Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

54 minutes ago, Crow said:

@AleksMCZ Погледао скоро и ову серију, није лоша, уколико се пређе преко America **** yeah фазона, многе ствари су зачуђујуће тачно и веродостојно представили, слична је као Strike Back, па баци поглед

https://www.imdb.com/title/tt6473344/

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Hvala. 

Imam gomilu slobodnog vremena u poslednje vreme, ali i gomilu drugih epizoda sto se pojavile, pa cu tesko uglaviti i ovo. Nisam bas toliki fanatik. Ali svakao cu da je bukmarkujem. 

• Палац доле 1

Odgledao sam 5 epizoda Altered Carbon-a. Za sada serija bas obecava. SF, misterija, akcija, golotinja. Svega pomalo. Valjda nece da ujebu nesto.

• Палац доле 1

Nemanjici pocinju u sledecu nedelju, kao i ono Bajicevo cudo na Pinku.

2 minutes ago, Dr. Mabuz said:

Nemanjici pocinju u sledecu nedelju, kao i ono Bajicevo cudo na Pinku.

A šta je sa one serije PET? Kad to počinje? 

Verovatno ce krenuti posle Nemanjica, posto je bila neka prica da krecu na prolece.

• Палац горе 1

1 hour ago, dragan wien said:

A šta je sa one serije PET? Kad to počinje? 

У марту.

• Палац горе 3

Moram da kažem da mi prija da gledam serije Shameless I Orange is the new Black u poslednje vreme uz ono što inače gledam. Lake za gledanje baš, preporuka. 

• Палац горе 1

11 hours ago, AleksMCZ said:

Odgledao sam 5 epizoda Altered Carbon-a. Za sada serija bas obecava. SF, misterija, akcija, golotinja. Svega pomalo. Valjda nece da ujebu nesto.

Odgledao sam celu sezonu ali bolje da ne pisem nista jer sta god da napisem moze da otkrije u kom pravcu ce radnja ici. 

Baci ovde utiske kad odgledas i drugih 5 epizoda da vidimo da li je serija ispunila ocekivanja.

• Палац горе 1

Ko je ljubitelj Cyberpankčine nema šta da se razmišlja ,obavezno štivo.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

I ja sam juče počeo Carbon, gledao dve epizode. sviđa mi se za sad. Obuhvatili su širok uzorak sisa

Ако немате ништа паметније гледајте британску серију Снеч, добра је. Базирана је на истоименом филму, па ко воли филм требало би и ово да му се свиди.

• Палац горе 1

Odgledao sam prvu sezonu "Knightfall"-a (http://www.imdb.com/title/tt4555364/) i mogu reci da mi je zabavna, cim sam odgledao sve.

Isprva mi je delovalo kao losa serija sa losom produkcijom i glumom, medjutim vremenom su izgleda i poradili na tome (il' sam se ja prosto navikao) pa je sve skupa ispalo jos i ok. Postoje neke mainstream stvari koje ne mogu da svarim.. primera radi poglavar hrama Templara u Parizu je u tajnoj ljubavnoj vezi sa KRALJICOM Francuske, dok mu je tada najbolji prijatelj kralj Filip. Pored toga ima jos nekih stvari reda radi ubacenih, cisto da bi serija bila 'za svakoga'. 

Sto se same price tice, cak i neko ko nikad cuo za Templare nije, prosto nece poverovati da je ista tu radjeno po istinitom dogadjaju.. Tako da, serija je jedan mastoviti prikaz potrage za svetim Gralom, sa zanimljivim i manje zanimljivim elementima. Naravno, ima dosta obrta, predvidljivih i nepredvidljivih desavanja.. recimo kao neka slabija verzija GoT sto se toga tice. Sve u svemu, kada sve saberem i oduzmem, verujem da cu svakako seriju odgledati do kraja.. da mi je drzi paznju - drzi.

Jedna zanimljivost za one koji ne znaju, postoji i red Templara u Srbiji koji su podgrupa medjunarodnog reda Templara - OSMTH. Da ne bude neke zabune, posto poznajem dvojicu clanova, nije u pitanju neki pokusaj sekte, baziraju se na zdravoj ideologiji (iako meni nikad nece uci u glavu kako jedan iskljucivo katolicki pokret kroz istoriju moze da dodje do pravoslavlja). Jedne od tacaka su im izmedju ostalog obnova i zastita nasih crkava i manastira, kao i pomoc narodu sa Kosova.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

BBC je u koprodukciji sa Netfilksom snimio seriju Troy: Fall of a city, vec poznata prica samo sto je ovaj put ispricana iz ugla gledanja Trojanaca.

Ima 8 epizoda i najskuplja je serija koju je BBC ikad snimio, kazu da je kostala 2 milona € po epizodi.

Nazalost nisu mogli da odole bolesti novog doba koja se zove politicka korektnost te su glumci koji glume Ahila i Zevsa crnci...

http://www.imdb.com/title/tt5103758/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

• Палац горе 2

Od onog Bajicevog cuda cu pobeci ko djavo od krsta, mogu samo da zamislim na sta ce serija liciti kad ce Milan Kalinic i Marijana Micic imati zapazene uloge u seriji :facepalm:

• Хаха 3

Радашин спремио баш неку ултра трешчину. Треба то погледати из глупости :biggrin:

И убити једно 1230005689417 можданих ћелија по епизоди. Након целе сезоне постајеш гласач СНС-а готово па са стопроцентном сигурношћу...

• Хаха 2

Ono sto je ocigledno da je dobio sut kartu od RTS-a, cim je presao kod ovog degenerika Mitrovica...Namerno sad krece sa serijom, cisto da bi Nemanjici imali "konkurenciju" i da bi posle mogao da kenja kako je njegova serija gledanija od velikog projekta RTS-a. Isto tako je kenjao da su njegovi Psi gledaniji od Senki... Od komicnih domacih serija jedino mozda vredi Istine i lazi, gluma je ocajna ali serija je simpaticna, nije lose za odmaranje mozga.

Bajic je naklonjen Zutacima, dovlacio je Tadica i Dacica na snimanje Selo gori, i tamo im se cepio za sve pare.

51 minutes ago, Crow said:

И убити једно 1230005689417 можданих ћелија по епизоди. Након целе сезоне постајеш гласач СНС-а готово па са стопроцентном сигурношћу...

Ја иовако гласам за СНС невидим проблем!

• Хаха 2

Nakon stote montaže koja im verovatno ništa neće pomoći, ali ajde, opet za vikend kreću Nemanjići. 

Pocela VII sezona HOMELAND-a ko gleda...

• Палац горе 2
  • Хвала 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада