Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

pedja789

Звездаши
  • Постова

    59
  • Придружио се

  • Последња посета

About pedja789

  • Рођендан 06/24/1993

Информације профила

  • Пол
    Male
  • Локација:
    Србија

Последњи прегледи профила

1,475 profile views

pedja789's Achievements

Петлић

Петлић (2/10)

76

Репутација на форуму

  1. Златна лига (Беч, 19.12.2015) Појачања за Златну лигу: - Марко Вукићевић (-66) - Илија Цигановић (-66) - Ентони Зинг (-73) - Абдуло Тангијев (+90) четвртфинале ТСВ Абенсберг - Црвена звезда 4-1 -66 Георги Зантараја - Марко Вукићевић 1-0 -73 Саги Муки - Ентони Зинг 1-0 -81 Свен Мареш - Бојан Дошен 1-0 -90 Марк Одентал - Дмитри Герасименко 0-1 +90 Дмитри Петерс - Абдуло Тангријев 1-0 репесаж Галакси Тајгерс - Црвена звезда 3-2 -66 Александер Вичингер - Марко Вукићевић 0-1 -73 Миклош Унгвари - Ентони Зинг 1-0 -81 Марсел От - Бојан Дошен 0-1 -90 Марко Бубања - Дмитри Герасименко 1-0 +90 Ор Сасон - Абдуло Тангријев 1-0 1. Фајтер Тбилиси 2. ТСВ Абенсберг 3. Спортинг Лисабон 3. Јавара Нева 5. Галакси Тајгерс 5. Динамо Аланија 7. Црвена звезда 7. СГС Љубиша Мајдов, Ентони Зинг, Немања Мајдов, Абдуло Тангријев, Стефан Мајдов, Дмитри Герасименко, Андрија Ђуришић Марко Вукићевић, Страхиња Бунчић, Илија Цигановић, Бојан Дошен
  2. Европско првенство за клубове* (Хофдорп, 20.12.2014) *данас Лига Европе Појачања за ЕП: -Ентони Зинг (-73) -Абдуло Тангријев (+90) 1/8 финала Спортинг Лисабон - Црвена звезда 1-4 -66 Сергиу Олеиник - Предраг Николајевић 1-0 -73 Мигел Гереро - Ентони Зинг 0-1 -81 Анри Егутидзе - Немања Мајдов 0-1 -90 Алон Сасон - Дмитри Герасименко 0-1 +90 Хорхе Фонсека - Абдуло Тангријев 0-1 четвртфинале Црвена звезда - Бајстербош 5-0 -66 Предраг Николајевић - Крајн Шетерс 1-0 -73 Ентони Зинг - Џејми Бенет 1-0 -81 Немања Мајдов - Вајнанд Петерс 1-0 -90 Дмитри Герасименко - Дан Де Јонге 1-0 +90 Абдуло Тангријев - Берaнд Рорда 1-0 полуфинале Фајтер Тбилиси - Црвена звезда 5-0 -66 Шалва Кардава - Предраг Николајевић 1-0 -73 Нугзари Таталашвили - Ентони Зинг 1-0 -81 Автандили Чрикишвили - Немања Мајдов 1-0 -90 Варлам Липартелиани - Дмитри Герасименко 1-0 +90 Адам Окруашвили - Абдуло Тангријев 1-0 за бронзу Сартовил - Црвена звезда 1-4 -66 Клемент Чукиевич - Предраг Николајевић 1-0 -73 Тристан Авалиани - Ентони Зинг 0-1 -81 Дмитри Гомеш Тавареш - Немања Мајдов 0-1 -90 Венсан Масимино - Дмитри Герасименко 0-1 +90 Набил Залаг - Абдуло Тангријев 0-1 1. Фајтер Тбилиси 2. Кенамџу Харлем 3. Црвена звезда 3. Спортинг Лисабон 5. Сартовил 5. Сагареџо ФФ Суперстарс 7. Бајстербош 7. Шаболовка Москва Иван Тодоров, Стефан Мајдов,?, Дмитри Герасименко, Немања Мајдов, Абдуло Тангријев, Бојан Дошен, Андрија Ђуришић Ентони Зинг, Страхиња Бунчић, Предраг Николајевић, ?
