Jump to content

Дзјуба

МЦЗ Пријатељи
  • Постова

    5,677
  • Придружио се

  • Days Won

    40

Дзјуба last won the day on November 10 2018

Дзјуба had the most liked content!

About Дзјуба

Информације профила

  • Локација:
    Север

Последњи прегледи профила

28,669 profile views

Дзјуба's Achievements

Звездина Звезда

Звездина Звезда (9/10)

21.6k

Репутација на форуму

  1. Нема логике да АБА лига проглашава шампиона, ако се бар Ф4 не буде организовао. Ионако не даје директну проходност у ЕЛ.
  2. Врло битна победа Грофових Крила на гостовању против Рубина. По један поништени гол после прекида и црвени картон са обе стране.
  3. Пре свега ће подсетити где смо били 2014.
  4. Публика није фактор, а и ту смо увек били испред њих.
  5. Толико о амбицијама Цедевита Олимпије.
  6. Мислио сам да ће му се дизање килаже обити о главу, али испало је све како је најављивао. Заслужено, нарочито ми је драго након крађе у првом мечу. Шта рећи за судију који је измишљао додатно за одмор Вајлдеру након рунде у којој је био у нокдауну, што није први пут.
  7. Одличо објашњење. Пантер је добар скорер, али са њим нисмо разиграли високе играче који траже асистенцију и умањили смо нападачки учинак других играча. Џенкинс је и раније мало шутирао, сада више ни не гледа ка кошу.
×
×
  • Create New...