Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Recommended Posts

AleksMCZ    35,222

Kako lik glumi, svaka mu cast. Od samog pocetka mi je jedan od najomiljenijih likova.

Црепајац    1,132

ne znam koliki si fan franshize (ja sam hardcore iskren da budem,odrastao sam uz ovo) ali cisto da znas,u julu krece novi serijal pod nazivom dragon ball super :D ps.alal ti ***** za avatar Tyrion BOGOTAC !!!

Veliki fan takodje,pogotovo ranije.Znam,znam,gledaće se naravno :D 

Hahaha hvala,omiljeni lik u seriji.Genijalan je.Što reče Marko Šelić Marčelo kad su ga pitali koji mu je omiljeni lik iz GoT: ''Tyrion,mi kepeci moramo da se podržavamo'' :D

• Палац горе 2

Berloq    3,467

The wire je najbolja serija ikada uz BreakingBad, po meni.

Јури    20,198

Isto gledam Game of thrones. 

Počeo i Carstvo poroka zbog brata Buscemia ali mi par epizoda kasnio prevod i batalim sve.  :smeh211:

A i nije me odmah "kupilo" da moram da gledam. 

Berloq    3,467

Boardwalk Empire ni mene nije kupio prvih par epizoda..Gurao sam nekako, pravio pauzu, razmisljao da li da nastavim...Ostalo je istorija. :D

Vrhunska serija, narocito druga i treca sezona.

• Палац горе 1

yagami light    3,237

Veliki fan takodje,pogotovo ranije.Znam,znam,gledaće se naravno :D

Hahaha hvala,omiljeni lik u seriji.Genijalan je.Što reče Marko Šelić Marčelo kad su ga pitali koji mu je omiljeni lik iz GoT: ''Tyrion,mi kepeci moramo da se podržavamo'' :D

ahahaha nisam znao da je  Marchelo to izjavio,ubo ga je kao prstom u...oko xD 

Lux    8,187

Ajmo strip fanovi DC-a ... Ko ce gledati ove dve serije ??

Opasan udarac daju Marvelu

• Палац горе 1

AleksMCZ    35,222

Ovo prvo cu da gledam 100%, a Supergirl ne znam...

Звездан    2,539

Suits одлична серија, одгледао преко popcorn сајта све епизоде и са нестрпљењем чекам нову сезону на лето. Поред њих пратим и Игру Престола, дуго ми је требало да прежалим Старкове, сад ми је опет ок. Чуо сам да је добра House of cards па се спремам да је гледам.

• Палац горе 1

MisterDelija    13,301

koji selfi :-D 

Nego sta mislite, ima li teorije da je Jon Snow Targarijan jer je ubio hodaca bez onog stakla?

11390437_10155733310295624_2604386880118680501_n.jpg

• Палац горе 1

RASMC    2,123

Ubio ga je jer je njegov mač iskovan od valirijskog čelika, što je dosta slično zmajskom staklu (ili kako su već preveli). Najverovatnije je Džon Targarijen - Ludi Kralj + sestra Neda Starka. Još od "True Detective"-a nisam ovako očekivao novu epizodu neke serije.

• Палац горе 3

ultra_prag    688

нисам баш упратио фино, тако да је можда неко већ преопручио...али ова серија је мени једна од бољих, сигурно у прве три омиљене...

:)

http://www.imdb.com/title/tt1124373/

Colonello    1,828

Jel gledao neko seriju iZombie ?  :)  Inace jel ima negde da se gleda ili skine serija "Ballers" ?

Crow    4,648

нисам баш упратио фино, тако да је можда неко већ преопручио...али ова серија је мени једна од бољих, сигурно у прве три омиљене...

:)

http://www.imdb.com/title/tt1124373/

​Узми и гледај ово, исти тим је радио обе серије и исти лик је написао обе серије само Значка одржава квалитет свих 7 сезона док се СоА претворила у шпанску серију после 4 сезоне.

http://www.imdb.com/title/tt0286486/?ref_=nv_sr_2

• Палац горе 1

ultra_prag    688

​Узми и гледај ово, исти тим је радио обе серије и исти лик је написао обе серије само Значка одржава квалитет свих 7 сезона док се СоА претворила у шпанску серију после 4 сезоне.

http://www.imdb.com/title/tt0286486/?ref_=nv_sr_2

​важи брате...тражио сам ту серију на попкорну али нема, па ме мрзило да гледам онлине...али сад већ ћу је погледати :drinks:

• Палац горе 1

IBRS    6,929

E sto sam pratio Game of thrones pratio sam. . . stvarno nema smisla. Da ne kvarim vama sto pratite seriju a jos niste odgledali psolednju epizodu sezone, ali verujem da ce vecina izgubiti volju za serijom.

• Палац горе 3

nidzooo    472

E sto sam pratio Game of thrones pratio sam. . . stvarno nema smisla. Da ne kvarim vama sto pratite seriju a jos niste odgledali psolednju epizodu sezone, ali verujem da ce vecina izgubiti volju za serijom.

​Ovima sto nisu pogledali posljednju epizodu, bolje je da i ne gledaju :D

• Палац горе 1

Ambasador    5,524

E sto sam pratio Game of thrones pratio sam. . . stvarno nema smisla. Da ne kvarim vama sto pratite seriju a jos niste odgledali psolednju epizodu sezone, ali verujem da ce vecina izgubiti volju za serijom.​

Mogli bi za promenu da se malo drže knjige, ako već po njoj rade seriju. Onaj matori Martin je sve ovo dozvolio i on mi više ide na onu svar. Neka crkne taj matori govnar i neka nikad ne napiše kraj knjige. Cela serija je otišla u k***c.

• Палац горе 1

IBRS    6,929

Sad stvarno nema razloga da pratim, svi likovi zbog koje sam pratio seriju su mrtvi.Dal su ono dvoje zivi sto su skocili sa zida?. . . Bitno je da se pokvarena plavusa prosetala gola kroz grad jedno 8 poslednjih minuta serije. I ovde paznja opada kako epizode i sezone odmicu, previse nekih dijaloga, radnja sporije ide.

• Палац горе 2

Lux    8,187

​Vratice Dzona.. Ona crvenokosa vestica ce ga vaskrsnuti.. On je potvrdio da je mrtav za sada i da se nece pojavljivati u 1 epizodi nove sezone...

Postoje 3 solucije,jedna je da ga ova vestica ozivi,druga je da postane beli hodac i treca je da ce postati ''duh'' onaj pas vuk sta je vec..

I Sersei se nije prosetala gola,nego su stavili njenu facu na dublerku.. Ona u ugovoru ima da se nece pokazivati gola na seriji...

I Sansa nije mrtva prezivece.. To se zna za sada..

Ali mnogo ocajan kraj serije,pobise sve Starkove bas Martin nije normalan.. Lanistere ostavlja sve a Stark ostali su za sad Sansa i ona mala i onaj drugi brat koji je ko zna gde i kao seta se zemljom i Bren koji ne znam da li ce biti u sledecoj sezoni... Ma idi bre