Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Јури

КЛАДИОНИЧАРСКИ КУТАК - Ваши уписи, сугестије и предлози

Recommended Posts

Meda    6,101

Tu su, odabrao sam. Veceras kad budem imao nesto vise vremena cu da iskucam sve kvote pa cu da okacim.

• Палац горе 2

Meda    6,101

Ovog vikenda ponuda je nesto slabija, mozda bi moglo da se izvuce kolo ali bi bilo na silu. Mislim da je najbolje da napravimo pauzu, ionako je nova godina. 

Nakon 17 odigranih kola (jos 13 do kraja), moze se reci da smo na polusezoni. Videcemo kolika ce biti pauza. Cim ponuda bude dovoljno dobra da se izvuce kolo, igracemo. 

• Палац горе 3

Lux    8,825

Gasi kladionicu, to je to sto smo igrali kraj :D (cim sam prvi) 

• Палац горе 1

Kisli Krastavac    4,968
Posted (измењено)
33 minutes ago, Meda said:

Ovog vikenda ponuda je nesto slabija, mozda bi moglo da se izvuce kolo ali bi bilo na silu. Mislim da je najbolje da napravimo pauzu, ionako je nova godina. 

Nakon 17 odigranih kola (jos 13 do kraja), moze se reci da smo na polusezoni. Videcemo kolika ce biti pauza. Cim ponuda bude dovoljno dobra da se izvuce kolo, igracemo. 

Pravi pauzu do "proleca", ponuda je slaba, trpas utakmice koje realno ne bi niko ziv stavio sebi na tiket da igra kladionicu, samo da bi ispratili kolo, ne mislim nista lose za tebe da ne shvatis pogresno, vec bas u prilog tome da nema utakmica i da je sve na silu.

Cestitke i Lux-u koji me pretekao posle 17 kola, znaci od pocetka sam bio prvi, drzao sam se ali vremenom sam se bio smorio pa sam igrao tek da ispratim kolo, preko one stvari, valjda ce da mi se vrati entuzijazam i da cu do kraja biti dostojan takmac. :)

Edited by Kisli Krastavac
  • Палац горе 1

kusha    15,320

Gde sad da gasi - kad me krenulo !

Tempirao sam formu za finis ... a  i najopasniji sam kad se ubacujem iz drugog plana , ko Esjen !

Teraj dalje Medo !

• Палац горе 1
  • Хаха 3

Meda    6,101

Kusa u opasnom naletu! Kasno upalio, inace bi nas ostavio u prasini sad :D 

Nastavljamo dakle kad bude bila dobra ponuda.

• Палац горе 3

Savacijum    3,054

Имате среће да сам само двапут игро, али од пролећног дела ето мене свако коло..

Спремај се Бечлијо да шаљеш мајице(мож и лова)за поносити мачвански округ :D

• Палац горе 1
  • Хаха 1

dragan wien    24,893

Dobro se Meda setio da pauziramo malo. Deremo ko Englezi non stop :smeh211:

Čestitke @Lux na jesenjoj tituli. Kao i @Meda na dobroj organizaciji.

A u nastavak ulazim punim gasom, kad krenem da vatam prelaze, obrali ste bostan :smeh11:

• Палац горе 2
  • Хаха 2

Meda    6,101

Za vikend nastavljamo sa takmicenjem. Parovi su odabrani. Pravim novi excel dokument za ovaj deo sezone, pa cu kad zavrsim da izbacim kvote, dok sve lepo sredim. Budite spremni :D Ostalo je jos 13 kola.

• Палац горе 1