Jump to content

Тема о форумашима

Recommended Posts

Posted (измењено)
1 минут раније, SHERIFF said:

Trazenje postova iz 2012 i masovno lupanje minusa na iste treba nazvati pravim imenom.

Nisam u tim krugovima gde se domundjavaju? Ne znam sta nam spremaju, a ocito spremaju, rece covek lepo. 'uskoro' stay tuned...

21 минута раније, IBRS said:

bolest

?

Edited by IBRS

I kako ono, "Meni nije bitna reputacija, nisu mi važni minusi"? Za ovu izjavu bi dao svakom retroaktivni ban, ko god je napisao bilo gde od kako je forum napravljen do dana danas. Kome bre nije? Ubili bi ako im neko da 2 minusa... 

I sto je još jaca fora, kako to @милпар+ da se ti žališ na nešto sto i sam radis? Nije uredu. I sam delis minuse. I zašto se neke stvari me mogu resiti na pp, nego sve mora ovako? 

Iskreno da ti kažem ovo je klasičan pokušaj stvaranja sukoba. Odavno nisi ti licno, pa da ispuniš svoju normu za mesec januar... 

Posted (измењено)
1 минут раније, 2037 said:

Ma najsmesniji u ujedno najjadniji lik je ovaj zapadna sunka iliti Tomica  ,covek samo puca reputacije vecinom negativne ,a da napise nesto konstruktivno nikad fuj 

covek je banovan, za jedno 2 nedelje ce moci da ti odgovori konstruktivno na to fuj

Edited by IBRS

30 minutes ago, IBRS said:

?

Meni je covjek SERIJSKI lupao minuse u jednom periodu ama na sve sto sam napisao, sve i da sam napisao "dobar dan". Inace covjek koji je malo ili nikako pisao na forumu. To se inace zove stalkovanje. Onda ja odem na neke njegove ranije postove i podijelim mu 10-ak minusa. Msm, jebesm minuse ali vidim da me covjek prca i ignorisao sam to neko vrijeme ali dodje dan kad sam nesto bio napiren i ja mu dam te minuse. Msm, jebes minuse kao minuse, vec sam mu poslao poruku " ajde da i ja tebe sad tako ***** malo pa da vidimo cemu to vodi". Elem, edukativna mjera da natjeras stalkera da mozda ipak stavi prst na celo i zamisli se, ne o meni, vec o SEBI. Mislim, ako mi stancas minuse na traci, ili me zajebavas ili si frustritran da ne kazem nesto jos ostrije. Ne kazem i ne znam zasto je Goran ovo napravio ali evo kazem primjer zasto sam ja.

A i kad smo vec kod toga, ko oo cemu Milpar o minusima.:smeh11:

36 minutes ago, милпар+ said:

Ја знам да сам први на тој листи "неваспитаних и негативних" кад је буду правили. ? Баш, како то ти који си сваки дан на форуму ево годинама уназад да немаш неке информације шта се планира, а човјек прекјуче дошао и већ све знашта и како? 

32 minutes ago, SHERIFF said:

Nisam u tim krugovima gde se domundjavaju? Ne znam sta nam spremaju, a ocito spremaju, rece covek lepo. 'uskoro' stay tuned...

Odrastite konacno i jedan i drugi. Grdno se varate ako vaistinu mislite da ste od tolikog znacaja da neko gubi vrijeme i energiju da bi vas kao nesto zajebo. 

Da ne bude kako iz administracije neko ima privilegije i dobija informacije, a neko drugi ne, Goran je imao ideju da se resi problem sa minusima, ali to ne moze proci jer bi izazvalo vise problema nego sto bi ih resilo, tako da nista od toga. A pitanje je i da li je izvodljivo. 

Sto se tice ove situacije, zaista mi niste jasni. Ljudi, minus na forumu pobogu, od strane ljudi koje nikad necete upoznati i koje uglavnom smatrate budalama :)