Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Drzavni sluzbenik epizoda 5

720p  - ja sam skinuo ovu verziju

https://uptobox.com/zvlji7dtrl8p

1080p

https://clicknupload.org/g22akhzmrrxs

https://1fichier.com/?x433hrsymshuvygqiaci

https://uptobox.com/zhgzdl6rwkwh

pa biraj

1 hour ago, Dr. Mabuz said:

Znaci najjaca scena kad Slavko izlazi iz kancelarije i kaze " Nisam bre ja drzavni sluzbenik ,ja sam privatnik " :) 

Al sto je ***** ona koleginica zene glavnog junaka sto trazi listing poziva ....Auuuu jebote deda nisam skoro video ono ...Ko je ona zna li neko?

Не гледам ту серију па не знам али ако је то та Кајзер она и у Селу гори има експлицитних сцена а и у оној болештини од филмА, тако волшебно названог, Српски филм...

Spoiler

Au koji Thug Life momenat na gozbi kad Sansa pita šta zmajevi jedu a Deneris odgovara "šta god požele" i lagani pogled u Sansu, samo je falila muzika, naočari, buksna i natpis Thug Life za najjaču scenu ikada :D

Mnogo moćnih scena je bilo. 

Uvode sve moguće konflikte interesa, neriješene konflikte iz ranijih sezona, spajaju neke nespojive likove da budu zajedno, ponovo borba oko porodica.. Sve će to da smućkaju na Sjever. 

• Палац горе 2

Jel jos kome onaj Bren ide na onu stvar? Koliko me nerviraju te scene sa njim, prvo kad ne vidi sestre godinama, ne znaju jesu li zivi svo to vreme, onda se vide, i nista, nema emocije, nema ni zagrljaja, ma kao da je kanen video. Onda i sad isto sa Dzonom, ovaj se raduje, grli ga al majmun nista, kao da ga dusmanin grli. Meni jako iritantan lik

Malo i Deneris smara sa onim potenciranjem da je kraljica, jos na čelu da istetovira to.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

28 минута раније, Valar_Morghulis said:

Jel jos kome onaj Bren ide na onu stvar? Koliko me nerviraju te scene sa njim, prvo kad ne vidi sestre godinama, ne znaju jesu li zivi svo to vreme, onda se vide, i nista, nema emocije, nema ni zagrljaja, ma kao da je kanen video. Onda i sad isto sa Dzonom, ovaj se raduje, grli ga al majmun nista, kao da ga dusmanin grli. Meni jako iritantan lik

Malo i Deneris smara sa onim potenciranjem da je kraljica, jos na čelu da istetovira to.

Ebe te sto si emotivac :) ......Elem i meni malo Bren ide na k......Al vazno je da je Dzon ciganin , rece na onom skupu " IZABRAO SAM SEVER " ..A svi smo izabrali brate moj ciganski :) 

3 hours ago, keyser_soze said:

Al sto je ***** ona koleginica zene glavnog junaka sto trazi listing poziva ....Auuuu jebote deda nisam skoro video ono ...Ko je ona zna li neko?

Meni je preslatka ona glumica sto se mrcila sa onim u ambasadi u prvo epizodi i sa onim celavim u prosloj 😍

Znaci samo 8 likova od pocetka do kraja je preživelo seriju, od tih 8 jedan je Bren, jos 7 je ostalo.

Posted (измењено)

GAME OF THRONES - utisci o prvoj epizodi posljednje sezone - Spoiler Alert

Što se tiče utisaka iz prve epizode konačne sezone, najviše me intrigira Juronov razgovor sa Jarom u kojem joj lakonski odgovara da će ako zatreba, nakon što "obavi određene radnje" sa kraljicom, Zlatnu družinu prebaciti pod Denerisinu komandu. 

Može li to biti nagovještaj konjice koja stiže u posljednji čas da preokrene tok izgubljene bitke, po uzoru na scenario Bitke Kopiladi i ulogom koju su u njoj imali vitezovi Vejla. Promijena Juronovog karaktera potpuno bi se uklopila u obrazac razvoja likova iz serije u kojem potpuni negativci, postaju heroji.

Nije mi baš logično da je Sersi poslala Brona da ubije braću.
Jedna od posljednjih scena iz prethodne sezone je ona kada joj Džejmi daje do znanja da odlazi, ona mu preti Planinom, ali ga ipak pusti da ode. Nema logike da odmah potom šalje Brona da ga ubije. Prije mi se čini da ga šalje da ga zaštiti, vjerovatno znajući za njihovu povezanost i da Bron ipak ne bi ubio Džejmija. 

Vjerujem da Džon neće reći Deneris za svoje porijeklo ili joj barem neće reći odmah. To bi moglo da poljulja njihovo vojno savezništvo koje je Džonu najpreče od svega, a sem toga on nema nikakav materijalni dokaz za svoje porijeklo. Barem dok se na pojavi jedini živi svjedok, Lord Howland Reed, (otac Jojena i Meere Reed), koji je pratio Neda Starka u Tower of Joy kada je Ned uzeo Egona od Liane na samrti. Mada bi i to bilo svjedočenje iz druge ruke. Doduše na suđenju Littlefingeru vidjeli smo da se Branova vizija smatra zakonito izvedenim i validnim dokazom 

Već se u 7. sezoni nazirala intencija da se polako relativizuje Denerisin imidž besprekorne heroine, a da se Sansa prikaže u sve boljem svijetlu. 

I u prethodnoj sezoni sam dramatično promijenio stav o Sansi, a na početku ove sezone javno je proglašavam mojom ljubimicom i favoritom među ženskim likovima.

Da budem potpuno iskren, mišljenje o Sophie  pomijenio sam još gladajući je u X-manu

A što se nagovještaja novih romansi tiče: čini se da su bili u pravu "analitičari" koji su predviđali da će ipak doći do "orođavanja" dve kuće, planirano još s početka serije, brakom između Robertovog sina i Nedove kćerke.

Edited by sofronijep
  • Палац горе 1

Na nagovor prijatelja odlucim se da pogledam tu cuvenu seriju GOT i malo je reci da sam odusvljen pogotov prvoih 5 sezona su bili spektakularni inace do te sezone je i pisana knjiga.Mogu reci da su svi Lanisteri mnogo bolje docarali ulogu nego Stark porodica inace tu mi je mala Arya nekako najbolje snasla.Lik koji me je najvise nerivaro je onaj mali Dzofri zaista sam se jedva susdrzavao da ne preskocim kadrove u kojima se on pojavljuje dugo nije bio iritantiji lik od njega.Inace ona scena gde dzejmi i sersei vode ljubav pored groba svoga sina je tako heavy on nisam mogao da dodje sebi :)

Bilo je tu i dosta nepotrebnih likova poput Stanisa i njegovog odnosa prema cerki i svojoj zeni zaista nepotrebno.Sto se tice Berna Starka naravno da posle onog desavanja kod stabla on vise nije isti covek tj iskljucio je potpuno emocije i postao je vrana tako ne znam sta ste ocekivali.

Sto se tice 8 sezone i te prve epizode ne znam sta ste ockeivali da ce odmah sve da otkriju inace malo sam razocaran reakcijom kkako je uradjena kada Dzon saznaje da mu je tetka Deneris i da on nije sin Neda Starka ali zato su se iskupili sa susreto Dzona i Arje.Takodje nadam se da sezona nece ici u smeru Sansa-Deneris i dalje se nadam da ce finale biti spektakularno i da nece biti klise da svi poginu na kraju.Takodje bi se osvrnuo i na ulogu Theona Grejdzoja isto je trebalo da mu se ugusi lik posle 5 sezone

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада