadiona Rajko Mitić.

Trener Dejan Stanković je poručio da će najveći srpski stadion biti velika prednost Crvene zvezde, Zvezdan Terzić je bio još optimističniji rečima da veruje u maksimalan učinak na Marakani... Upravo zbog toga rukovodioci Crvene zvezde već razmišljaju o cenama paketa ulaznica za duele protiv Hofenhajma, Libereca i Genta.

Prošle godine u Ljutice Bogdana su se opekli odlukom da podignu cene paketa. Dobar deo navijača, posebno iz provincije, odustao je zbog finansija da uživo prate duele sa Olimpijakosom, Bajernom i Totenhemom...

Ove jeseni toi neće biti slučaj. Kako saznaje MOZZART Sport, kompleti karata za Ligu Evrope moći će da se kupe po vrlo povoljnoj ceni. Za severnu i južnu tribinu biće potrebno izdvojiti 3600 dinara. Popust od 30 posto imaće vlasnici sezonskih karata, koje su i dalje u prodaji.

Na Marakani i dalje vagaju o cenama za ostale sektore. Izvesno je samo da će najskuplja mesta na zapadnoj tribini koštati 15000 dinara.

I pored smanjenog kapaciteta, i činjenice da će u slobodnu prodaju pustiti manje od 15 hiljada kompleta, na Marakani mogu da računaju na finu zaradu.

Paj sad: Samo mi sezonci smo profitirali. :ura11:

Mozda bi moglo da se isprate naredni Zvezdini protivnici u LE:

Субота, 15:30

Ајнтрахт Франкфурт - Хофенхајм

Недеља, 15:30

Слован Либерец - Прибрам

Недеља, 16:00

Гент - Бершот

Da vidiomo gde smo u odnosu na njih,a oni da se tresu kad otresemo Napredak sa 5:0

15 minutes ago, Easy Rider said:

Uff...ko će ovog Kramarića da čuva[emoji3525]...
Vodi Hofenhajm protiv Ajntrahta u gostima ...i to kakvim golom !

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Priča se da Bajern hoće da ga kupi. Koliko ima istine i da li će se ostvariti ne znam ali su tako pisali. 

Realno nema Bajern špica za rotaciju, ovoga mogu staviti zajedno sa Levom, može i sam. 

Priča se da Bajern hoće da ga kupi. Koliko ima istine i da li će se ostvariti ne znam ali su tako pisali. 
Realno nema Bajern špica za rotaciju, ovoga mogu staviti zajedno sa Levom, može i sam. 
Pa neka kupuju...šta čekaju...prelazni rok još malo traje a mi prvu sa njima igramo...

Posted (измењено)

I ja sam za to da ga Bayern pazari, sto pre. Dobar igrac, ubica, u odlicnoj formi, a moze jos dosta da pruzi. Mora neko i Levandovskog da odmori malo. 
Nema tu sta da se ceka.

Jesu li ga pratili!? -Jesu

Da li im se dopao!? -Jeste

Da li ima kvalitet!? -Ima

Da li smo i mi mogli da ga dovedemo nekag kao i Levandovskog? -Mogli smo

Sve je jasno, sve se poklapa. Neka pozure sa kupovinom, posle geslosen fudbalska pijac i nema vise, a i mozda ga neko drugi ugrabi...

Edited by Miki1104

Okrenu Ajntraht iz 2 u 1...ono što sam hteo da napišem i pre , sada i definitivno , Hofenhajm ima problema sa odbranom...napad strašan , sredina dobra ali zato zadnja linija loša...na početku utakmice , toliko su bili dekoncentrisani u odbrani igrači Hofenhajma , da su u pokušaju pravljenja offsajd zamke , čak 4 igrača Ajntrahta izašla ispred golmana [emoji16]...

E to je to o čemu sam i govorio. Hofenhajm jeste najbolji tim u našoj grupi ali dosta postova ovde u fazonu siguran poraz tamo, pa skoro siguran i na Marakani. 

Npr Ajntraht je bas los bio prošle sezone, ni ove nisu ništa bolji i pri tom Kostic im nije igrao, a standardan je. 

Tako da polako, ima tu još stavki koje se mogu promeniti. Još ako Bajern kupi na kraju Karamarica, oni će biti značajno slabija ekipa nego sto su sada. 

Polako.

Ne može niko precenjivati Hofenhajm i podcenjivati Zvezdu ako kaže da se trebamo plašiti njihovog napada koga čine Kramarić i Dabur ...naravno da se sa njima može igrati , mislim da im Falčineli , Katai , Ivanić , Ben , Nikolić, Kanga mogu napraviti dosta problema u odbrani koja nije blistala danas protiv Ajntrahta ...inače igrali su u formaciji 3-5-2...