Јури Ангемон

КЛАДИОНИЧАРСКИ КУТАК - Ваши уписи, сугестије и предлози

537 posts in this topic

Шта је са кладионицом , Куша погоди прелаз из 2-1 и одмах се укине кладионица , да знате да није у реду , управа не доводи Филипа Ђуричића овде се не рачуна кад Куша погађа , остаје ми само једно да кажем ....

Правда за Кушу!!! :smeh211:

Bellagio se razbolio, oborila ga temperatura, trebalo bi da bude uskoro, a posto smo svedno sad na pauzi od mesec dana smatrao sam da nije zurba pa iz tog razloga nisam ja racunao, da ne bi sta zabrljao, ipak je Bell tata za te stvari

Posted (измењено)

Ljudi, izvinjavam vam se za ovo kasnjenje. Bas me razbio virus poslednjih 4-5 dana, evo danas tek prvi dan da mi je malo bolje.

Cestitke svima na "prvom polugodistu" i nadam se da cemo u drugom delu biti jos uspesniji. Neki cemo biti, a neki i necete :mrgreen:

Edited by bellagio

Posted (измењено)

Tacno sam mu preskocio svabe 1-1 :racuna11::2gxij5g:

Ispravljeno. Jbg izgleda jos uvek ne vidim kako treba

Edited by bellagio

PREGLED 15 KOLA

BROJ UCESNIKA -36

NAJBOLJI REZULTAT - Pesa Brcko - 36.75

NAJGORI REZULTAT - katai - :mrgreen:

Pobednik poslednjeg jesenjeg kola je Pesa Brcko sa cetvrtim rezultatom od pocetka sezone 36.75, inace kolo je preovladavalo sa dosta dobrim rezultatima i uhvacenim dosta velikih prelaza, mozda i najbolje odigrano kolo od pocetka takmicenja, svi su se skoncentrisali da zauzmu sto bolje pozicije i smanje zaostatak za Misterom pred nastavak takmicenja

Pored Pese u ovom kolu su zapazene rezultate ostvarili jos i profesor, Kusha, Ministar Lingvista, dragan wien i Nobiscum Deus, svi preko 26 poena sto je fantasticno

Cak 18 igraca imalo 13+ poena u ovom kolu sto je i vise nego dobro

Na konacnoj tabeli Mister Delija je i dalje predvodnik karavana, sa prednoscu od 24 i kusur poena u odnosu na drugoplasiranog i  moze mirno na zimsku pauzu, profesor na drugoj poziciji ceka kao zapeta puska na kiks vodeceg, treci je SHERIFF, cetvrti Ministar Lingvista i top 5 zatvara dragan wien, 

Kao sto vec znate sad imamo pauzu od nekih mesec dana, lepo se odmorite, proslavite predstojece praznike i napunite baterije za odlucujuce bitke

Zivi bili i igramo se ponovo uskoro!!!

TOP 5 REZULTATA SEZONE

IBRS                           56.15

profesor                    48.65

profesor                     42.20

Pesa Brcko                 36.75

Mister Delija              36.45

Kratak pregled prvog dela takmicenja:

Kroz polusezonu je prodefilovalo 53 takmicara, prosecno po kolu je igralo 38

Imali smo 12 razliciti pobednika kola

Mister Delija je 3 puta bio pobednik, dok je profesor bio 2 puta, po jednom u vecnu listu upisali su se :

Crow, Lux, Pantela 18+, bellagio, Taurus, Ministar Lingvista, IBRS, Glamoc, Montella, Pesa Brcko

Najbolji rezultat od pocetka je ostvario IBRS 56.15 i postavio je tezak zadatak pred sve takmicare

Bonus jos niko nije uspeo da dokuci, nadam se da ce u nastavku moci neko da se pohvali i tim podatkom

Zbirni prosek po kolu vodecih 5

Mister Delija 15.85

Profesor            14.24

SHERIFF             14.09

Ministar Lingvista 13.94

dragan wien          13.48

Posted (измењено)

Potpuno sam ga prevideo inace bi bio sigurno umesto, recimo, jednog od francuza. Jbg, desava se

Edited by bellagio

PREGLED 16 KOLA

BROJ UCESNIKA - 33

NAJBOLJI REZULTAT - IBRS - 25.40

NAJGORI REZULTAT - Vlado_M80 - 3.25

Pobednik ovog kola je IBRS sa ostvarenim rezultatom od 25.40, jedini je bio na nivou, dok su svi ostali malo zakazali, izgleda ste jos na odmoru i niste usli u pravu takmicarsku formu.

Zapazeni su bili jos Bellagio, Niki, Gangster 015 i Crow, 

11 igraca je imalo ucinak od 13+ poena

Na konacnoj tabeli nije bilo promena medju vodecim

Prvi je i dalje Mister Delija, drugi je profesor, na trecem mestu je SHERIFF, cervrti je dragan wien i prvih pet zatvara Ministar Lingvista

Sta je jako zanimljivo, od 4 do 11 pozicije razlika je nekih desetak poena, samim tim postaje jako zanimljivo i svi su jos u igri

Ne zaboravite da prvih 10 cekaju nagrade tako da se niko ne predaje unapred, borba do kraja nek bude aktivna i sve je moguce.

TOP 5 REZULTATA SEZONE

IBRS                        56.15

profesor                 48.65

profesor                 42.20

Pesa Brcko            36.75

Mister Delija         36.45

Uskoro ce moje ime biti na prvom mjestu :P

Ovo kolo nisam odigrao jedan par, ne znam kako sam preskocio, ali eto. Nego, da li se odlucilo, sa kojom "domacicom" cu provesti noc, posto se moja pobjeda ne dovodi u pitanje:D

Optimisticno profo nema sta, videcemo sve cemo se izdogovarati oko nagrada pred kraj, ima jos vremena.