Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Mislim da je sa nekim papirima, isla je Olja u fotokopirnicu pre nego sto se nasla sa Obradovickom, posle je te papire stavila kod Marijanovica ispod njegovog bolnickog kreveta, kad je bio u "komi".

Ostalo je da se otkrije ko je naredio Ziki da ubije Srleta, Marijanovic ocigledno nije ...Mozda Obradovicka, ali opet nema logike jer je ovaj finansirao lecenje njenog sina.

Ministar Kovacevic mi nije jasan, niti mi jasno sta hoce od Aleksandra...Aleksandar nije hteo njegovu pomoc za Ninu, pa se uvredio i rekao Anici da  ipak ostavi Aleksandrove otiske u kolima, tako barem ispada ili sta je vec time hteo da postigne.

Izgleda da Rastko bas ne zeli da skine  mrak. 

• Хаха 2

Idemo Nis! U Nemanjicima i u sredu :smeh11:

26 minutes ago, NemanjaKg said:

Izgleda da Rastko bas ne zeli da skine  mrak. 

Taman mu doveli da nesto pricvrlji , a on zapalio od kuce.

Ja poceo da gledam GOT, nisam do sada, i mislim da necu nastaviti, odgledao prve 2 sezone, cini mi se kao da je zesce sranje, izvikana serija.

Ne znam cemu tolika fama? Ubiju jednog od najboljih likova u prvoj sezoni i onda kepec kojem se svi rugaju, ismevaju, svasta nesto postaje glavni baja, i taman kad ih ovi sateraju u cosak dolazi mu caca u zadnjem trenutku spasava ih.. A sem toga, napravili su zbrku da covek ne moze da pohvata ko je ko, ko s kim ratuje, ko koga jebe.. S obzirom na reputaciju koju ima serija ne vidim za sad cime je opravdano, tipicno predvidivo sranje, samo nisam ocekivao da Neda Starka ubiju onako, sve ostalo sam mogao osetiti.

• Палац доле 1

Sve vise sam ubedjen da su Nemanjici namerno radjeni ovako jadno. Da nam i njih ogade.

1 hour ago, Kisli Krastavac said:

Ja poceo da gledam GOT, nisam do sada, i mislim da necu nastaviti, odgledao prve 2 sezone, cini mi se kao da je zesce sranje, izvikana serija.

Ne znam cemu tolika fama? Ubiju jednog od najboljih likova u prvoj sezoni i onda kepec kojem se svi rugaju, ismevaju, svasta nesto postaje glavni baja, i taman kad ih ovi sateraju u cosak dolazi mu caca u zadnjem trenutku spasava ih.. A sem toga, napravili su zbrku da covek ne moze da pohvata ko je ko, ko s kim ratuje, ko koga jebe.. S obzirom na reputaciju koju ima serija ne vidim za sad cime je opravdano, tipicno predvidivo sranje, samo nisam ocekivao da Neda Starka ubiju onako, sve ostalo sam mogao osetiti.

Na početku serije stvarno nema nedodirljivih, i to je jedna od stvari koja je sigurno doprinula draži serije. Do početka GOT-a, najpopularnije serije se uglavnom imale jednog glavnog lika koji je bio nedodirljiv, posebno zato što je serija nosila njegovo ime :mrgreen:

U tim prvim sezonama je ubedljivo najzanimljivija politika i razne spletke u kojima svako pokušava da dođe do svojih ciljeva. Serija je ipak epska fantazija, tako da je ipak ne bih svrstavao u isti koš sa npr Sopranosima i Breaking Bad-om, ali je ipak vredna gledanja. 

• Палац горе 1

Pa dobro, za sad osim toga sto su ubili Neda i sto je Roberta ubila svinja niko vazniji nije ni otisao na onaj svet, mada, ima i onaj Drogo al njima je svakako najmanje bila posvecena paznja.

Ne znam, mozda subjektivno misljenje ali meni su prve dve sezone jako predvidive osim ubistva Neda Starka kao sto rekoh. Tipicna kao Holivudski filmovi, ja sam najvise razocaran propalim napadom na onu tvdjavu u drugoj sezoni, evo sad sam gledao i ne mogu zapamtim kako se zove :D  Mislim, dodje 100 hiljada ljudi, taman ih poubijaju sve i u zadnjem trenutku dolazi "supermen" i spasava ih.. I osecao sam da ce Kejtlin da oslobodi "kraljeubicu" a zatim i da ce Rob da krese onu medicinsku sestru i pregazi obecanje koje su dali za onaj most i posto nisam gledao 3 sezonu pretpostavljam da ce sad oni da se povuku i da se "svete". Nije bilo tesko ni predvideti to cim su se videli, a ne svidja mi se (al ko me sta pita :D ) sto su sve kurve u seriji, od toliko zena u seriji ne mozes za vise od 2 reci da nisu kurve.

Ja sam licno ocekivao vise, dobro, 2 sezone od 7 je premalo da bi se donosio konacan sud , videcu dal cu i kad nastaviti dalje.

Preporučio bih da pogledaš treću, posebno su zanimljive poslednje epizode u toj sezoni :mrgreen:

• Гроф 1

Rastko postaje Sava, a već kao svetac je na fresci u crkvi. Ogroman propust. 

IMG_20180225_225820.jpg

• Палац горе 3
  • Хаха 1
  • Збуњен 1

Rastko je ustvari Terminator, vratio se u proslost.

• Палац горе 1

Odgledao sam prvu sezonu Vikinga. Dobra je. Nisam znao da imaju bas toliko bogova. I opet nisam zapamtio kako se zovu. Odin, Tor, Loki, Freja... Ne znam dalje, a mrzi me trenutno da guglam...

• Палац горе 1
  • Палац доле 1

Koje sranje Nemanjići, svakom epizodom sve gore i gore ::(:

7 hours ago, Kisli Krastavac said:

5 hours ago, Kisli Krastavac said:

Pa dobro, za sad osim toga sto su ubili Neda i sto je Roberta ubila svinja niko vazniji nije ni otisao na onaj svet, mada, ima i onaj Drogo al njima je svakako najmanje bila posvecena paznja.

Ne znam, mozda subjektivno misljenje ali meni su prve dve sezone jako predvidive osim ubistva Neda Starka kao sto rekoh. Tipicna kao Holivudski filmovi, ja sam najvise razocaran propalim napadom na onu tvdjavu u drugoj sezoni, evo sad sam gledao i ne mogu zapamtim kako se zove :D  Mislim, dodje 100 hiljada ljudi, taman ih poubijaju sve i u zadnjem trenutku dolazi "supermen" i spasava ih.. I osecao sam da ce Kejtlin da oslobodi "kraljeubicu" a zatim i da ce Rob da krese onu medicinsku sestru i pregazi obecanje koje su dali za onaj most i posto nisam gledao 3 sezonu pretpostavljam da ce sad oni da se povuku i da se "svete". Nije bilo tesko ni predvideti to cim su se videli, a ne svidja mi se (al ko me sta pita :D ) sto su sve kurve u seriji, od toliko zena u seriji ne mozes za vise od 2 reci da nisu kurve.

Ja sam licno ocekivao vise, dobro, 2 sezone od 7 je premalo da bi se donosio konacan sud , videcu dal cu i kad nastaviti dalje.

Pa jesi li provalio ko je ubio kraljevu desnicu(Dzona Arina) na samom startu, ili jesi li predvideo da ce Bejlis da izda Neda. . .ili ko je poslao ubicu da ubije malog Starka. Jesi li predvideo da Sersi nema ni jedno dete sa Robertom, nego da su sva Dzejmijeva. Nije bas Roberta svinja ubila sama od sebe, neko mu je po necijem nagovoru sipao "rujno vino" u pehar.Nzm sad kojih jos zavrzlama ima tu, bojim se da ne zakacim nesto iz trece sezone. . .nzm sta se desava na zidu ili preko mora. Jesi predvideo da Dzora spijunira Kalisi i salje informacije celavom. Ili ko je majka Sneznom. . . Svi smo znali da ce Rob da povali medicinsku sestru. . . 
Likova ima dosta ali niko se je pojvaljuje reda radi, svaka kuca je bitna. Mene su nervirala slicna imena tih kuca tipa Tajrel, Tarli, Tali. . .Tek ce da se pojave neke velike kuce koje se trenutno drze po strani. . .

Jos nesto uopste nije isti utisak o seriji kada je gledas od pocetka 10 epizoda godisnje i tako razvuci 7 godina, ili kad u mesec dana ili 20 dana pogledas 2 sezone.

• Палац горе 3

16 hours ago, AleksMCZ said:

Odgledao sam prvu sezonu Vikinga. Dobra je. Nisam znao da imaju bas toliko bogova. I opet nisam zapamtio kako se zovu. Odin, Tor, Loki, Freja... Ne znam dalje, a mrzi me trenutno da guglam...

Serija je sve bolja i bolja kako idu sezone. Ova sezona sto je zadnja izasla je vrhunska.

@IBRS Objasnio sto se tice predvidivosti GoT-a.

• Палац горе 2

7 minutes ago, МиланЦЗБГ said:

Али, најјаче синоћ ми је кад онај учитељ каже " што би рекао наш народ, не зна где удара". Крај 12. века, еј, ало, па ало!

Ili scena na bojnom polju, Nemanja sa sinovima jede i zajebava cara Vizantije, nadvikuju se na srpskom :smeh11:

• Лајк 2
  • Хаха 2

Jel ima neko neki link da se gleda ubice mog oca preko neta

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада