Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

dragan wien

Тема о форумашима

Recommended Posts

Malo sam ironisao... al dobro.. vidis da se sve svodi na politiku ili bar ima zainteresovanih za te teme. Kad vec ne znaju da nadju odgovarajuci forum za to, onda ovde tupe i pisu o tome. Mogli bi pravila da izbacite na vidno mesto, cisto da se zna sta se ne sme, a sta sme. Ocigledno naziv foruma nije dovoljan da se odredi tema ovog foruma.

• Палац горе 1

Фазон је што од тих који прете напушћањем и пишу опроштајне постове, сви остану.:)
И овај што се сада жали је већ једном "напуштао" форум.

• Палац горе 4

Nije poenta u ljutnji i napustanju foruma, poenta je u postovanju sagovornika, drugacijeg misljenja, manjka vredjanja ako se neko ne slaze i sl. Sve moze da se kaze na vise nacina, naravno nije uvek to lako izvesti.

Zato je ovo sportski forum, a ne politicki... kome je do politike neka se registruje na nekom drugom forumu, a ovde treba da se pise o Zvezdi i sportu...

• Палац горе 3
  • Гроф 1

Ovde je problem sto se dopusta krsenje pravila, i onda posle krivi forumasi za haos. Pravilo jasno kaze da je politika zabranjena na forumu, ali eto, pise se redovno o politicarima, a koliko vidim ne smeta ni Mladic. Eno ga na Svastari.

Tako neko ko mozda ne bi uopste pisao, ali vidi da drugi pisu pa videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu. Ako je politika zabranjena, onda brisite sve bez izuzetaka. 

• Палац горе 4

Meni samo nije jasno kako i zasto se opravdava mlatinjanje nekim parolama na stadionu,fol pruzanje podrske.Gospoda su imala 1000 puta priliku da pruze podrsku,a general zavrsio u Hagu.

Sve je to po meni marketing ,pogotovo pozivanje na velikosrpstvo po Srbiji.

Ja sam generalu pruzio podrsku u ratu ,pruzio bi mu je i posle da sam imao priliku,ali ovo na stadionu je cisto isteravanje para iz Zvezdine kase bez ikakve koristi.Sta treba ja da cekam da mi neki polupismeni vodja kaze da je on heroj,ja ne bi znao bez njih

Politika nije spomenuta iz necijeg hira, nego je posledica licemerne, podle i nepravedne kazne Uefa. 

Zasto bi se branilo forumasima da izraze nezadovoljstvo? 

Kome se ne svidja, ne mora da cita. Nazivanje Ratka Mladica herojem nije za ban, niti bi trebalo da vredja osecanja ljudi na ovom forumu.

• Палац горе 2

Meni licno ne smeta da bilo ko iznosi svoje stavove, podrske, itd. Sve ok dok nema vredjanja neistomisljenika i nepostovanja istog.

I ne smeta mi da se kritikuje u normalnom tonu ni Prosinecki, Piksi, Srnic, Delije, i bilo ko drugi. Sve je super dok nema vredjanja.

Ovde se pocelo cenzurisati cak i opravdana KRITIKA (ne pljuvanje i vredjanje), i onda se brisu delovi posta, i samim tim se uskracuje MISLJENJE.

Sto se mene tice, dozvolio bih da ljudi pricaju o cemu god hoce, samo da bude na pravoj temi i bez vredjanja i nepostovanja onog ko drugacije misli.

Ovako se pravila postuju selektivno. A vidimo da donosenje nekih pravila i njihova implementacija radi kao Liverpulova odbrana sa Lovrenom i Klavanom.

• Палац горе 2

Utopisticko misljenje, veoma naivno .

Jos su stari Rimljeni , pre 2000 i kusur godina osmislili politiku : Hleba i igara ,, .

Politika se uvukla u svaku sveru drustvenog zivota  , pa i u sport . U sport pogotovo , jer ga prate mase , a masama se upravlja - sto je sustina  svake polikite .... Nemoguce je komentrisati stvari u nasem ( i medjunarodnom ) sportu a da se ne dotakmo politike .... Postoji nesto sto se zove sportska politika ( citaj politika u sportu )  - nije dzabe tako i nazvana .... 

Slazem se da ne nedozvoljena sirova agitacija za neku politicku opciju ili licnost na sportskom forumu , jer to prilici politickim forumima, ali napraviti sportski forum na kome ce bilo kakva analiza koja ima i politicku komponentu u objasnjavanju ili analizi nekog sportskog dogadjaja ili procesa zabraniti - je sakacenje zdravog razuma i sakacenje osvetljavanja uzroka nekig sportskig dogadjanja i procesa ... A to mogu zeleti samo oni koji zele da naprave neke cezure i onemoguce demokratsko izjasnjavanje i pisanje  - sa nekim ciljem ( obicno u strahu da se u takvom slucaju ne potkaci vladajuci establisment ) ...

