Jump to content

Тема о форумашима

Recommended Posts

• Администратори
3 минута раније, Dzoni said:

Nemojte ljudi da vas bude mnogo, potuci cete se. Radecki nema idealan prilaz za hitnu pomoc.

tu gresis. mi smo jaki samo preko tastature :D uzivo smo mace ?

Ne, ne, striktno sam mislio na 'medjusobno'. Ta MCZ kafana, to tri grupe ljudi sede za razlicitim stolovima i sad ako se ne potuku ljudi medjusobno koji sede za istim stolom, onda ce se svakako potuci sa susednim MCZ stolovima. Nesto kao galsko selo iz Asteriksa.

3 минута раније, Чворовић Илија said:

А у ствари им недају жене/девојке

Ja sam to odavno resio :) 

Al pazi to je kao u onom vicu kad ortaci dosli da zovu ortaka na fudbal i on kaze "Cekajte samo da pitam zenu" i posle nekog vremena se vraca i kaze "Ma ko joj jebe mater ,idite bez mene " :) 

15 hours ago, SHERIFF said:

-Nemoj da sagledas realno situaciju u FK, samo udri po Terzicu, uvek i na svakom mestu. Dobrih strana- NEMA. Vredjaj sto cesce i onako nema nikakvih sankcija. Banja.

-Nemoj da kritikujes Covica (dva puta za 11 godina) nikad, gde smo bili 2011. nate. 

-Kada prvi put od 2004. kritikujes Djokovica, nisi Srbin, nego australijska fasisticka pic.ka i volis N1 i Vesnu Pesic.

Nista, najbolje da uzmem klajbas u ruke i da odem kod predstavnika tihe vecine (ako smo mi bucna manjina) da mi oni izdiktiraju sta smem, a sta ne smem da pisem, da ne bi dobio kurcem preko cela i ukor svaki put kad se pojedinci registruju. 

Kome smeta, ignor lista i cao. Sjasite.

To sve si ti rekao i niko drugi. Možda nalaziš sebe u tome. A ti se sam odluci gdje si i s kim si, tvoja stvar.

14 hours ago, SHERIFF said:

Jeste, zabranjeno mi je pisanje bar 25 puta za 11 godina. Sto kraci, sto duzi periodi. Koliko ti imas banova?

Ko glumi zrtvu, o cemu ti pises? Upravo je suprotno, cim neko ima drugacije misljenje, to se ne zove tako, nego lupanje kontre. Odma kmecanje, price o administraciji kojoj se moze itd.

Ko si bre ti da ja tebi i slicnima lupam kontru? Sta zamisljate? 

Evo... Dovidjenja.

20220116_235119.jpg

Nisi ti dobivao ovdje banove zbog “suprotnog mišljenja nate”. Bar ne da se ja sjećam.

Ладно је ПАМИ успео да вас заврти све..

Психички нестабилан лик који је ишао и сликао докторска уверења и дијагнозе а Терза му се ваљда лично нешто нашао па овај ботује и ботоваће за њега до смрти.

На покојном форуму за овакве постове где провоцира људе са количином ботовања ишао је редовно на хлађења.

22 минута раније, ZvezdaRRa! said:

Ладно је ПАМИ успео да вас заврти све..

Психички нестабилан лик који је ишао и сликао докторска уверења и дијагнозе а Терза му се ваљда лично нешто нашао па овај ботује и ботоваће за њега до смрти.

На покојном форуму за овакве постове где провоцира људе са количином ботовања ишао је редовно на хлађења.

А шта је урадио, написао? Нисам испратио, зато питам.