Популарни садржај

Showing content with the highest reputation on 09/18/2022 in all areas

1. Dovedes 2 Srnica, zakrpis 10 pozicija A isplati se da jebe oca
    12 points
  2. Cisto da ostane zabelezeno zbog cega nemamo osetno vecu prednost od ove trenutne. I kad se budu pisali tekstovi o nekim nizovima, rekordima, rekordima sa penala i timu koji se bori protiv svih. 2. kolo - dosudjen nepostojeci penal u 97. minutu, protiv Radnickog iz Nisa. Igranje i preko predvidjene sudijske nadoknade koje je dovelo do tog penala i remija od 3-3. Dakle, poklonjen bod. Jedan osvojen bod. 6. kolo - nedosudjen ocigledan faul za Mladost GAT koji je prethodio golu iz kornera, ponovo u dubokoj sudijskoj nadoknadi (95. minut). Rezultat 0-1. Groblje osvaja tri boda, umesto jednog. 8. kolo - nedosudjeni drugi zuti karton malom Jovicu za ocigledan start sa ledja nad igracem Radnickog iz Kragujevca pri rezultatu 0-0. Ta odluka je verovatno i direktno uticala na konacni rezultat, jer pitanje kako bi se odvijala utakmica u poslednjih pola sata da je pokazan drugi zuti. 9. kolo - nedosudjeni penal nad Pesicem na samom startu utakmice. Da smo tu postigli gol, verovatno bi utakmicu do kraja resili u nasu korist. Svakako bi se utakmica drugacije odvijala da smo poveli u 1. minutu. Dosudjeni penal za groblje nakon VAR provere (rekao bih opravdano), ali kada je vec to dosudjeno onda je morao biti dosudjen i penal nad Pesicem. Groblje nas pobedjuje 1-1 i osvaja 1 bod. 12. kolo - dosudjen nepostojeci penal u 10. minutu utakmice iz kojeg groblje nacinje Radnik Surdulicu u ranoj fazi i igra rasterecenije u nastavku. Verovatno da bi svakako dobili, makar minimalno, ali to ne menja cinjenicu da je penal nepostojeci i da je neopravdano bio dosudjen. Dakle, da rezimiramo. Osvojen bod protiv Radnickog iz Nisa umesto nijednog. Osvojena tri boda protiv Mladost GAT umesto jednog. Osvojena tri boda protiv Radnickog iz Kragujevca uz oprosteni crveni karton u 60. minutu. Nedosudjen penal za nas nad Pesicem u 40. sekundi derbija. Poklon penal protiv Surdulice u 10. minutu utakmice. Nadam se da sudijska organizacija i sile protiv kojih se nas najveci rival bori imati bar malo razumevanja i da ce ih u nastavku postedeti ovakvih nepravdi.
    5 points
  3. Srpski Falkao se vuce po terenu u Fiorentini kao da je upravo ustao sa stola pojevsi kilo janjetine
    5 points
  4. Al ste se okomili na Nikolića jbt kao da vam je ne znam šta uradio. Čuj ne zna pas da pošalje. Svašta. Momak za razliku od Srnića daje odredjeni doprinos na terenu, a ne pravi greške. Kakav to doprinos Kangva daje u poslednje vreme pa da dobije prednost? Ostali naši vezni u kakvoj su formi? Pojedinci kao za Pešića jedva čekaju grešku da opletu. A i Pešić i Nikolić daju golove i vade nas koliko toliko. Što ostali na terenu ne pokažu više? Meni je jasno da nekog igrača manje gotiviš, ali ovo maliciozno komentarisanje kada nema razloga je presmešno.
    4 points
  5. Ne zasluzujemo titulu? Svasta se moze procitati na forumu navijaca Crvene zvezde.
    4 points
  6. Kog kluba? OFK Beograda jeste, Zvezde nije. Njega je Terzic doveo u klub, veze on sa Zvezdinim "detetom" nema.
    4 points
  7. Што не би играо Николић? Ја сам писао јос љетос да се надам да ће нам то бити једно од појачања, враћање Вељка после повреде, а нисам ни у сну мислио да може одмах овако да крене да доприноси екипи. Кад нема млађих пише се да немамо плана, кад играју дјеца клуба онда мора да је добио тренер наређење, да би се уградили у трансфер ови из клуба, кад не игра дијете клуба онда ови из клуба немају визију, не умију да кажу тренерима да треба да игра тај и тај. Свашта јбт.
    4 points
  8. Sad naleteh na ovaj info o Arbenu Barjaktaru, cuvenom Dardanu Berisi. Ne znam da li je neko kacio, ako jeste izvinjavam se.
    3 points
  9. Var je samo dao legitimitet ovom lopovluku. Strašno je kako se dosudjuju penali i na šta ovo liči.
    3 points
  10. Partizan nije nicim zasluzio titulu. To sto mi tradicionalno dajemo sve od sebe da ih vratimo u zivot je neka posebna prica.
    3 points
  11. Mozemo mi da palamudimo do ujutru, penal je sviran, a oni i dalje kradu i vicu 'Drzte lopova'.
    3 points
  12. Inace Stankovic ostavio tim u rasulu???? Pre Makabija Radnicki N. 4-0 Kolubara 5-0 Mladost L. 2-1 Radnik 6-0 Pjunik 5-0 Pjunik 2-0 Uz sve to na 50 posto ovih utakmica rezultat je mogao biti veci,sanse se redjale ,negde smo stali nakon velike razlike. Znaci ista ekipa dobro fizicki i psihicki stoji I onda poraz od Makabija ...ne 5-0 ne 3-0 nego 3-2 i nesrecno 2-2 I kazu onda se ekipa raspala? Hm...cudno prosle godine ista ekipa nakon ispadanja od Sherifa sledeci rezultati: TSC 3-1 Cukaricki 2-1 Proleter 3-0 Braga 2-1 Partizan 1-1 Novi Pazar 4-0 Ludogorec 1-0 Kolubara 7-1 Zanimljivo kako se ista ekipa prosle godine nije raspala nakon ispadanja iz kvalif.LS???
    3 points
  13. Dupli blok se resava brzom igrom, dobrom kretnjom, sutem sa distance...
    3 points
  14. Ako nam je Veljko Nikolic mlada nada jeba ga onda
    3 points
  15. Samo da ostanemo u ligi pa ce valjda sledece sezone biti bolje.
    3 points
  16. Mozda on i neodlucuje ko ce igrati,dobije na papiru sastav i to je to. Sada ce vjerovatno Nikolic igrati svaku,pa mu se produzava ugovor uz povecanje plate. Opste poznata stvar zar ne? Napiso sam i ljetos,ima se moze se. Samo se bojim dokle
    3 points
  17. Treneru se umanjuje odgovornost kad ga sopstvena Uprava sabotira.
    3 points
  18. 15 godina ima klinac koji je debitovao juče za Arsenal. Sa tribina mu skandirali "Sutra u školu"
    2 points
  19. Lože ih lažni tekstovi njihovih novinara po portalima. Zvezda u prvoj brzini, Šampion se muči a sa druge strane partizan se prošetao kroz Surdulicu, Mening prihvatio izazov Dijabatea, srpski djubrentus, srpski atletiko, pobedili Nicu itd.itd
    2 points
  20. Imas li kakav kontakt sa Seltikom? Zovi ga da pise ovde ako imas... Covek ima odlicne informacije.
    2 points
  21. Prodaja ohija velika greska a forsiranje nasi tzv talenata nikolica i slicnih no koment
    2 points
  22. Лазар Лукић, једна обична сисица од задатка из Ресника.
    2 points
  23. Podhitno obavestenje koliko do poluvremena da se izda!!! Mora se stati na put i sankcionisati ovaj smesni sudija! Ovakve kradje pored vara ja ne pamtim!!!
    2 points
  24. Nema više tekstova o rekordima po broju penala...
    2 points
  25. Ovo je cirkus. Penal ni u najavi a ne još i žuti karton. Opet je krenulo guranje sa svih strana a za to smo sami krivi.
    2 points
  26. Nije 16, nego 17, al nema veze. Poredjenje sa Mesijem . Mesi je ceo omladinski staz bio u Barsi, od 14te godine, a Nikolica je pokupio Terzic kad se raspadao OFK Beograd i prosledjen je u Graficar.
    2 points
  27. Poenta je sto na igra na poziciji gde jedan potez sut ili gol, nije naprosto dovoljno. Niko mu ne spori vrhunski gol Javoru i Trabzonu, ali ako za 30 min ne posalje jedno dodavanje duze od 10m tacno kako treba, vec ide ili preslabo ili prejako, ako vrati vise lopti nazad ili prema beku, a manje prema napred, onda o cemu pricamo? Bezi od duel igre, to traje odavno, niko nema nista protiv njega, samo komentarisemo ono sto gledamo vec par sezona od njega. Ako cemo da ga cekamo da procveta sa 23,24 za neko mizerno obestecenje , od cega dobar deo ide Terzi, onda smo bas nisko pali.
    2 points
  28. Dal vam neko valja više…. Bio dete naseg kluba ili ne…. Nikad zadovoljni jbt.
    2 points
  29. Дошао је са 16 година у Звезду. Је ли Меси дијете Барселоне? Наравно да јесте. Неко ко је био у омладинцима клуба јесте дијете Звезде, и то је то. Нисмо ми Сурдулица, па да зависимо само од играча који су од 6. године у клубу. Звезда доводи младе играче са свих крајева СЦГ, и све су то Звездина дјеца. Је ли Андрија Радуловић дијете Бокеља или Звезде?
    2 points
  30. Cukaricki deluje ozbiljno, Kerkez ipak nije dunster, zna posao. Iako je ocajno krenuo sa 1 4 porazom kuci i sa jedva izvucenom pobedom u Pazaru ( mada kako igra Pazar to je bila odlicna pobeda za njih ), u zadnjih par utakmica su digli formu. U poredjenju sa lanjski timom , samo je Docic standardan u veznom redu, svi ostali su novi. Lucic, Ivanovic, Badamosi, Petkovic i Owusu. Petkovic u Cukarickom puno obecava, def vezni, 2003, igrao je na onom U19 EP, dobio sansu u zadnjih par utakmica, Kovaca je poslao na klupu, to sve govori koliko Kerkez njemu veruje. Mijailovic nije vise u Cuki. Dobro je sto igramo tek sredinom novembra protiv njih, da sada gostujemo na Brdu, ne bih bio optimista za to gostovanje, ovako ce dignemo valjda formu nakon pauze, inace pisi propalo.
    2 points
  31. Вечерас од 22 часа на Националној географији ће бити приказана Србија и све њене лепоте. Од тврђаве Голубац до спомен комплекса Кадињача, Увца, Златибора...
    2 points
  32. Није да је баш рекао да ће бити у конкурецнији за Напредак.
    2 points
  33. Ovaj Milojevic je obavesten izgleda koliko i ja o igrackom stanju njegove ekipe! Na pitanje novinara, sta se desava sa Motikom, on odgovara da ce biti u konkurenciju za utakmicu sa Napredkom! Motika danas igra za omladince! Ohi je u karantin, Ohi mu stigo u Kopenhagen! Bio sam za njega, ali izgleda da sam debelo pogresio u vezi njega! Mislio sam da je on levo plucno krilo Stankovica, a da je Nebojisa Milosevic desno! Kako sam se samo prevario u proceni!