Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Звездини Евро изазови

Recommended Posts

Nejmar da pusi kur.c!

• Палац горе 1
  • Хаха 1

11 minutes ago, NEMANJA 82 said:

Ovo je najveci problem, Liverpul jaci nego kada je osvajao LS, Napoli nikad jaci u nikada jacem Calcu, a o ovom mutantu sa vanzemaljcima da ne pricamo....

Bez veze je sto u startu ne vidim da moze bod da se izvuce, da su dve azdaje a jedna ala pa ajde, ali tri Vanzemaljca od kojih dva ladno mogu da osvoje Ls bas bas jebeno....

Ali kao sto sam vec napisao, neka svake godine nemamo srece na zrebanju grupa, a da nas sreca prati u kvalifikacijama...

P.S. TRIBINE MORAMO PUNITI U JSL-U.....

MORAMO POKAZATI I MOMCIMA I LJUDIMA U KLUBU KOLIKO NAM OVO ZNACI, A TO CEMO POSTICI SAMO DOLASKOM NA DOMACE UTAKMICE, JER CE NA LS DOLAZITU I KURTA I MURTA I ONI KOJI NE ZNAJU KOLIKO IGRACA IMA NA TERENU...!

Све потписујем,осим овог пасуса о ливерпулу и наполију

• Хвала 1
  • Гроф 1

Терза каже не би волео Д групу, јел он зна колико се пара добија за победу а колико за реми, па победа доноси више од просечног звездиног трансфера, односно досад смо само на атомске бомбе прелазили ту цифру кад смо продавали...

А ни реми не доноси мало...

Дати све од себе ваљда ће неко чудо да се деси па да узмемо 3 место ништа више не треба од ЛШ...

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Терзић - За ово смо живели

Генерални директор Црвене звезде Звездан Терзић истиче да су живели за то да добију противнике какви их чекају у Ц групи Лиге шампиона.

540-terzic-30081.jpg

Шампион Србије ће на мегдан Пари Сен Жермену, Наполију и Ливерпулу.

- Генерално није било лаких група, евентуално група у којој су Локомотива, Порто, Шалке и Галатасарај, али искрено не бих волео да смо добили ту групу. Све групе су изузтено јаке и мислим да нас чека фудбалски спектакл ове јесени у Београду. Прелазни рок траје још сутра и надам се да ће ПСЖ да прода можда Мбапеа или Нејмара, па да буде мало лакше, али нас стварно чекају лепе утакмице. Народ ће моћи да ужива, за ово смо живели и, ево, дочекали смо - рекао је Терзић непосредно после жреба у Монаку.

О противницима је имао само речи хвале...

- Не говорим само око довођења играча, а трудимо се да у петак завршимо све око Боаћија, али спремићемо се и за те утакмице. Направићемо добре анализе и тактички се спремити да се супротставимо таквим асовима. То су, једноставно, ванземаљци који чине ове три екипе. Наполи је компактна екипа која може да парира Јувентусу, Пари Сен Жермен је тренутно најбогатији клуб на свету са вансеријским асовима. Ливерпул и ПСЖ су главни фаворити за освајање титуле првака Европе ове сезоне - истакао је Терзић.

Генерални директор Звезде верује да ће навијачи уживати.

- Стварно смо хтели да српски народ има шест спектакуларних утакмица, наши људи ће бити и на ова три гостовања, на три велика стадиона. Мислим да су Црвена звезда и њени навијачи заслужили спектакле који су пред нама - завршио је Терзић.

• Палац горе 1
  • Лајк 1
  • Терза 1

Izgleda da smo svu sreću potrošili u kvalifikacijama. Baš teška grupa, ali ko ih šiša, nek dokažu da su bolji na terenu. Utakmice gde se pokazuje ponos, kako ekipe tako i nas navijača što smo Cigani.

Očekujem da Napoli tankuje LŠ jer nemaju dubinu u rosteru i mislim da će sve karte baciti na Kalčo, mada Karlo je trener i može svašta tu da bude na kraju.

Sve u svemu zadovoljstvo je biti u ovakvom društvu...ponovo.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 4

После оваке групе очекујем да бар сви који требају да продуже уговор...

• Палац горе 2

Шта знам, не можеш се циганисати у ЛШ за ривале, али ово је ипак превише.

Како уопште одредити приоритете, сад, нпр. мислим да прву играмо 19. септембра. Не можеш са Срном и Јевтовићем на ПСЖ, рецимо, а 22. већ играмо дерби у ком, по мени, морамо ићи на три бода. А за то нам требају носиоци.

Требаће то све уклопити, мада верујем у струку и момке. 

Јесте да је ово гушт, али кад сам видео групу Д... Јујујују, дар-мар би тамо правили.

• Палац горе 3

17 минута раније, stefan10 said:

Ajmo causica i boacea do sutra.

18 Sep - CZV - PSG

02 Okt  - Liverpool - CZV

23 Okt - Napoli - CZV

06 Nov - CZV - Napoli

27 Nov - PSG - CZV

11 Dec - CZV - Liverpool

Jos ga nema raspored na Uefin site, odakle ti ovo ? 

Da li se zna kada će karte biti u prodaji i da li će moći da se kupe negde online?

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада