Jump to content

Звездини Евро изазови

dragan wien

Црвена звезда ће на крају групне фазе заузети  

81 чланова је гласало

1. 1. Црвена звезда ће на крају групне фазе заузети

• Прво место
      19
    • Друго место
      27
    • Треће место
      27
    • Четврто место
      8

Recommended Posts

• Администрација

Posto je prvenstvo reseno i sve je poznato,klub se uveliko vec priprema za predstojece evropske izazove i ucesce u kvalifikacijama za ligu sampiona tako da mozemo i mi polako poceti sa kalkulacijama,koga bi zeleli ko bi nam mogli biti potencijalni protivnici,koje ekipe su najbolje za izbegavati i kakve su nam sanse u predstojecem evropskom izazovu,da li smo dorasli takmicenju kakvo je liga sampiona ili je liga evrope ipak nasa realnost kojoj bi trebali teziti itd...srecno cigani

Posted (измењено)

Ne zaboravite da u 3 kolo idemo na boljeg iz nekog para, znaci moze da padne i neki tim iz slabijeg sesira koji prethodno sibne nekog jaceg 

Npr Bate / Mladost zreb za 3 kolo za Zvezdu,  i onda Zvezda Mladost u 3 kolo 

Edited by gorance

Ni ja tako isto ne mogu da shvatim pojedine koji odmah padaju u depresiju i gledaju sve crno. Da su nam protivnici Real,Barsa,Bajern itd. pa da kažemo da su nam šanse nikakve, ali u situaciji gdje je najteži protivnik Olimpijakos, sa kojim smo odigrali egal utakmicu, neću da se saglasim da smo autsajderi i za plasman u grupe LŠ. To što neki tvrde kako je Oly igrao pod ručnom i koliko im je trebalo, ja tvrdim da je igrao Hugo da bi ih razmontirali. Povrh svega Grof je produžio ugovor, vidio nedostatke u timu i sa 2-3 pojačanja mi bismo uz malo sreće na žrebu mogli i da prezimimo u Evropi. Naravno da je realnije da to bude u LE, ali zašto da ne i u LŠ. Kako se istorija ponavlja, a ponavlja se to svi dobro znamo, i pred najveći uspjeh u istoriji mi smo prodali najboljeg igrača (Piksija) pa smo uzeli Kup Šampiona, i zašto sada nebi napravili nešto izuzetno. Ako igrači pokažu svoj maksimum i izgube sa 5:0 imaće moju podršku jer sam vidio da su dali sve od sebe. Naravno da Grof ima puno posla da uštima sve linije tima, da iskorijeni sebičluk i ne baš preterano voljenje Huga i Katajia, ali sam siguran da će uspjeti ono što je do njega. Naše kao navijača jeste da od ulaska igrača u tunel pred početak utakmice nateramo protivničke igrače da se useru kao originalni Ronaldo iz Barselone, da poput košarkaških utakmica utišamo himnu Lige Šampiona i tako damo dodatni nalet adrenalina našim igračima. Tokom utakmica treba davati nesebičnu podršku i za greške koje se moraju dešavati, jer najlakše je opljunuti po igraču koji je pogriješio, pa će tako i dotični lakše da izađe iz krize. Poslije svake utakmice zvati igrače pod severnu tribinu i nagraditi ih za napore koje pružaju da nas reprezentuju kako dolikuje osvajaču ušatog pehara. Nemojmo prokockati ovakvu šansu koja se ukazuje jer se bojim da sledeću šansu nećemo imati. Sa verom u Boga da će sačuvati naše igrače od povreda, i nadi da ćemo gledati velikane evropskog fudbala među koje svakako spadamo i mi, vidimo se redom protiv Niša, 2.kolo.kvl.LŠ, 3.kolo.kvl.LŠ i tako redom. Srećno nam braćo.

11 hours ago, gorance said:

Playtony sa rsba je odradio dobar domaci zadatak 

1.png

Nisam siguran da li je tačno da je Šerif povlašćen pošto imaju isto bodova kao i Dačija a lošiji skor u međusobnim Neriješeno i poraz, a u zadnjem kolu gostuju Dačiji. Ukoliko ne pobijede u zadnjem kolu onda Dačija ide u nepovlašćene, a TNS u povlašćene.

Slažem se, najbolji odgovor na takve prljave radnje je da što dalje doguramo u evropi i da svi mediji prikazuju atmosferu koju nema ni jedan klub u svijetu. A pošto smo se zaželjeli evropskih utakmica ne sumnjam da će atmosfera biti vrhunska. Nadam se da će uprava napraviti sezonske posebno za ligu, a posebno za evropu i ligu. To bi donijelo veća sredstva.

54 minutes ago, kusha said:

hm...hm ....

Uvazeni kolega - ajd da odgovorimm :

1. Secate li se kako nam je u finali Kupa UEFA oduzeta titula od strane sudije  Sorensena ( da i ne pooiljem nesrecni autogol Jurisica u prvoj utakmici finala 1: 1 ) ?

2. Secate li se kad su Savic i Pizon izlazili pred golmana i pogadjali precku u prvom minutu meca protiv Anderlehta ( u Briselu je bilo nereseno ) , ovde 0: 1....

3. Secate li se da smo protiv Bajerna vodili 3: 0 pocetkom drugog poluvremena - plus imali dva izlaska Repcica i Miliovanovica samih i neometanih pred Bajernovog golmana pri tom rezultatu koji nas je vodio u cetvrt finale KS ?

4. Secate li se kad smio u KS imali 1: 1 iz Milana protiv Intera - i urevansu primili gol u 12 minutu iz suta koji je jedva dosao do Simeunovica ? Posle smo 80 minuta promasilvali sanse , a Inter nije preso krsteno centar ( par polusansi Altobelija i Prohaske - 10 sansi Zvezde , Cakaric sa 3 metra promasuje gol ) .

5, Secate li se osmine finala KS protiv Reala - u 30 minutu smo vodili 3: 0 - sudije su oba meca navlacile protiv nas  - posle 4: 2 u Beogradu Real je dobio u Madridu 2: 0 ) .. Bilo je tada i dosta price oko regularnosti - Jankovic je odmah posle meca presao u Real za 4 miliona dolara ( tada basnoslovna suma )

6. Secate li se meca KS protiv Kelna - 2: 0 u Beogradu , totalna dominacija ( kao da danas igramo protiv Vozdovca  ) , i onih nesrecnih golova u Kelnu u 45 i 90 minutu , iako smo i tamo bili bolji ?

7. Secate li se da smo protiv najjaceg Milana u istoriji ( Gulit , Vamn Basten , Rajkard , Makdini , Kostakurta, Gali , Anceloti , Donadoni ) bili bolji u Milanu ( 1: 1 ) , a da nisu presli krsteno centar za 70 minuta u Beogradu i pre one magle smo vodili 1: 0 i bili duplo bolji ?

Da dalje ne duzim ( AEK  , Ferencvaros, sabijen u sesnaesterac Atletiko Madrid , kultni Panatenaikos )  , kolo srece se okrece- jednom se naplati !

Na zalost, secam se svega toga. Vise bih voleo da sam rodjen jedno 30 godina kasnije.:2gxij5g:

• Администрација

Just now, abraham said:

Na zalost, secam se svega toga. Vise bih voleo da sam rodjen jedno 30 godina kasnije.:2gxij5g:

Neka brate,o cemu bi sad pricali,nek smo mi zivi i zdravi a dace bog jos ovakvih utakmica