Jump to content

Звездини Евро изазови

dragan wien

Црвена звезда ће на крају групне фазе заузети  

81 чланова је гласало

1. 1. Црвена звезда ће на крају групне фазе заузети

• Прво место
      19
    • Друго место
      27
    • Треће место
      27
    • Четврто место
      8

Recommended Posts

Posted (измењено)

Pa ne mogu reci da sam zadovoljan. . .bolja da je bio neki Arsenal ili Benfika iz prvog a iz treceg ber seva nego ovako. . .Liberec nit smrdi nit mirise. . . iz treceg i cetvrtog sesira je moglo i bolje da se prodje. Nisam ni nezadovoljan. Nije neka atraktivna grupa. . .
Moze da se igra sa svima, domaci teren mora da odbranimo i tu da trazimo bodove a na strani sta uradimo.
Gent nije uopste dobro krenuo u Belgiji 2 pobede i  5 poraza za poziciju 15. . .
Hofenhajm tukao Bajern na svom terenu 4-1 i keln u gostima 3-2. Dva meca dve pobede.
Liberec na pozicji 6 u ceskoj ligi sa 2pobede,1neresenom i 2 poraza.

Belgijance imamo cesto obicaj da precenimo. . .onaj Sarloa koji je trenutno prvi tezak kurton od ekipe a Gent 5poraza u 7kola u toj ligi. Definitivno se mogu bodovi traziti protiv Libereca i Beligjanaca.
Moja prognoza
1.Hofenhajm
2.Zvezda
3.Gent
4.Liberec

Edited by IBRS

Koju bi ja taktiku koristio. Definitivno bi se sa strane oslonio na Hofenhajm. Oni su ja mislim ovde najjači i da mogu pobediti i Liberec i Gent. 

Sto se nas tiče, mi da ofrlje odigramo u gostima, izvučemo neki X, a kući grizemo svakoga. 

Samo da Hofenhajm pogazi ovo dvoje, to je možda i ključna stvar. A ja verujem da Zvezda može igrati sa njima na Mari.

Sve nam sada staje u prvu utakmicu ako igramo na strani npr Liberec da odigramo nereseno ili cak sta vise napravimo brejk 1/3 posla smo zavrsili.

Ako npr igramo kod kuce sa Hofenhajmom da probamo napraviti iznenadjenje ili izvuci neresen ishod i tu smo 1/5 drugom nogom u prolecnoj fazi.

Gent u gostima nereseno,a kuci umlatiti ko vola u kupusu sto vazi i za Liberec.