  3. Појединачно првенство Србије (Врњачка бања, 21.5.2016) стоје: Милош Мандић, Стефан Мајдов, Александар Крсмановић, Милош Мијановић, Бојан Дошен, Бошко Остојић, Милица Николић, Божидар Божинић. Немања Мајдов, Страхиња Бунчић, Иван Ђукановић; клече: Ана Ранђеловић, Јелена Остојић, Марко Сарић, Предраг Николајевић, Милан Бунчић, Катарина Денић, Милан Николић. -48 Милица Николић - 1. место финале Андреа Стојадинов W Андреа Стојадинов, Милица Николић, Марија Вуковић, Јулијана Савић -66 Марко Сарић - 3. место -66 Предраг Николајевић - 2. место Предраг Николајевић, Марко Вукићевић, Денис Јуракић, Марко Сарић -73 Милан Бунчић - 3. местo -73 Страхиња Бунчић - 2. место Страхиња Бунчић, Немања Петровић, Филип Јовановић, Милан Бунчић -81 Бојан Дошен - 2. место -81 Немања Мајдов - 1. место Бојан Дошен, Немања Мајдов, Јован Нишкановић, Вукашин Ковачевић -90 Бошко Остојић - 2. место Бошко Остојић, Мирољуб Ивезић, Петар Ћирковић, Бошко Бореновић -100 Милош Мандић - 1. место Слободан Ђорда, Милош Мандић, Младен Ђиновић, Предраг Будић +100 Александар Крсмановић - 3. место Жарко Ћулум, Владимир Гајић, Никола Јеремић, Александар Крсмановић
  4. ИЈФ Светски тур Хавана Гран при (22-24.1.2016) -90 Дмитри Герасименко - 7. место 1/16 финала Жоао Малдонадо (Никарагва) W 1/8 финала Магомед Магомедов (Русија) W четвртфинале Кеџау Њабали (Украјина) L репесаж Шунџао Ченг (Кина) L Париз Грен слем (6-7.2.2016) -48 Милица Николић - 7. место прва рунда Соња Вирт (Немачка) W 1/8 финала Тасијана Лима (Гвинеја-Бисау) W четвртфинале Уранцецег Мункбат (Монголија) L репесаж Ева Черновицки (Мађарска) L -90 Дмитри Герасименко прва рунда Роман Буфе (Француска) L Дизелдорф Гран при (19-21.2.2016) -48 Милица Николић прва рунда Амели Росено (Израел) W 1/8 финала Бокјеонг Џеонг (Јужна Кореја) L -90 Дмитри Герасименко прва рунда Давид Руиз (Шпанија) W 1/16 финала Тиаго Камило (Бразил) L Тбилиси Гран при (25-27.3.2016) -48 Милица Николић прва рунда Река Пуп (Мађарска) W 1/8 финала Марина Черниак (Украјина) L -81 Немања Мајдов прва рунда Нациф Елиас (Либан) L -90 Дмитри Герасименко - 7. место 1/16 финала Каролис Бауза (Литванија) W 1/8 финала Шахин Гахраманов (Азербејџан) W четвртфинале Маркус Ниман (Шведска) L репесаж Магомед Магомедов (Русија) L Самсун Гран при (1-4.4.2016) -48 Милица Николић прва рунда Аурора Урани (Француска) W 1/8 финала Дилара Локманхеким (Турска) L -81 Немања Мајдов прва рунда Рамунас Дибурис (Литванија) W 1/16 финала Нациф Елиас (Либан) L Баку Грен слем (6-8.5.2016) -90 Дмитри Герасименко 1/16 финала Самат Јесен (Казахстан) L Будимпешта Гран при (25-26.6.2016) -48 Милица Николић - 3. место четвртфинале Мелани Клемон (Француска) W полуфинале Хироми Ендо (Јапан) L за бронзу Река Пуп (Мађарска) W Роман Ивин (Француска), Хироми Ендо (Јапан), Тасијана Лима (Гвинеја-Бисау), Милица Николић (Србија) -81 Бојан Дошен - 5. место прва рунда Богдан Зуско (Украјина) W 1/8 финала Елемер Соч (Румунија) W четвртфинале Папе Дуду Ендиаје (Француска) W полуфинале Иван Нифонтов (Русија) L за бронзу Атила Унгвари (Мађарска) L -81 Немања Мајдов - 7. место прва рунда Ален Апрахамиан (Уругвај) W 1/8 финала Радослав Кошчински (Пољска) W четвртфинале Свен Мареш (Немачка) L репесаж Атила Унгвари (Мађарска) L -100 Милош Мандић прва рунда Јонатан Фагерхил (Шведска) W 1/8 финала Михаел Корел (Холандија) L Тјумен Гран при (16-17.7.2016) -48 Милица Николић - 3. место четвртфинале Сабина Гилиазова (Русија) W полуфинале Наталија Комова (Русија) L за бронзу Олга Титова (Русија) W Наталија Комова (Русија), Фуна Тонаки (Јапан), Милица Николић (Србија), Сабина Гилиазова (Русија) Загреб Гран при (23.25.9.2016) -48 Милица Николић - 1. место четвртфинале Шејен Муније (Француска) W полуфинале Анастасија Павленко (Русија) W финале Ноа Минскер (Израел) W Ноа Минскер (Израел), Милица Николић (Србија), Шејен Муније (Француска), Фјола Кељменди (АПКиМ) -73 Милан Николић прва рунда Фриђеш Сабо (Мађарска) W 1/8 финала Дмитро Канивец (Украјина) L -81 Бојан Дошен - 5. место прва рунда Томас Моралес (Аргентина) W 1/8 финала Атила Унгвари (Мађарска) W четвртфинале Дамјан Шварновиецки (Пољска) L репесаж Асаф Чен (Израел) W за бронзу Аслан Лапинагов (Русија) L -90 Немања Мајдов прва рунда Кристиан Бодирлау (Румунија) L Абу Даби Грен слем (28-30.10.2016) -48 Милица Николић - 2. место четвртфинале Наталија Бригида (Бразил) W полуфинале Уранцецег Мункбат (Монголија) W финале Отгонцецег Галбадрак (Казахстан) L Милица Николић (Србија), Отгонцецег Галбадрак (Казахстан), Наталија Бригида (Бразил), Уранцецег Мункбат (Монголија) -81 Бојан Дошен прва рунда Дидар Хамза (Казахстан) L -90 Немања Мајдов - 3. место прва рунда Фирудин Дадашов (Азербејџан) W четвртфинале Аксел Клерже (Француска) L репесаж Давид Кламерт (Чешка) W за бронзу Макс Стјуарт (Велика Британија) W Аксел Клерже (Француска), Александар Кукољ (Србија), Турал Сафгулијев (Азербејџан), Немања Мајдов (Србија) Токио Грен слем (2-4.12.2016) -48 Милица Николић - 7. место 1/8 финала Јурие Моризаки (Јапан) W четвртфинале Бокјеонг Џеонг (Јужна Кореја) L репесаж Хироми Ендо (Јапан) L -81 Стефан Мајдов прва рунда Веи-ченг Чанг (Тајван) W 1/8 финала Таканори Нагасе (Јапан) L -81 Немања Мајдов прва рунда Виктор Ахиавор (Гана) W 1/8 финала Аксел Клерже (Француска) L
  5. Европско првенство (Казањ, 21-24.4.2016) -48 Милица Николић 1/16 финала Наталија Комова (Русија) L -81 Немања Мајдов прва рунда Иван Петр (Чешка) W 1/16 финала Карлос Луз (Португалија) L -90 Дмитри Герасименко 1/16 финала Арон Хилдебранд (Немачка) W 1/8 финала Маркус Ниман (Шведска) L
  6. Европско првенство за клубове* (Београд, 17.12.2016) *данас Лига Европе Појачања за ЕП: - Дмитри Шершан (-66) - Ентони Зинг (-73) - Никола Јеремић (+90) 1/8 финала Црвена звезда - Шији Моранжис 3-2 -66 Дмитри Шершан - Фарид Бен Али 0-1 -73 Ентони Зинг - Самјуел Ензинго 1-0 -81 Бојан Дошен - Беноа Колин 1-0 -90 Немања Мајдов - Абдерахман Диао 1-0 +90 Дмитри Герасименко - Симеон Катарина 0-1 четвртфинале Црвена звезда - Лидо Рига 4-1 -66 Дмитри Шершан - Андреј Клоков 1-0 -73 Ентони Зинг - Дмитри Федосејенков 1-0 -81 Бојан Дошен - Филип Микуцкис 1-0 -90 Дмитри Герасименко - Аигарс Миленбергс 1-0 +90 Владимир Гајић - Станислав Бондаренко 0-1 полуфинале Кинезис Ниш - Црвена звезда 2-3 -66 Андрија Миленковић - Дмитри Шершан 0-1 -73 Филип Мосић - Ентони Зинг 0-1 -81 Френк Де Вит - Бојан Дошен 1-0 -90 Мирољуб Ивезић - Немања Мајдов 0-1 +90 Јури Краковецки - Никола Јеремић 1-0 финале Црвена звезда - Њу Стрим 2-3 -66 Страхиња Бунчић - Абдула Абдулжалилов 0-1 -73 Ентони Зинг - Сајан Ондар 1-0 -81 Бојан Дошен - Станислав Семенов 1-0 -90 Немања Мајдов - Хусен Халмурзаев 0-1 +90 Дмитри Герасименко - Александар Михајлин 0-1 1. Њу Стрим 2. Црвена звезда 3. СГС 3. Академик Никшић 5. Раковица 5. Кинезис Ниш 7. Гранд-Хорну 7. РСЦ Монтреј Андрија Ђуришић, Дмитри Герасименко, Дмитри Шершан, Ентони Зинг, Владимир Гајић, Бојан Дошен, Никола Јеремић, Немања Мајдов, Страхиња Бунчић
  7. Европско првенство за клубове (Париз, 21.12.2013) група ТСВ Абенсберг - Црвена звезда 5-0 -66 Себастијан Сејдл - Предраг Николајевић 1-0 -73 Кристофер Фелк - Милан Николић 1-0 -81 Свен Мареш - Бојан Дошен 1-0 -90 Кристоф Ламберт - Бошко Остојић 1-0 +90 Лукаш Крпалек - Божидар Божинић 1-0 1/8 финала Булоњ - Црвена звезда 3-2 -66 Роман Пусан - Предраг Николајевић 1-0 -73 Жонатан Алардон - Милан Николић 0-1 -81 Лоик Пиетри - Бојан Дошен 1-0 -90 Николас Брисон - Бошко Остојић 1-0 +90 Пјер Робин - Божидар Божинић 0-1
  8. Првенство Србије за жене (Кањижа, 11.12.2021) -50 Ирена Морар - 2. место (20 бодва за екипни пласман) Валентина Вучковић (Партизан Београд) L -53 Мерима Галетин - 3. место (15) I коло Исидора Живановић (Партизан Мол) L III коло Марија Игњатовић (Партизан Београд) L -57 Марија Ристић - 2. место (20) Катарина Гаћеша (Црвена звезда) L -57 Катарина Гаћеша - 1. место (25) Марија Ристић (Црвена звезда) L -62 Шемса Тодоровић - 2. место (20) I коло Јована Лазић (Витез Шабац) W III коло Луца Ђалуш (Херкулес Горњи Брег) W полуфинале Анастасија Јолдић (Тврђава Нови Сад) W финале Ана Фабиан (Потисје Кањижа) L -68 Сара Живић - 4. место I коло Ирена Влајић (Љ. Ивановић Геџа Младеновац) L II коло Ана Кочиш (Тврђава Нови Сад) L III коло Оршоља Фабиан (Потисје Кањижа) L Екипни пласман 1. Црвена звезда 112 - 7. титула 2. Потисје Кањижа 70 3. Партизан Београд 65 4. Тврђава Нови Сад 57 5. Партизан Мол 20 6. Херкулес Горњи Брег 15 7. Љ. Ивановић Геџа Младеновац 15 8. Витез Шабац 10
  9. Звездини џудисти на Олимпијским играма: Барселона 1992 (27.7-2.8.1992) -71 Мирослав Јочић 1/16 финала Хоакин Руиз (Шпанија) L Лондон 2012 (28.7-3.8.2012) -90 Дмитри Герасименко прва рунда Кинапеја Ромео Коне (Обала Слоноваче) W 1/8 финала Асли Гонзалес (Куба) L Токио 2021
  10. Суперлига Србије (Земун и Београд, 26-27.11.2016) Страхиња Бунчић, Милан Николић, Бојан Дошен, Дмитри Герасименко, Владимир Гајић I коло Црвена звезда - Жандармерија 5-0 -66 Страхиња Бунчић - Душан Стефановић 1-0 -73 Милан Николић - Ненад Богдановић 1-0 -81 Бојан Дошен - Александар Стаменковић 1-0 -90 Дмитри Герасименко - Милан Владисављевић 1-0 +90 Владимир Гајић - Дарко Васиљевић 1-0 II коло Црвена звезда - ОЏК Београд 5-0 -66 Страхиња Бунчић - Марко Вукићевић 1-0 -73 Милан Бунчић - Јован Мирковић 1-0 -81 Бојан Дошен - Теодор Симић 1-0 -90 Дмитри Герасименко - Бошко Бореновић 1-0 +90 Владимир Гајић - Милош Вукићевић 1-0 четвртфинале Црвена звезда - Борац Нови Сад 5-0 -66 Страхиња Бунчић - Стефан Жупарић 1-0 -73 Милан Николић - Мирослав Беговић 1-0 -81 Бојан Дошен - Јован Нишкановић 1-0 -90 Немања Мајдов - Драган Беговић 1-0 +90 Владимир Гајић - Горан Пргоњић 1-0 полуфинале Црвена звезда - Пролетер Зрењанин 4-1 -66 Страхиња Бунчић - Марко Грандић 1-0 -73 Милан Бунчић - Стефан Мирковић 1-0 -81 Бојан Дошен - Душан Сарић 1-0 -90 Дмитри Герасименко - Борис Немет 1-0 +90 Владимир Гајић - Филип Ђиновић 0-1 финале Партизан - Црвена звезда 0-5 -66 Денис Јуракић - Страхиња Бунчић 0-1 -73 Филип Јовановић - Милан Бунчић 0-1 -81 Урош Ненковић - Бојан Дошен 0-1 -90 Дарко Брашњовић - Немања Мајдов 0-1 +90 Божо Елезовић - Дмитри Герасименко 0-1 1. Црвена звезда - 4. титула, прва после 21 године 2. Партизан Београд 3. ОЏК Београд 3. Раковица 5. Борац Нови Сад 5. Пролетер Зрењанин
  11. Записник са првог џудо вечитог дербија: 21.11.1956 Црвена звезда - Партизан 7-5
  12. Појединачно првенство Србије (Вршац, 28.5.2017) -52 Ивана Павловић - 5. место -63 Светлана Дакић - 1. место -70 Катарина Денић - 3. место -66 Марко Сарић - 3. место -66 Страхиња Бунчић - 1. место -73 Милан Бунчић - 1. место -81 Стефан Мајдов - 1. место -90 Иван Ђукановић - 5. место -100 Милош Мандић - 3. место +100 Александар Крсмановић - 3. место +100 Светозар Стајковац - 5. место +100 Божидар Божинић - 5. место Страхиња Бунчић, Стефан Мајдов, Светлана Дакић, Милан Бунчић
  13. ИЈФ Светски тур Париз Грен слем (11-12.2.2017) -48 Милица Николић - 3. место 1/8 финала Лаура Мартинез (Шпанија) W четвртфинале Ами Кондо (Јапан) L репесаж Мелани Клемон (Француска) W за бронзу Хулија Фигероа (Шпанија) W Уранцецег Мункбат (Монголија), Бокјеонг Џеонг (Јужна Кореја), Ами Кондо (Јапан), Милица Николић (Србија) Дизелдорф Гран при (24-26.2.2017) -48 Милица Николић - 5. место 1/8 финала Анастасија Павленко (Русија) W четвртфинале Мелани Клемон (Француска) L репесаж Марина Черниак (Украјина) W за бронзу Ноа Минскер (Израел) L -81 Стефан Мајдов прва рунда Нугзари Таталашвили (Грузија) L -90 Немања Мајдов - 7. место прва рунда Даулеткан Жакипов (Казахстан) W 1/8 финала Макс Стјуарт (Велика Британија) W четвртфинале Хусен Халмурзаев (Русија) L репесаж Михаел Жганк (Словенија) L Баку Грен слем (10-12.3.2017) -48 Милица Николић - 2. место четвртфинале Лејла Алијева (Азербејџан) W полуфинале Шира Ришони (Израел) W финале Стефани Којама (Бразил) L Милица Николић (Србија), Стефани Којама (Бразил), Ноа Минскер (Израел), Шира Ришони (Израел) Тбилиси Грен слем (31.3.-2.4.2017) -66 Страхиња Бунчић прва рунда Чарлс Чибана (Бразил) L -81 Бојан Дошен прва рунда Адлет Мисин (Казахстан) W 1/8 финала Овен Лајвси (Велика Британија) L Јекатеринбург Грен слем (20-21.5.2017) -48 Милица Николић 1/8 финала Наталија Комова (Русија) L -90 Немања Мајдов прва рунда Давид Оганисијан (Русија) W 1/8 финала Кристијан Тот (Мађарска) L Канкун Гран при (16-18.6.2017) -90 Немања Мајдов 1/8 финала Руфат Исмаилов (Азербејџан) W четвртфинале Иван Фелипе Силва Моралес (Куба) L репесаж Бруно Мендонка (Бразил) W за бронзу Колтон Браун (САД) W Турал Сафгулијев (Азербејџан), Николоз Шеразадишвили (Шпанија), Немања Мајдов (Србија), Иван Фелипе Силва Моралес (Куба) Загреб Гран при (29.9-1.10.2017) -48 Милица Николић - 2. место 1/8 финала Марин Ленри (Француска) W четвртфинале Ана Софи Јура (Белгија) W полуфинале Марија Сидерот (Португалија) W финале Хироми Ендо (Јапан) L Милица Николић (Србија), Хироми Ендо (Јапан), Паула Парето (Аргентина), Лусил Дупорт (Француска) -66 Страхиња Бунчић прва рунда Џереми Сајвел (Малта) W 1/8 финала Синан Сандал (Турска) L -100 Бојан Дошен прва рунда Леонардо Гонкалвеш (Бразил) L Ташкент Гран при (6-8.10.2017) -48 Милица Николић - 2. место четвртфинале Џахоној Туркманова (Узбекистан) W полуфинале Марија Персидскаја (Русија) W финале Уранцецег Мункбат (Монголија) L Милица Николић (Србија), Уранцецег Мункбат (Монголија), Марија Персидскаја, Ева Черновицки (Мађарска) Абу Даби Грен слем (26-28.10.2017) -48 Милица Николић - 2. место прва рунда Александра Поп (Румунија) W четвртфинале Ева Черновицки (Мађарска) W полуфинале Паула Парето (Аргентина) W финале Ирина Долгова (Русија) L Милица Николић (Србија), Ирина Долгова (Русија), Паула Парето (Аргентина), Отгонцецег Галбадрак (Казахстан) -66 Страхиња Бунчић прва рунда Важа Маргвелашвили (Грузија) L Токио Грен слем (2-3.12.2017) -48 Милица Николић 1/8 финала Ана Софи Јура (Белгија) L Санкт Петербург Мастерс (16-17.12.2017) -48 Милица Николић прва рунда Мелани Клемон (Француска) L
×
×
  • Create New...