Zato se ne slazem da bilo kakvo pominjanje politike treba sankcionistati i izbaciti sa foruma - jer je u nekim slucajevima je to prosto nemoguce uraditi - ako zelimo da rasvetlimo neke pojave u sportu ( domacem i medjunarodnom ) ...Jedino treba biti samodisciplinovan i ne preterivati i ne agitovati za svoju stranku , svog Vodju , svoju politicku opciju !

• Палац горе 2

Politike, hteli, ne hteli se moramo ponekad dohvatiti. . .u nekim granicama i okvirima koji su u dodiru sa sportom t.j Zvezdom, a ne sad da idemo u neku krajnost.
Normalno je kad su izbori da se dan dva ili tri komentarise malo na svastari. . .kao i kad se donese neka presuda u hagu. . .aktuelno je i od toga ne mozes pobeci.
Ali nikako ne dozvoliti konstantno i svakodnevno vodjenje politike na forumu. . . 

• Палац горе 2

Onda ovo pravilo treba izmeniti ili ukinuti, posto ga ne postuju ni oni koji su ga doneli, ni admini i modovi, a kamo li obicni forumasi.

------------------

2. Забрањене теме

Нећемо толерисати дискусије о одређеним темама којима није место на форуму. Ту се пре свега мисли на политику и вероисповест и било чији ставови о овим темама ће бити уклањани и санкционисани. Ту смо због Звезде.

----------------

• Палац горе 2

Браво Џони за пост ! Екстра поента приче али ипак хумористички део је непревазиђен! Наранџасти ђока и  оно за рчма, умро сам од смеха ! 

• Палац горе 1
  • Хвала 1

7 hours ago, Јури said:

Dobra priča, podsjetio sam se i ja mojih utakmica po užasnim terenima dje dobro da sam živ ostao. 

Vrhunac je bio dok sam trenirao u FK Zabjelo, nisu nam dali da treniramo na glavnom terenu, da ga kao ne bi uništili, pa smo trenirali na pomoćnom terenu koji je naš trener zvao "plaža". Nema trave, samo pijesak. Ne bi to toliko bilo čudno kada bi stadion Zabjela bio neki fin stadiončić, pa da kažeš žao ljudima trave, nego je to jedno ruglo koje kada padnu prve kiše više liči na parking nego na stadion. 

Evo vam slike (žao mi što nemam slike pomoćnog terena):

Hide contents

Rezultat slika za stadion zabjela

Srodna slika

Srodna slika

Rezultat slika za stadion zabjela

Ali kad se sve sabere i oduzme, da imam 10 godina, ponovo bih trenirao. Imao sam sreću što nikad težu povredu nisam imao, možda sam propustio svega par utakmica zbog bolova lista desne noge i to je to. U srednjoj kad mi je većina drugara počelo sa cigaretama ja sam i dalje trenirao pa sam taj period "preživio" te ni dan danas nisam pušač što smatram dosta finim uspjehom. Da nisam trenirao sigurno bih pušio danas i trovao se bez potrebe ;) :)  

Jedino mi žal ostaje što nikad nisam igrao beka. Siguran sam da mi je to bila idealna pozicija. Igrao sam najviše cm/dmc/amc, malo krilo (tu sam bio loš), čak i štopera dok sam bio mladji (ovo sam volio da igram jer sam bio kao Nesta :P ), mogao sam i napadača (takodje ne baš dobro) ali beka me niko nikad nije stavio da igram. Tačnije, jednom sam trebao da igram protiv bivšeg kluba, igrao sam svaku veznog starter i povrede nam se neki bekovi, trener me onako neobavezno pita na kraju treninga da li bi igrao beka, ja se nećkao, on se valjda naljutio i baš protiv bivšeg kluba ostanem na klupi. Sad mi krivo i što sam ispao pizda i što nisam igrao beka.

Al što se CG tiče, ko je iz Podgorice, ako do 13-15. godine ne ode u Budućnost dosta teže će uspjeti. Znam dosta drugara koji su bili baš talentovani u nekom periodu 10-13. godine, talentovaniji od mnogih iz Budućnosti, ali ne odu u Budućnost i nenormalno stagniraju do neke 16-17. godine i postanu ozbiljan prosek i tavore sada po drugoj ligi. Budućnost ima uslove, možda Zeta, sada u poslednje vrijeme Mladost i to je to. Sutjeska iz Nikšića, gore Rudar iz Pljevalja.. Ostalo jad i bijeda. 

Sto kazu u mom kraju " Idi bidi bek " :)

• Палац горе 1

@ALcaponeDeLiJa komšo vrći avatar :smeh211: onaj ti je bio zaštitni znak. Sad kao da si mi neko drugi :smeh211:

• Палац горе 1

Vrag je odneo salu, surucnjaci sa foruma treba da preuzmu klub, dok nije kasno.

• Палац горе 2
  • Хаха 1